Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

И като ми кажат "скъпи мой", все едно жена ми ще си проси подарък за рождения ден! :1000(29):

Не бях се заглеждал до преди няколко дни, щото ме беше яд за носа. Но по-детайлен преглед показва, че ремонтът не е само на носа, а цялостен на лицето. Забележително добър краен резултат, като изключим новия нос, в който се фиксираме засега и който дразни с промяната си. Да видим какво ще стане до края на лятото, па тогава хейт.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, за съжаление е пипнала и други части, например джуките са като на пате.

Иначе човек като я гледа в анфас може да каже, че наистина изглежда по-добре с новия нос.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Да си беше признала, че не иска да снима клип, заради носа си. Къде пък ги е видяла толкоз много балади? Аз се сещам за Галена и Меди само. Вечно с оправданията и. Да не говорим, че албум не е изкарвала вече от 11 години. Иначе все претенции до небето.

И все пак, дано каквото и да изкара, да не е музицирано или аранжирано от Пашев, че 10 версии на “Името ти” идват в повече. Мерси. 

В това интервю също е дала яснота и за операциите и защо точно го е направила, но копирах само частта където споделя за песента. Преди говореше за някаква балада, която има още от времето на "Стрелките спират", че ще я пуска, става дума за "На прага на сърцето ми", обаче едва ли точно тази балада има предвид. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, foxy_vd каза:

И като ми кажат "скъпи мой", все едно жена ми ще си проси подарък за рождения ден! :1000(29):

Не бях се заглеждал до преди няколко дни, щото ме беше яд за носа. Но по-детайлен преглед показва, че ремонтът не е само на носа, а цялостен на лицето. Забележително добър краен резултат, като изключим новия нос, в който се фиксираме засега и който дразни с промяната си. Да видим какво ще стане до края на лятото, па тогава хейт.

Да беше написала оная книга поне дето я разправя от ... край време да кажем. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Да беше написала оная книга поне дето я разправя от ... край време да кажем. 

Да, от толкова празни обещания и лицемерие взе да ми става най-противната чалгарка. 

  • Like 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, asylum каза:

Да, от толкова празни обещания и лицемерие взе да ми става най-противната чалгарка. 

Трудно някоя ще измести Цура в тая посока ;) Но определено вече не ми е интересна, а това май е по-зле. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Трудно някоя ще измести Цура в тая посока ;) Но определено вече не ми е интересна, а това май е по-зле. 

Коя е Цура? Певица ли е? 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим, Кама се доказа като пълна комплексарка. Не че и преди не е била (справка Нов Фолк/Златният мустанг), но сега вече става дума за единственото ѝ признато предимство - външността. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Каквото и да си говорим, Кама се доказа като пълна комплексарка. Не че и преди не е била (справка Нов Фолк/Златният мустанг), но сега вече става дума за единственото ѝ признато предимство - външността. 

Знам, че като правоверен кралски поданик в червата си не понасяш Камелия и това води до безспорна патология, която не може да се лекува. На подсъзнателно ниво в нея ти винаги ще търсиш зрънцето, с което да осмиваш и подиграваш, но вероятно сам забелязваш, че нямаш почти никакви успехи откакто си пишем тези форуми.

Помниш ли откога започнахме? - 2004-2005, там някъде беше.

Та тази, за мен поне напълно излишна интервенция на носа на Кама е факт. След като гледах някакво клипче от гостуването и в БТВ и аз бях доста краен. Но понеже съм на достатъчно години, за да не реагирам първосигнално реших да изчакам. Когато обаче се загледах в детайлите видях нещо доста по-различно от някакъв рязан нос. Ти нали си сигурен, че когато аз погледна детайлите картинката става различна? Та в тази връзка, защото Кама и това няма да си каже просто, защото така правят истинските звезди, моят прочит на видяното и чутото е следния:

Камелия направи пълен ремонт на лицето, защото годинките го изискват. Все пак нея я дават по телевизията, а не мен и теб. Една национална звезда, която няма проблема на цялата чалга с килограмите и метаболизма, защото задникът и е все така перфектен, явно има амбицията да продължи кариерата си поне още една декада. В тази връзка тя явно е стигнала до момента, в който трябва да направи нужните промени когато вече си трябва. И тъй като поне за мен носа не е главната цел на интервенцията, а цялостен ремонт, нослето минава като част от цялата намеса. Казала е половин година, ще видим след половин година. Аз всъщност вече видях снимки от снощи в Пловдив и не бих казал, че нещата са толкова трагични, колкото изглеждаха по БТВ. Но нека поживеем и ще видим. Все пак говорим за най-голямата звезда на първото поколение в чалгата. Камелия приятелю много отдавна постигна това, от което я лишиха в онези години от чалга #Хунтата около Митака, че и много над сънуваното дори.

