Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

Оф, новата песен на Емрах и тя е в стила агресивна чалга с плиткоумно послание. Искал да чуе евала, бил милионер, карал джи ти ер. Аман от простотия представена по тъп начин. 100% е правена с цел да е хит по баловете, по това време вървят такива глупости. Жалко, че внушават тия идиотщини на подрастващите.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Оф, новата песен на Емрах и тя е в стила агресивна чалга с плиткоумно послание. Искал да чуе евала, бил милионер, карал джи ти ер. Аман от простотия представена по тъп начин. 100% е правена с цел да е хит по баловете, по това време вървят такива глупости. Жалко, че внушават тия идиотщини на подрастващите.

Да, а можеше да стане по-яко парче с друг текст, дори да се запази това "евала". И на Ариа Хеликоптер е същата тъпотия. Язък и за двамата. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Да, а можеше да стане по-яко парче с друг текст, дори да се запази това "евала". И на Ариа Хеликоптер е същата тъпотия. Язък и за двамата. 

Е, Ариа е пълна калтачка с акъл на разгонена стоножка и поведение на евтина ку*ва. Но Емрах е талантливо и симпатично момче, много хляб има в него.

Арио, кой те прокле, че ръсиш флоп след флоп ма? :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа: Приключвам с кариерата на певица, ще бъда момиче на повикване.

"Управителите на заведения заявиха, че не искали повече да ме канят на участия, защото само съм бършела пода със задник и съм пеела на плейбек", призна в изблик на гняв фолк певицата Ариа. "Казаха ми, че не съм се държала зряло и като една истински нежна жена, а съм била агресивна кучка и мъжете ставали гейове заради мен - в поведението ми нямало нищо женствено", жалва се още Ариа. Певицата твърди, че в обвиненията няма нищо вярно. Когато платежоспособни господа я чукали за пари, виждали в нея много женственост, повтаряли й "Ща скъсам, боклук мръсен", но после я целували по гърдите и оставяли по 1000 лева на сношение. Оттук нататък Ариа смятала да се фокусира върху това занимание, пак щяла да бърше с дупето си, но не подове на заведения и по-важното - щяла да бъде уважавана, а трудът й - ценен.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Stela каза:

Оф, новата песен на Емрах и тя е в стила агресивна чалга с плиткоумно послание. Искал да чуе евала, бил милионер, карал джи ти ер. Аман от простотия представена по тъп начин. 100% е правена с цел да е хит по баловете, по това време вървят такива глупости. Жалко, че внушават тия идиотщини на подрастващите.

Все пак текстът е написан от Теди Александрова 😂 Само като прочетеш този факт долу под клипа и ти става ясно каква боза е 😂

А Емрах се е постарал да заприлича на приятелчето си Антонио 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Все пак текстът е написан от Теди Александрова 😂 Само като прочетеш този факт долу под клипа и ти става ясно каква боза е 😂

Пфф 😂

Да, това определено обяснява нещата.

Това момиче май ще му повлияе зле. 😕 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Модераторите не са ви виновни, че сте безидейни - предложете други дискусии, обсъждайте нещо друго. Модераторите не са криейтив директори, че да задават тон - съвсем друга функция има. Но явно това ти убягва. И Ваня е истински тренд, за разлика от споменатите от теб. Заповядай

 

 

По-малко от габровския глиган и повече четене с разбиране препоръчвам.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

По-малко от габровския глиган и повече четене с разбиране препоръчвам.

И аз мисля, че е русата бъчва е долен глиган и ми писна от нея.

Но момчето е право - като не ти харесват постовете с нея, не им обръщай внимание. Създай ти теми за обсъждане. То да чакаш някой друг да ти направи интересното е много лесно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Представяте ли си да затворят Ваня Великова в кочина само с мъжки прасета? Тя милата е толкова ненаситна, че ще стиска-стиска и накрая ще им пусне. Малки прасчовци да народи.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса: Ма всички сте от чужбина бе - ние какво сме се зачукали тука.

Ох, от къде да затворя? От хикса? Хикс Хикс Хикс (ХХХ). 
 

Снимала бърза песен от Оцко днес - нищо не е снимала в Дубай. И дует готвила. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Just_Me каза:

Подкрепям! Ама след като има готов дует с Меди, а сега уж дует с Азис..май скоро няма да има самостоятелна 🙄

А това предстои да разберем от кой клип е:

 

Screenshot_20210421-140531_Instagram.jpg

Това е визията, с която беше преди около седмица - две, когато казах, че снима клип. 

