Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час , BobiTo каза:

@GSA Пусни на 55:00, дали тази танцуваща богиня помни кога е присъствала? ❤️ 

И след нея Анелия срутва залата с "Единствен ти". ❤️ 

Убиец е тука. 1.90м беше егаси хита през 2008. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

@GSA Пусни на 55:00, дали тази танцуваща богиня помни кога е присъствала? ❤️ 

И след нея Анелия срутва залата с "Единствен ти". ❤️ 

Какво е срутила? По умряла публика не съм виждал? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Деси Слава и бащата на детето й са се разделили. Новината е по сайтовете. Говори се, че не са заедно от 2 месеца, но Деси досега го е криела.

Очкваше се! Беше въпрос на време.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Деси Слава и бащата на детето й са се разделили. Новината е по сайтовете. Говори се, че не са заедно от 2 месеца, но Деси досега го е криела.

Изнанадани - нито един. Даже много изкараха.

Но се радвам за Деса, само две дяца има да гледа сега. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия има записана балада, но я бави, защото напоследък доста нейни колеги са пуснали по-бавни песни. Иначе е трябвало още през Март да излезе.
„Работя бавно, но славно. Имам записана една авторска балада, която мислех да пусна през март, но колегите вече издадоха толкова балади и реших да изчакам малко. Песента е любовна и стана много приятна, отдавна не бях правила подобна. Подготвям и един проект-изненада за моите почитатели, в който не съм сама, а ще бъде дует с мой колега. Общата ни песен все още не е завършена, но ще бъде бърза и купонджийска и се надявам скоро да я пуснем“ – казва тя пред „Труд“.

https://signal.bg/камелия-за-ринопластиката-си-това-не-е/

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Hurricane каза:

Готови ли сме за Преслава и новата ѝ песен? Форумът как е? До дни всичко ще се тресе! 

Всичко вече се тресе, гърмежа отдавна се случи, нови песни не ни трябват. Яша бейби! Дай сега по едно блъди мери и после още две три за отскот! 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да ме гледаш в очите. Трябва да ме следваш по петите. Ще повтаряш, че съм номер едно! Много да ме слушаш е за твое добро!
МНОГО ТИХ ОСТАНИ И ПОКЛОНИ СЕ!!! ❤️ 😘 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Danger. каза:

Най-яката песен за 2021 и най-големият хит в Пайнер и Тикток!

Определено! И за мен това е най-яката песен за 2021, а също и на Емануела - "Направо в коша". Нямат омръзване! :D❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Danger. каза:

Най-яката песен за 2021 и най-големият хит в Пайнер и Тикток!

Добра е, но, хитът е.... на Джена или смърт.... :clap:

А тая Емануела, като я гледах по ТВ 7/8, е много е проста горката.... :clap:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Камелия има записана балада, но я бави, защото напоследък доста нейни колеги са пуснали по-бавни песни. Иначе е трябвало още през Март да излезе.
„Работя бавно, но славно. Имам записана една авторска балада, която мислех да пусна през март, но колегите вече издадоха толкова балади и реших да изчакам малко. Песента е любовна и стана много приятна, отдавна не бях правила подобна. Подготвям и един проект-изненада за моите почитатели, в който не съм сама, а ще бъде дует с мой колега. Общата ни песен все още не е завършена, но ще бъде бърза и купонджийска и се надявам скоро да я пуснем“ – казва тя пред „Труд“.

https://signal.bg/камелия-за-ринопластиката-си-това-не-е/

Да си беше признала, че не иска да снима клип, заради носа си. Къде пък ги е видяла толкоз много балади? Аз се сещам за Галена и Меди само. Вечно с оправданията и. Да не говорим, че албум не е изкарвала вече от 11 години. Иначе все претенции до небето.

И все пак, дано каквото и да изкара, да не е музицирано или аранжирано от Пашев, че 10 версии на “Името ти” идват в повече. Мерси. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си признава, че заради носа не е снимала клип? Дървото няма ли да и покажете? :1000(17):

Аз все си мисля, че Камелия доста, ама доста напоително обясни каквото има да обяснява за тоя нос. Какво има още да ви признава не мога да резбера и какво още да обяснява? Или не стига, че не пипна нито един коментар, с който я нахранихте на станата и след "уникалното" появаване по БТВ? Да се е крила от някой като Преслава или Галена? Даже си ходи по участия и всеки може да иде да види.  

Знаете ли, преди да ви кажа, че ще си говорим пак за носа и да кажем някаде през август да вметна, че желанието за сеир и мечтата за вечен обяснителен режим ще приключи някъде там, в края на лятото. Пак не забелязвате важната промяна в нея, а сте се фиксирали в нослето. Бъдете наблюдателни, че като я знам каква е позьорка да не стане така, че в края на лятото повечето колежки да бягат от снимки с нея, както бе по време на турнетата?   :1000(23):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, foxy_vd каза:

Да си признава, че заради носа не е снимала клип? Дървото няма ли да и покажете? :1000(17):

Аз все си мисля, че Камелия доста, ама доста напоително обясни каквото има да обяснява за тоя нос. Какво има още да ви признава не мога да резбера и какво още да обяснява? Или не стига, че не пипна нито един коментар, с който я нахранихте на станата и след "уникалното" появаване по БТВ? Да се е крила от някой като Преслава или Галена? Даже си ходи по участия и всеки може да иде да види.  

Знаете ли, преди да ви кажа, че ще си говорим пак за носа и да кажем някаде през август да вметна, че желанието за сеир и мечтата за вечен обяснителен режим ще приключи някъде там, в края на лятото. Пак не забелязвате важната промяна в нея, а сте се фиксирали в нослето. Бъдете наблюдателни, че като я знам каква е позьорка да не стане така, че в края на лятото повечето колежки да бягат от снимки с нея, както бе по време на турнетата?   :1000(23):

Скъпи мой, не знам кой е бягал от снимки с нея по турнетата, но нека ти припомня, че там имаше една, чийто бедър заставаше гордо и без притеснения до този на кака си Кама, а именно Терзийска. Табуретките да му мислят.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Скъпи мой, не знам кой е бягал от снимки с нея по турнетата, но нека ти припомня, че там имаше една, чийто бедър заставаше гордо и без притеснения до този на кака си Кама, а именно Терзийска. Табуретките да му мислят.

Мара "табуретката" беше плътно залепена до гъза на Камелия и се хващаха за ръка, в края на финалната песен.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...