:ad:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, foxy_vd каза:

Знам, че като правоверен кралски поданик в червата си не понасяш Камелия и това води до безспорна патология, която не може да се лекува. На подсъзнателно ниво в нея ти винаги ще търсиш зрънцето, с което да осмиваш и подиграваш, но вероятно сам забелязваш, че нямаш почти никакви успехи откакто си пишем тези форуми.

Помниш ли откога започнахме? - 2004-2005, там някъде беше.

Та тази, за мен поне напълно излишна интервенция на носа на Кама е факт. След като гледах някакво клипче от гостуването и в БТВ и аз бях доста краен. Но понеже съм на достатъчно години, за да не реагирам първосигнално реших да изчакам. Когато обаче се загледах в детайлите видях нещо доста по-различно от някакъв рязан нос. Ти нали си сигурен, че когато аз погледна детайлите картинката става различна? Та в тази връзка, защото Кама и това няма да си каже просто, защото така правят истинските звезди, моят прочит на видяното и чутото е следния:

Камелия направи пълен ремонт на лицето, защото годинките го изискват. Все пак нея я дават по телевизията, а не мен и теб. Една национална звезда, която няма проблема на цялата чалга с килограмите и метаболизма, защото задникът и е все така перфектен, явно има амбицията да продължи кариерата си поне още една декада. В тази връзка тя явно е стигнала до момента, в който трябва да направи нужните промени когато вече си трябва. И тъй като поне за мен носа не е главната цел на интервенцията, а цялостен ремонт, нослето минава като част от цялата намеса. Казала е половин година, ще видим след половин година. Аз всъщност вече видях снимки от снощи в Пловдив и не бих казал, че нещата са толкова трагични, колкото изглеждаха по БТВ. Но нека поживеем и ще видим. Все пак говорим за най-голямата звезда на първото поколение в чалгата. Камелия приятелю много отдавна постигна това, от което я лишиха в онези години от чалга #Хунтата около Митака, че и много над сънуваното дори.

:ad:

Хубуу. Продължават да я дават по телевизора. Ама е яко тъпо дори на фона на настоятащата скука да обсъждаме новия и нос и продължаващо стегнатия задник, вместо нещо по-смислено - я нова песен, я албум, я оня книга, пък дори и някви смътни далечни планове и мечти за концерт по случай примерно някъв юбилей. Все пак говорим за Камелия, не някоя новоизлюпена дебютантка да и обсъждаме външния вид. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът "Нещо горещо" принципно от това, което аз съм чул трябваше да излезе през 2001 година. Тогава бе пуснат един съвсем случайно скалъпен макси-сингъл, което се оказа гениална идея с издаването му на нов носител компакт диск. Пропагандата, опитът, инерцията от "Златна рибка" направиха уникални продажби и Митко "Пайнера" стигна до невиждани размери на падението, като издаде 4 тиража, а обяви само 2. Смени обложката само и само да не се хване края на целия тираж, защото бе обещал това-онова на Ивана и никак не му се щеше да руши имиджа на Глория, защото и двете издаваха тогава албуми.

Та "Нещо горещо" не бе забавен с 1 година, само защото в него има някакви невероятни песни или Митака нещо пречел. Той за пари ще издаде и църковна музика, камо ли албуми с чалга. "Нещо горещо" бе забавен, защото Камелия бе планирала пълна промяна на имиджа, а за целта си требваше и важна интервенция върху вторичните полови белези на организма. Историята говори, че ходът бе гениален, а резултатът унищожителен за старите схващания в чалгата. За да залагат поколенията след нея около 95% на това, което тогава тя направи, значи е доста впечатляващо, особено когато е направено както трябва. Сега е същото, съвсем същото. Бизнесът го изисква.

