Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, Gerganafen каза:

Най-добрата песен на Крисия-старша! ❤️ Тази с Гейлин също беше готина.

Много повече хляб имаше в нея отколкото в една Джулия, която се спукаха да лансират, а тя ги заряза при първа възможност (и после се върна де като оакана). 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , WindWalkerMonk каза:

И двете са дъно като всички останали. Единствената разлика е, че са стари чалга **рви, които вече са употребени и износени. Затова са и психическите отклонения и при двете, макар да се проявяват по различен начин. А ти си говори каквото искаш :) С нищо не се различават от останалите. 

Плахи опити да се каже нещо, но все пак опити. Знам кога ще се побеснее тук - когато мине лятото! :speak_cool:

Иначе, Джена или смърт унищожи чалгата тази пролет. Наздраве! :beer:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, foxy_vd каза:

Плахи опити да се каже нещо, но все пак опити. Знам кога ще се побеснее тук - когато мине лятото! :speak_cool:

Иначе, Джена или смърт унищожи чалгата тази пролет. Наздраве! :beer:

Никакви плахи опити. Нито някой взима Камелия, Анелия, Глория или която и да е чалгарка насериозно. Нито те са нещо повече от курволетки. Знам, че специално тях двете ти се опитваш да изкараш повече от другите, но не са. Същите са като останалите, дори като пари двете са същите, дори в същите шмъркотеки пеят пред същите пияндета.  Единствената разлика е, че са по - стари. Дето се вика 50 годишни опънати бабишкери дето висят пред пияндета да им се смеят. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, WindWalkerMonk каза:

Никакви плахи опити. Нито някой взима Камелия, Анелия, Глория или която и да е чалгарка насериозно. Нито те са нещо повече от курволетки. Знам, че специално тях двете ти се опитваш да изкараш повече от другите, но не са. Същите са като останалите, дори като пари двете са същите, дори в същите шмъркотеки пеят пред същите пияндета.  Единствената разлика е, че са по - стари. Дето се вика 50 годишни опънати бабишкери дето висят пред пияндета да им се смеят. 

45t3c.gif.26e4205fe9c732a3f9079171d12c0ed0.gif

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, WindWalkerMonk каза:

Никакви плахи опити. Нито някой взима Камелия, Анелия, Глория или която и да е чалгарка насериозно. Нито те са нещо повече от курволетки. Знам, че специално тях двете ти се опитваш да изкараш повече от другите, но не са. Същите са като останалите, дори като пари двете са същите, дори в същите шмъркотеки пеят пред същите пияндета.  Единствената разлика е, че са по - стари. Дето се вика 50 годишни опънати бабишкери дето висят пред пияндета да им се смеят. 

Значи това, че някакви 4-5 човека тук (през 2004-2005 бяха всяка вечер 400-500) си повтаряте до безумие, че там някакви Галени и Преслави все още доминират е пълен ташак. Още миналата година и двете разбраха, че времето им изтече. Фактът, че Митко Пайнера не прави нищо за младите си звезди въобще не значи, че те вече не доминират. Това първо и следващото....

.... ако в мое отсъствие някой тук му се е вдигнало нослето не значи, че не може да бъде резнато с факти примерно като това на Камелия. В тази връзка само да кажа, че разгонената младеж само си мисли, че в този бизнес няма вечни стойности и само може да мечтае за кариерите на 50-годишните бабушкерници. Опънати или неопънати, който го може този занаят няма проблем. Като се вземе микрофона винаги става така, че наперените нослета се навеждат покорно. И така вече над 20 години. Щото аз поне най-новите опънати бабушкерници съм забелязал, че ги пенсионират откакто Гергана се появи през 2003 година, а фактите са, че още са на сцената, графикът им е пълен и вече изкараха по 4-5 участия за седмичката без ковид ограничения през април 2021... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

Не е ли Галена ?

Уточнявай на кой качваш снимки, не сме наследници на Ванга да гадаем. 

Иначе на мен на Горгона ми прилича, някой да погледне под полата за да разберем! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, foxy_vd каза:

Плахи опити да се каже нещо, но все пак опити. Знам кога ще се побеснее тук - когато мине лятото! :speak_cool:

Иначе, Джена или смърт унищожи чалгата тази пролет. Наздраве! :beer:

Наздраве. Джена или смърт е пускала песен? :D 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, foxy_vd каза:

Голем хит се очертава! Джена или смърт..... :clap:

 

Още като излезна съм казал, че звучи като хита на годината. Е, още си имам нюх и ги разбирам нещата. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, foxy_vd каза:

Голем хит се очертава! Джена или смърт..... :clap:

 

Трябва да питаме Райна кога Джена е пускала песен, че аз като нея, нямам спомени втората да е пускала песен през последните 2-3 години.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, чушка. каза:

Трябва да питаме Райна кога Джена е пускала песен, че аз като нея, нямам спомени втората да е пускала песен през последните 2-3 години.

Не знам кака. Тя Райна е вечно с 5 години назад, така че сигурно ще ти каже 2011. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...