Дуетът и самостоятелната песен, са такива тип песни, които ще заковат Галена отново на върха за 2021-ва, както направи през 2020-та.

  • Love 8
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

Деса: Ма всички сте от чужбина бе - ние какво сме се зачукали тука.

Ох, от къде да затворя? От хикса? Хикс Хикс Хикс (ХХХ). 
 

Снимала бърза песен от Оцко днес - нищо не е снимала в Дубай. И дует готвила. 

"Дуетната ми половинка има общо с Азис, но не е жена." :roll1:След 5 сек: "Дуетът ми е с мъж, но не е точно мъж." :roll1:

Щяла да записва и фолклорна песен.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

И аз мисля, че е русата бъчва е долен глиган и ми писна от нея.

Но момчето е право - като не ти харесват постовете с нея, не им обръщай внимание. Създай ти теми за обсъждане. То да чакаш някой друг да ти направи интересното е много лесно.

Когато намеря нещо интересно за чалгата го поствам тук като например последния въпросник на Андреа.

Те дори не я коментират,а през 2-3 поста се пишат тъпотии от сорта на "сипвам си блъди мери","близалка","моля се на иконите"и тн-абсолютен криндж и спам. Ако си я коментираха като хората може би нямаше да се дразня толкова,но то на тая какво да й се коментира като е само коса и лой. Казах им на модераторчетата да им направят тема и там да си спамят на воля,но те продължиха да се състезават по нищоправене.

Щом искате да я коментирате толкова вижте я как си вее на гъделичника,кой знае откога е немит и спаружен. Мамичката й п@ча.

Screenshot-20210421-185044-You-Tube.jpg

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, чушка. каза:

Това е визията, с която беше преди около седмица - две, когато казах, че снима клип. 

Дуетът и самостоятелната песен, са такива тип песни, които ще заковат Галена отново на върха за 2021-ва, както направи през 2020-та.

Много суха самоувереност има в изказването ти, като някакъв бездушен владетел звучиш. Мисля, че ако някой не урочаса проектите, ще имат голям успех. Но ти зададох въпрос одеве, а ти се правиш на невидял. И мисля да ви го изшиткам на всички Галенени с mehh успехи за годината. Не за друго, а защото твърде много си повярвахте. Тя Галена е с по-малко самочувствие от вашето.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяла риза и какаов тен, приятно дрезгав глас.... аромата ти докосва ме..... 
Изгубих контрол и ръцете ми горят, ризата ти да свалят!!! ❤️ 
Гледат ни, нали? Я ги забрави! Хайде БЕЗ КОМЕНТАРИ, моля ви! Влюбени не сте ли виждали?! ❤️ 😘 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Бяла риза и какаов тен, приятно дрезгав глас.... аромата ти докосва ме..... 
Изгубих контрол и ръцете ми горят, ризата ти да свалят!!! ❤️ 
Гледат ни, нали? Я ги забрави! Хайде БЕЗ КОМЕНТАРИ, моля ви! Влюбени не сте ли виждали?! ❤️ 😘 

🤣🤣🤣

Мачкай!

Ти някъде в чужбина ли живееше? Искам да ги хващаш от улицата, а на тия които ви гледат да им пращаш въздушни целувки, въртейки дупе.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, FolkEmpire каза:

Днес за пръв път няма поздрави по ФЕН ТВ :D Да не се ги глобили от СЕМ с колосална сума и да са решили да си починат малко :D

Шок олдум! Моля се на иконите за скорошно завръщане. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Абсолютно! Само че това вече не е оригиналничене,а вече граничи с дебилизъм. То поне да беше някой готин тренд като Мемеандреа и "Горкото момиче",а реално са 2-3 човека,които спамят всекидневно и Джиги,който дето се вика за реакции ще продаде и родителите си. Затова и спрях да пиша в тоя форум,щото бездействието на модераторите е пословично. Скандално и недопустимо е при толкова модератори да се допуска подобно спамене,хора с бан да пишат от чужди профили и подобни пропуски. Смятам за абсолютно безсмислено да се избират нови модове след 2 месеца при подобно нищоправене. По-добре само мелето да си поддържа форума.

Аман

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

asy, миличък, да им го шитнем ли на тия Галенините бе? И без това захвърчаха в облаците, пък и малко да сменим конюктурата на жанра, то едно и също за поредна година вече няма да е интересно. 😎

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

нали е уникално че '\[]-'{]}`~ търпя

Един от коментарите преведен:

1425076330_Bildschirmfoto2021-04-21um19_05_18.png.edd3d220193cd80735325c7890486ccc.png

Бреслава от Добреж.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...