Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Мда, добре че има някой, който да не ви оставя да си живеете в измислен свят и да ви срива мечтите с факти.

Моите мечти не са свързани с гледанията на Преслава или която и да е друга.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DarkChild каза:

Моите мечти не са свързани с гледанията на Преслава или която и да е друга.

Твоите мечти са да си живееш позитивен и щастлив живот, както правиш в момента, да, гледаме. 
Айде не на мене тия, щото отстрани звучиш като тия дето ги няма 10 дни или месец и като се върнат пишат "На вас живота ли ви е форума", а тайничко и те постоято са тук и четат.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Твоите мечти са да си живееш позитивен и щастлив живот, както правиш в момента, да, гледаме. 
Айде не на мене тия, щото отстрани звучиш като тия дето ги няма 10 дни или месец и като се върнат пишат "На вас живота ли ви е форума", а тайничко и те постоято са тук и четат.

От брояч на гледания съвети за живота неща.😂

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BaGaBoNtIn каза:

Вече почнаха да си обявяват първите участия, предполагам до седмица ще избълват всички нови песни. Дано поне си струват след такава голяма пауза.

Е те преди месец пак бълваха, паузата този път не е дълга. Само Преслава и Даймънд са зимен сън.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BobiTo каза:

Е те преди месец пак бълваха, паузата този път не е дълга. Само Преслава и Даймънд са зимен сън.

Ами аз чакам тях най много май. Гледам,че и Емилия в момента снима нещо. Дано ни изненадат приятно.Слуша ми се нещо ново вече определено.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BaGaBoNtIn каза:

Ами аз чакам тях най много май. Гледам,че и Емилия в момента снима нещо. Дано ни изненадат приятно.Слуша ми се нещо ново вече определено.

Емилия има готов проект, даже искаше да го пусне в началото на Април, но се отказа след като разбра, че няма да се отваря, сега вече може да го пусне.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BaGaBoNtIn каза:

Ами аз чакам тях най много май. Гледам,че и Емилия в момента снима нещо. Дано ни изненадат приятно.Слуша ми се нещо ново вече определено.

Заповядай!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев можеше да им направи по една балада за зимата, Денис и Малката нямат сериозна песен от август. Данна май е минала при тях, очаквам да има развитие, че след “Той” я няма. Аз все още не вярвам да отворят дискотеките преди юни, но ще видим. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, devotioner каза:

Пашев можеше да им направи по една балада за зимата, Денис и Малката нямат сериозна песен от август. Данна май е минала при тях, очаквам да има развитие, че след “Той” я няма. Аз все още не вярвам да отворят дискотеките преди юни, но ще видим. 

Е те вече ги отвориха, снощи гледах някво участие на Ариа, от утре даже имат участия някой. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оникс се водело кафе-бар, а не нощен клуб по документи и използват тази вратичка. Те май работеха и март месец. Доста нечестно спрямо другите, но щом има дупка, се възползват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, devotioner каза:

Пашев можеше да им направи по една балада за зимата, Денис и Малката нямат сериозна песен от август. Данна май е минала при тях, очаквам да има развитие, че след “Той” я няма. Аз все още не вярвам да отворят дискотеките преди юни, но ще видим. 

Ще отварят всичко до 20 дни и няма да има ограничения. Вече няма и НОЩ.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Кво ти пука, гледай си Анелията.

Гледам си я, ето как даже като човек зададе нормален въпрос, Галенови пак се заяждат безпричинно, после не били злобни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Гледам си я, ето как даже като човек зададе нормален въпрос, Галенови пак се заяждат безпричинно, после не били злобни. 

Имам подозрения, че страдаш от биполярно разтройство. В един момент сипеш хейт по Галена, а в друг се интересуваш от нея и питаш кога ще пуска новата си песен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Имам подозрения, че страдаш от биполярно разтройство. В един момент сипеш хейт по Галена, а в друг се интересуваш от нея и питаш кога ще пуска новата си песен. 

Аз харесвам някой нейни песни, не харесвам опитите ви да я изкарате най-добра винаги, дори да не е така. Иначе когато си достатъчно квалифициран, тогава може да ми поставяш диагнози, до тогава си оставаш просто заядлив човечец. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...