Тогава беше на 30, сега е на 50. За да се впише в новата среда трябва да изглежда адекватна, за новата публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че ти, Цветане, плюеше по Камелия навремето. Какви ти 2004-2005? С този кокал върви при друго куче, както пее кака Шакира.

Може ли да пее добре? Не може. Стана ли за резил? Стана. Това са факти. И не говори за патологии точно ти, че това е върха на наглостта.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

Че ти, Цветане, плюеше по Камелия навремето. Какви ти 2004-2005? С този кокал върви при друго куче, както пее кака Шакира.

Може ли да пее добре? Не може. Стана ли за резил? Стана. Това са факти. И не говори за патологии точно ти, че това е върха на наглостта.

Нещо си се объркал приятелю вече не толкова млад. Камелия отдавна направи смешни критиците за пеенето. Толкова много концерти и турнета не могат да направят с пропагандата на любимата ви Маргарита Лозанова нещо друго освен да и се посмеем от сърце. Толкова добре ви познавам "кралските" и "десовите", че само от 3 запетайки на банера знам какво ви е в главите и какво ще напишете. И още нещо, ако не си разбрал в последните 20 години. Чича ти Фокс не е из тези форуми заради чалга, а заради Камелия. Това пък от своя страна прави първото ти изречение лишено от всякакъв смисъл.

:3:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Макар все още да не мога да възприема Кама с новата муцуна, мнението ми се промени към малко по-положително след като @THE IIconic извади онова старо нейно интервю. Все пак едно е да си обмисляла тази стъпка от години, друго е да си резнеш клюна 'щот такава е модата и понеже за да си вървежна Инстаграмка трябва да си по калъп.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , foxy_vd каза:

Знам, че като правоверен кралски поданик в червата си не понасяш Камелия и това води до безспорна патология, която не може да се лекува. На подсъзнателно ниво в нея ти винаги ще търсиш зрънцето, с което да осмиваш и подиграваш, но вероятно сам забелязваш, че нямаш почти никакви успехи откакто си пишем тези форуми.

Помниш ли откога започнахме? - 2004-2005, там някъде беше.

Та тази, за мен поне напълно излишна интервенция на носа на Кама е факт. След като гледах някакво клипче от гостуването и в БТВ и аз бях доста краен. Но понеже съм на достатъчно години, за да не реагирам първосигнално реших да изчакам. Когато обаче се загледах в детайлите видях нещо доста по-различно от някакъв рязан нос. Ти нали си сигурен, че когато аз погледна детайлите картинката става различна? Та в тази връзка, защото Кама и това няма да си каже просто, защото така правят истинските звезди, моят прочит на видяното и чутото е следния:

Камелия направи пълен ремонт на лицето, защото годинките го изискват. Все пак нея я дават по телевизията, а не мен и теб. Една национална звезда, която няма проблема на цялата чалга с килограмите и метаболизма, защото задникът и е все така перфектен, явно има амбицията да продължи кариерата си поне още една декада. В тази връзка тя явно е стигнала до момента, в който трябва да направи нужните промени когато вече си трябва. И тъй като поне за мен носа не е главната цел на интервенцията, а цялостен ремонт, нослето минава като част от цялата намеса. Казала е половин година, ще видим след половин година. Аз всъщност вече видях снимки от снощи в Пловдив и не бих казал, че нещата са толкова трагични, колкото изглеждаха по БТВ. Но нека поживеем и ще видим. Все пак говорим за най-голямата звезда на първото поколение в чалгата. Камелия приятелю много отдавна постигна това, от което я лишиха в онези години от чалга #Хунтата около Митака, че и много над сънуваното дори.

:ad:

И двете са дъно като всички останали. Единствената разлика е, че са стари чалга **рви, които вече са употребени и износени. Затова са и психическите отклонения и при двете, макар да се проявяват по различен начин. А ти си говори каквото искаш :) С нищо не се различават от останалите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък за хубавата музика Кирил дето е направил, но няма глас да пее. Тази песен щеше да подхожда много на Борис Дали. А така звучи много мудно като той няма глас да я изпее. Пак няма да се забележи.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DarkChild каза:

Трябва да те вземат в българо-македонската комисия по исторически въпроси. От македонска страна.

Да, бе - Джъстин Тимбърлейк от сега да влиза в обяснителен режим, че няма македонски корени. :D

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...