Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

Също Емануела харесва и Марая Кери, Уитни Хюстън. Спряла е фитнеса, защото й било скучно там или я притеснявали, предпочита бокс.. Занимава се с попфолк, защото това е музиката в България. Ще продължава да кълне мъжете в песните си, защото, ако не ги кълне няма да е тя и хората харесват тези песни. Ако пуснела обикновена песен, както е правила, не се е харесвало. не харесвала несправедливостите, затова винаги, когато нещо не е наред си го казва- наследила го е от дядо си. Не отделя време за себе си, а главно за сина си се грижи. Ще наблегне на по-бързите песни, макар че искат от нея балада. За нова любов реши да не говори дали има, защото медиите изопачават нещата. Носа й си е нейния, не си го е пипала както са я обвинявали. За Кириакос каза много хубави неща, не е очаквала, че песента ще се хареса и че Кириакос е такова свястно момче.

И аз мога да го кажа същото, много земен и естествен като бях при него. :P

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, zai4eto82 каза:

Спряла е фитнеса, защото й било скучно там или я притеснявали, предпочита бокс.. Занимава се с попфолк, защото това е музиката в България. Ще продължава да кълне мъжете в песните си, защото, ако не ги кълне няма да е тя и хората харесват тези песни. Ако пуснела обикновена песен, както е правила, не се е харесвало. не харесвала несправедливостите, затова винаги, когато нещо не е наред си го казва- наследила го е от дядо си. Не отделя време за себе си, а главно за сина си се грижи. Ще наблегне на по-бързите песни, макар че искат от нея балада. За нова любов реши да не говори дали има, защото медиите изопачават нещата. Носа й си е нейния, не си го е пипала както са я обвинявали. За Кириакос каза много хубави неща, не е очаквала, че песента ще се хареса и че Кириакос е такова свястно момче.

И аз мога да го кажа същото, много земен и естествен като бях при него. :P

ИКОНА!

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Lelqtian каза:

Едно блъди мери или две три за отскок? Тоя въпрос много сериозно ме мъчи още от рано ... 

 

Яшааа бейбиии :thumbup: Гърмеж да ставааа :yahoo1:

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Just_Me каза:

Сигурно знае - нали са от един град 🤔 Коце като го няма..на зайка й трябва крехко заешко 😂

Даже не го познавам на живо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би най-тъпия и скучен албум, който съм слушала от доста време насам е този дебютния на Ашли- "Хамелеон" .Няма една песен в него, която да те грабне, да ти създаде настроение, емоция. Никакъв глас няма тая Ашли, който да ти въздейства и един хит няма в този албум и го предлагат за 13 лв. Кой ще е тоя лудия да даде 13 лв за нещо, което не си струва.Направо да се отказва, пеенето не е нейната сила:
 
 
 
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Гальо каза:

И след като знаем, че със сигурност ще отворят дискотеките на 29, очакваме нов сингъл от Преси сигурно първите дни на май, или направо на 29❤️

 

Не разбирам защо я нападате толкова че чака да отворят дискотеките за да пусне нова песен. Тя имаше нужда от пауза в кариерата си и се възползва от периода в който така или иначе инвестицията в нови проекти е финансово не оправдана. Въпреки че не вярвам да е останала без пари, никой от вас не знае реално с колко средства разполага, а клубовете отварят и затварят без да се знае за колко време. Имаше два от тези странни миксове,  които и се получиха доста добре, не се е покрила тотално. Да не говорим, че точно нея ще си я викат да пее и без да има нова песен. 

Имайки в предвид, че тя се издържа само с това, което изкарва и мъжа й изобщо не е толкова заможен колкото го изкарате ми се струва, че я съдите прекалено строго.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:
Може би най-тъпия и скучен албум, който съм слушала от доста време насам е този дебютния на Ашли- "Хамелеон" .Няма една песен в него, която да те грабне, да ти създаде настроение, емоция. Никакъв глас няма тая Ашли, който да ти въздейства и един хит няма в този албум и го предлагат за 13 лв. Кой ще е тоя лудия да даде 13 лв за нещо, което не си струва.Направо да се отказва, пеенето не е нейната сила:
 
 
 

Нито хит има, нито е интересна с нещо, Ашли и албумът й:

13 лв за този албум? Как кой? Кога? :D - Никога!!!

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:
Може би най-тъпия и скучен албум, който съм слушала от доста време насам е този дебютния на Ашли- "Хамелеон" .Няма една песен в него, която да те грабне, да ти създаде настроение, емоция. Никакъв глас няма тая Ашли, който да ти въздейства и един хит няма в този албум и го предлагат за 13 лв. Кой ще е тоя лудия да даде 13 лв за нещо, което не си струва.Направо да се отказва, пеенето не е нейната сила:
 
 
 

Каква е тая ненавист? Ще я свържа с Исмаил да направят дует и ще видиш ти! :P

Супер талантлива е Ашла, но не попада на големи хитове. Само с Джами досега й се получи. Новата със Стораро звучи интересно, но не е толкова комерсиална. 

13 лв наистина е много. Пайнерските май са по 3 лв, хъ-хъ

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Нито хит има, нито е интересна с нещо, Ашли и албумът й:

13 лв за този албум? Как кой? Кога? :D - Никога!!!

13 лева??? 😳 За дискове давам доста пари, ама за тази няма да дам и 13 стотинки 😂 Знам й само "Слончето Раму" 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Just_Me каза:

13 лева??? 😳 За дискове давам доста пари, ама за тази няма да дам и 13 стотинки 😂 Знам й само "Слончето Раму" 🤣

Да, 13 лева. И аз се учудих! :D Та то Пайнерски албуми струват по-малко. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Каква е тая ненавист? Ще я свържа с Исмаил да направят дует и ще видиш ти! :P

Супер талантлива е Ашла, но не попада на големи хитове. Само с Джами досега й се получи. Новата със Стораро звучи интересно, но не е толкова комерсиална. 

13 лв наистина е много. Пайнерските май са по 3 лв, хъ-хъ

Ашли държи хита на 2020-та (Моето момиче) и има право и да го продава за 40лв ако иска, пак ще се продава

  • Love 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Публично си казва, че я мързи да работи. :1000(29):

90D25228-5912-487E-8C9A-EBF06AD2FF5E.jpeg

Мани това сега кога ще пусне , ще пусне нова песен , но със сигурност ще е до края на май!

Защо не споменаваш ,че вече седмица “Беден в сърцето” прави мн повече гледания от “100 живота” кажи честно ,че не си забелязал 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, presi_fen! каза:

Защо не споменаваш ,че вече седмица “Беден в сърцето” прави мн повече гледания от “100 живота” кажи честно ,че не си забелязал 🤣🤣🤣

Забелязах, ама да не съм будала, че да го спомена :roll1: 

Ама разбираемо де, “Беден в сърцето” е последната песен на Преслава, нормално да трупа някакъв интерес, докато Галена след “100 живота” има цели три. 

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...