Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 11 часа , HIStory каза:

По повод това, че форума замрял - когато се регистрирах бях със съвсем различни очаквания - за конструктивни спорове, идеи, като цяло дискусии на доста по-високо ниво от вечния спор е ли прилеп Преслава или не е. Смятах, че тук се подвизават компетентни с чалга историята и настоящето, с които да се водят читави дискусии - смея да твърдя, че знам за тоя жанр повече от 90% от изявяващите се. За съжаление огромното ми разочарование е налице - има тук 5 човека, които си се хапят взаимно и за разнообразние постват онова недоразумение Ваня Великова през пост в опит за оригиналничене. Като добавим и малоумщината на два конкретни потребителя - Стела и Иконик с нелепите си твърдения че съм еди кой си и бездействието на модераторите да ги оборят, на човек съвсем да му се отще да взима отношение по каквато и да е тема. Та обобщено нещата вървят към: 

 

 

Ами няма да обсъждам баба ти Глора! 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Под ягодите, представих си колко пуст би изглеждал форума ако Ванчето разбира се Великова не гърмеше вече цяла карантия. В резултат мисла да почна с едно блъди мери които евентуално да се прелеят в поне две три за отскок. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, чушка. каза:

Пеевски е бил пребит в Дубай, сега щял да се укрива в Катар. Горката, Цвети.

Някой явно маа по т.нар. стар календар, ма пак мисля и той не беше чак с 20 дена назад ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Since една голяма страница вече го е споделила, нека раздвижим темата:

Screenshot-20210421-115132-Instagram.jpg

Според мен нямаше нужда от дует с Азис, не и през 2021, освен ако няма наистина силно ретро тип парче за душата. Но, от друга страна аудиторията на Азис колко и да спи и да не е шумна като при другите, пусне ли парче - трупат милионите. 

Жал ми е за десовите защото те наистина очакваха че ще прави с нея, но още тогава го казах, че той си е lowkey лицемерка и няма да направи с някой, който не е от силните на деня.

  • Like 8
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Since една голяма страница вече го е споделила, нека раздвижим темата:

Screenshot-20210421-115132-Instagram.jpg

Според мен нямаше нужда от дует с Азис, не и през 2021, освен ако няма наистина силно ретро тип парче за душата. Но, от друга страна аудиторията на Азис колко и да спи и да не е шумна като при другите, пусне ли парче - трупат милионите. 

Жал ми е за десовите защото те наистина очакваха че ще прави с нея, но още тогава го казах, че той си е lowkey лицемерка и няма да направи с някой, който не е от силните на деня.

Аз си чакам Райнуша. Дано изкара популярна песен поне - Амин. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

 

Супер щурото хаха... Весо добре си навлиза в чалгата.

преди 52 минути, Willy каза:

Since една голяма страница вече го е споделила, нека раздвижим темата:

Screenshot-20210421-115132-Instagram.jpg

Според мен нямаше нужда от дует с Азис, не и през 2021, освен ако няма наистина силно ретро тип парче за душата. Но, от друга страна аудиторията на Азис колко и да спи и да не е шумна като при другите, пусне ли парче - трупат милионите. 

Жал ми е за десовите защото те наистина очакваха че ще прави с нея, но още тогава го казах, че той си е lowkey лицемерка и няма да направи с някой, който не е от силните на деня.

Самата Дес не виждала голям смисъл към днешна дата да правят нов дует с Азис, може тя да го е отрязала хаха. :D

Нещо не ми се искаше и Галена да залага на още един дует. Дано да е хубава песента.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Боза, аман от тоя бездарник.

Ней зле, очаквах дай по-зле! Но ми прилича на нещо старо, може би на Илиян - в припева. Учудващо, стигнал съм до припева, което е голямо постижение. Следователно ще се наградя с поне едно блъди мери, въпреки че не пия! 

 

  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Нещо не ми се искаше и Галена да залага на още един дует. Дано да е хубава песента.

Подкрепям! Ама след като има готов дует с Меди, а сега уж дует с Азис..май скоро няма да има самостоятелна 🙄

А това предстои да разберем от кой клип е:

 

Screenshot_20210421-140531_Instagram.jpg

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Подкрепям! Ама след като има готов дует с Меди, а сега уж дует с Азис..май скоро няма да има самостоятелна 🙄

А това предстои да разберем от кой клип е:

 

Screenshot_20210421-140531_Instagram.jpg

Много й ходи такваз коса на Галена. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Just_Me каза:

Подкрепям! Ама след като има готов дует с Меди, а сега уж дует с Азис..май скоро няма да има самостоятелна 🙄

А това предстои да разберем от кой клип е:

 

Screenshot_20210421-140531_Instagram.jpg

Има готова и самостоятелна. 😄 Готови сме за 2015 all over again ! 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора да не бъркам нещо паролата, КАК Е ПАРОЛАТА?

Сериозно те питам!

Е КАК ДА НЕ ЗНЕЕЕШ!?!?

Така...

Нйе..

ИЕЕЕЕЕЕЪЪЪЪЪЪ...! Много смешно... Мнооого смешно колеги!

  • Love 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Абе хора да не бъркам нещо паролата, КАК Е ПАРОЛАТА?

Сериозно те питам!

Е КАК ДА НЕ ЗНЕЕЕШ!?!?

Така...

Нйе..

ИЕЕЕЕЕЕЪЪЪЪЪЪ...! Много смешно... Мнооого смешно колеги!

"Водещата пак е изплискала легена"

"Покажи си и другото ухо, да има симетрия"

  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , HIStory каза:

 и за разнообразние постват онова недоразумение Ваня Великова през пост в опит за оригиналничене. 

 

 

Абсолютно! Само че това вече не е оригиналничене,а вече граничи с дебилизъм. То поне да беше някой готин тренд като Мемеандреа и "Горкото момиче",а реално са 2-3 човека,които спамят всекидневно и Джиги,който дето се вика за реакции ще продаде и родителите си. Затова и спрях да пиша в тоя форум,щото бездействието на модераторите е пословично. Скандално и недопустимо е при толкова модератори да се допуска подобно спамене,хора с бан да пишат от чужди профили и подобни пропуски. Смятам за абсолютно безсмислено да се избират нови модове след 2 месеца при подобно нищоправене. По-добре само мелето да си поддържа форума.

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, xroflx9 каза:

Абсолютно! Само че това вече не е оригиналничене,а вече граничи с дебилизъм. То поне да беше някой готин тренд като Мемеандреа и "Горкото момиче",а реално са 2-3 човека,които спамят всекидневно и Джиги,който дето се вика за реакции ще продаде и родителите си. Затова и спрях да пиша в тоя форум,щото бездействието на модераторите е пословично. Скандално и недопустимо е при толкова модератори да се допуска подобно спамене,хора с бан да пишат от чужди профили и подобни пропуски. Смятам за абсолютно безсмислено да се избират нови модове след 2 месеца при подобно нищоправене. По-добре само мелето да си поддържа форума.

Модераторите не са ви виновни, че сте безидейни - предложете други дискусии, обсъждайте нещо друго. Модераторите не са криейтив директори, че да задават тон - съвсем друга функция има. Но явно това ти убягва. И Ваня е истински тренд, за разлика от споменатите от теб. Заповядай

 

 

  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , чушка. каза:

Пеевски е бил пребит в Дубай, сега щял да се укрива в Катар. Горката, Цвети.

Моля? Какво? Сериозно ли, аз съм заинтересувана да разбера повече по този случай.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...