Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, penakavalli каза:

Един от коментарите преведен:

1425076330_Bildschirmfoto2021-04-21um19_05_18.png.edd3d220193cd80735325c7890486ccc.png

Бреслава от Добреж.

Искрено, аз като започнах да я слушам през 2016-та бахсхйфдс

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Stela каза:

🤣🤣🤣

Мачкай!

Ти някъде в чужбина ли живееше? Искам да ги хващаш от улицата, а на тия които ви гледат да им пращаш въздушни целувки, въртейки дупе.

Да не ме обърка с някого? В България си живея.... все още! :D 
Това е част от текста на песента. За какви НЕЩА се хващаш само. :D :D :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Stela каза:

asy, миличък, да им го шитнем ли на тия Галенините бе? И без това захвърчаха в облаците, пък и малко да сменим конюктурата на жанра, то едно и също за поредна година вече няма да е интересно. 😎

Аз съм винаги готов картоф. Време е за нова конюнктура! Но способна ли си да предложиш алтернатива на Ванчето разбирасе Великова? :(

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Аз съм винаги готов картоф. Време е за нова конюнктура! Но способна ли си да предложиш алтернатива на Ванчето разбирасе Великова? :(

Човек, точно това мисля - каква алтернатива имаме...?

Имаме ли изобщо? Да не се окаже, че трябва да въздигна на трона отново Толбухинската? 😕

От тия малките съм най-много за Данна, ама.. нещо след "Той" хич я няма. А и с това развитие, като стане на 22, ще изглежда като 40+.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Човек, точно това мисля - каква алтернатива имаме...?

Имаме ли изобщо? Да не се окаже, че трябва да въздигна на трона отново Толбухинската? 😕

От тия малките съм най-много за Данна, ама.. нещо след "Той" хия я няма. А и с тава развитие, като стане на 22, ще изглежда като 40+.

Ами, освен да се помолим на иконите Толбухин Инцтаграмска да дебютира в чалгата, друго не ни остава. Малко по-малко досадно е сякаш, но все пак недостатъчно интересно. 

Емануелция е олигофрен. Дженция е дебил. Цура е свиня. 

Ариа залезе. Тройниците не стават. Теда Александрова оглупя до инфантилност покрай Умрях. 

Нещо ретро да възродим? 

Приемам и други предложения! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , omline каза:

@foxy_vd

Някак покрай истерията около поялника й, се отмина факта, че и тя каза "Ние не сме подкрепени от държавата". Та Фоксе я кажи, готов ли си да отделиш от данъците си в подкрепа на Камс Продакшън? 

Нещо остроумничиш май, търсиш си белята, момче.

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Illyria каза:

На арабски няма буквите П, И и Ч

И има - една от трите гласни букви е при това.

Ч има в иракския и кувейтския.

П няма, но е намерен начин да се обозначава в чуждестранни думи и имена - а популярните се знаят, например Пепси. 

 

  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

И има - една от трите гласни букви е при това.

Ч има в иракския и кувейтския.

П няма, но е намерен начин да се обозначава в чуждестранни думи и имена - а популярните се знаят, например Пепси. 

 

Вярно че И има, обърках с E, тая я няма, нито В, нито О. Затова името й е изписано Брислафа от Дубриж.

За Кувейт и Ирак не знам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емрах сложи началото на летните хитове, чакаме в следващите дни нова порция хитове. Даймънд още мълчат, няма ли вече да пускат самостоятелната песен на Денис, която стой готова от 5 месеца? @Blueberry 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Емрах сложи началото на летните хитове, чакаме в следващите дни нова порция хитове. Даймънд още мълчат, няма ли вече да пускат самостоятелната песен на Денис, която стой готова от 5 месеца? @Blueberry 

 

дали

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

С сигурност ще стане хит, самата песен е правена за такъв, Ганева песен с тъп, но с фб фразички текст, няма как да не стане. 

 

Няма спор, че е правена по тази формула, но според мен е твърде чувано и няма да им се получи този път.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Няма спор, че е правена по тази формула, но според мен е твърде чувано и няма да им се получи този път.

Е то ще е сезонен хит, аз не ти говоря за хита на годината. 😁 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Минавам само за стълбищната такса, нищо повече. :laughing:

Че държавата не мисли за тях ли? Дала 10 хиляди да си сложи носа на Мис Пиги, преди това Бог знае колко за зъби и лифтинги, ама мрънка за помощи от държавата. 😂 Бягай да шиеш килими, ма!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

дали

Дренки.

Летни хитове през април. Това момче рядко знае какво говори. Той с "Ангажименти" не направи кой знае колко голям хит, та с тази глупост ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Някой гледал ли е новия филм с участието на Камелия? Голяма закачка си прави с новото време в чалгата и еднаквите песни по конвейр. :D

Да-да, тя все закачки си прави, а после прави нещата, на които се е подигравала. Колко копия на "Името ти" направи самата тя?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Дренки.

Летни хитове през април. Това момче рядко знае какво говори. Той с "Ангажименти" не направи кой знае колко голям хит, та с тази глупост ли?

Много летни хитове са излизали още в този период, пример "Акула" излезе на 2-ри Май и стана летен хит, ти за коя се взе, че да казваш кой какво знае да говори? Влизаш от време на време да се хапеш с някого само, изтъкана си от злоба. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Някой гледал ли е новия филм с участието на Камелия? Голяма закачка си прави с новото време в чалгата и еднаквите песни по конвейр. :D

Тя щото не прекопира под индиго 3-4 версии на една песен последните години. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Много летни хитове са излизали още в този период, пример "Акула" излезе на 2-ри Май и стана летен хит, ти за коя се взе, че да казваш кой какво знае да говори? Влизаш от време на време да се хапеш с някого само, изтъкана си от злоба. 

 

Ми виждам, че тук си правят смях с теб често. И ти чета коментарите, и са глупави.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Ми виждам, че тук си правят смях с теб често. И ти чета коментарите, и са глупави.

Къде го виждаш това като никой не пише тука с дни? Или вече ти се привижда, а до колкото коментарите ми, това е мое мнение, като не ти изнася, не го чети.  То само като видя коя ти е на аватара ми става ясно де. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Къде го виждаш това като никой не пише тука с дни? Или вече ти се привижда, а до колкото коментарите ми, това е мое мнение, като не ти изнася, не го чети. 

Преди съм го виждала.

Иначе един приятел направи магия на форума да замре понеже му даваха несправедливо дълги банове. То пък взе, че почна да се случва.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...