Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Някога Галена минавала ли е толкова бързо песен на Преслава по гледания? Издуха я за около две седмици, а нейната излезе 10 дни по-рано и имаше голяма преднина. 

Ред е на Малката. Разликата им е под 500К. :ae:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, SG каза:

Този хит е направил 10 милиона, и то натрупани главно през настоящата година. Поредна песен на Лидия и Десита с толкова.

 

Кралица Лиди отново спасява кариери и докарва хит на тутманиците (Маджуна, Жалин, АдЪм и Десити), с които дели обща компания! Благотворителка на ДЕСЕТИЛЕТИЕТО!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кралица Лиди отново спасява кариери и докарва хит на тутманиците (Маджуна, Жалин, АдЪм и Десити), с които дели обща компания! Благотворителка на ДЕСЕТИЛЕТИЕТО!

Че тя им е най-ярката звезда- факт. И все пак, в случая успеха на парчето беше по-скоро заради идеята да се съберат всичките + открояващата се хубава песен и приятен клип.

Маджуна още ли е в Алфа или и той покрай Данна и Диона приключи дългогодишното си и супер успешно партньорство с тях?😄

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Че тя им е най-ярката звезда- факт. И все пак, в случая успеха на парчето беше по-скоро заради идеята да се съберат всичките + открояващата се хубава песен и приятен клип.

Маджуна още ли е в Алфа или и той покрай Данна и Диона приключи дългогодишното си и супер успешно партньорство с тях?😄

Ако песента беше изпята само от Лиди и Жалин - щеше да разбие още повече. Буквално нейният глас е като мед в тази песен.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако песента беше изпята само от Лиди и Жалин - щеше да разбие още повече. Буквално нейният глас е като мед в тази песен.

Жестока е ама според мен всички са си на мястото в този проект, не е нужно да е различен. Но искам на Лиди да й правят повече самостоятелни песни вече.

Пак е качвала сторита със супер прием в пълен клуб, не се спира. Невероятно е, че жанра все пак роди нови звезди, до едно време това изглеждаше немислимо.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Бони е споделила, че е бременна. Тя не гони ли вече 50? 

47, когато става въпрос на следваща бременност, а не първа, е твърде възможно да се зачене и на по-късна възраст.

  • Thanks 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

Индийците покрай Деса да не са награбили и Камелия?

В най-слабия ден (всички песни падат) дуетът с Робов вдига гледанията с 24%? От 62К на почти 80К. Fishy ми изглежда...

Робов пусна нова песен -> показване

Коментирай, че Азис може и да не мине Скандал. Само 17к разлика вчера.

  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли си мислех, че Пашев ще се постарае повече за Данна? Не мога да повярвам колко е слаба песента и как това момиче ще мине и замине само с един хит. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, asylum каза:

 

Това беше абсолютен претендент за клип на годината заедно с “Нещо неморално”. Тогава Райна и Нанков мачкаха с клипове. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки фалшивите гледания продължава да е все така приятно да се види синхронната засилка при Десислава и Камелия след четвърт век кариера и толкова възходи и спадове. Но така е при най-големите.❤️

1555262823-desislava-i-kamelia.jpg.852595b88530f28b4f61b1726ec4b320.jpg

преди 3 минути, Danger. каза:

Само аз ли си мислех, че Пашев ще се постарае повече за Данна? Не мога да повярвам колко е слаба песента и как това момиче ще мине и замине само с един хит. 

И аз съм донякъде разочарован. Песничката е приятна, но Данна и Алекс трябва да предлагат повече.

Пашев видя успех с Теофиков и от тогава преповтаря тази формула отново и отново. Понякога ми е чудно защо тук Алфа се водят тия с еднаквите песни при положение, че Гальо поне се старае да работи на няколко фронта като звучене, вмъква и ретро нотки. На Даймънд почти всичко им е като Акула/Тръгвай си.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

Въпреки фалшивите гледания продължава да е все така приятно да се види синхронната засилка при Десислава и Камелия след четвърт век кариера и толкова възходи и спадове. Но така е при най-големите.❤️

1555262823-desislava-i-kamelia.jpg.852595b88530f28b4f61b1726ec4b320.jpg

И аз съм донякъде разочарован. Песничката е приятна, но Данна и Алекс трябва да предлагат повече.

Алекс да ми предлага каквото иска, добре ми е дошъл. Дана става и тя. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Дайте гледанията от вчера. Галена и Меди паднаха ли под 200? Камелия и Робов предполагам са вдигнали покрай новата песен на Робов. 

Азис 226К

Галена и Меди 209К

Десислава 171К

Малката и Робов 141К

Теди и Илиян 122К

Преслава 83К

Симона 80К

Камелия и Робов 78К

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

На Дес може направо да й махаме едни около 10% (макар че що за дискриминация към най-големите й фенове, индийците?<_<). Около 150k e, много добре.

И според мен песента си върви доста добре въпреки пазаруването.

На мен песента много ми харесва, с нетърпение чакам да я качат в платформите, за да мога да я слушам като съм в движение.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, penakavalli каза:

И според мен песента си върви доста добре въпреки пазаруването.

На мен песента много ми харесва, с нетърпение чакам да я качат в платформите, за да мога да я слушам като съм в движение.

Само дето я прецакаха с този фалшив трафик.

Дано да влезе в класациите на другите платформи, Десови песни май не сме виждали там.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , VulkoIsTheBest каза:

Индийците покрай Деса да не са награбили и Камелия?

В най-слабия ден (всички песни падат) дуетът с Робов вдига гледанията с 24%? От 62К на почти 80К. Fishy ми изглежда...

С тия къчове дето ги хвърля я изследват дали става за техните танци. Определено са я гледали. 😁😁😁

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...