Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

То до баловете има още много вода да изтече и да затворят и отворят сичко поне 3 пъти. 

Който иска на дискотека да подпише декларация за отказ от хоспитализиране при усложнения с коронавирус, но най-вече - за наглярите дето искат да си карат плейбека както преди. 

Иначе ефект нулев - хората си мрат, щот няма места по болниците, но за Кокаин явно се намира не само когато има коронка, но и когато е предрусал. Аман начи. 

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.04.2021 г. от 22:08, BobiTo каза:

Емрах сложи началото на летните хитове, чакаме в следващите дни нова порция хитове. Даймънд още мълчат, няма ли вече да пускат самостоятелната песен на Денис, която стой готова от 5 месеца? @Blueberry 

 

Денис скоро пусна песен, друг изпълнител с това име не помня дали е имало - явно е било много отдавна и съм забравила.

 

 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Денис скоро пусна песен, друг изпълнител с това име не помня дали е имало - явно е било много отдавна и съм забравила.

 

 

Запомни си думите, да не направиш наводнение като мис Теофиков пусне песента. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Който иска на дискотека да подпише декларация за отказ от хоспитализиране при усложнения с коронавирус, но най-вече - за наглярите дето искат да си карат плейбека както преди. 

Много ме мъчи един въпрос и той е - защо тия, дето се страхуват от вируса...просто не си стоят вкъщи? За да може останалите хора да живеем живота си нормално? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DenFevgo каза:

Много ме мъчи един въпрос и той е - защо тия, дето се страхуват от вируса...просто не си стоят вкъщи? За да може останалите хора да живеем живота си нормално? 

Напук и само напук. Аз лично намирам за недопустимо ти да си живееш живота.

  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, DenFevgo каза:

Много ме мъчи един въпрос и той е - защо тия, дето се страхуват от вируса...просто не си стоят вкъщи? За да може останалите хора да живеем живота си нормално? 

Точно защото другите предпочитат да си живеят живота нормално, България е на такова високо равнище по заболеваемост. 

Много хора мислеха, че вирусът ще ги заобиколи или дълго време се подиграваха на онези, които спазват мерки, докато не се разболяха и разбраха, че шега няма.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, DenFevgo каза:

Много ме мъчи един въпрос и той е - защо тия, дето се страхуват от вируса...просто не си стоят вкъщи? За да може останалите хора да живеем живота си нормално? 

Добре де, нямам против, но ако се разболееш и недай си боже заразиш вашите не искай лекарска помощ, защото няма да е честно. Тогава всичко е ок.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 10М за два месеца? Да бе! Реално грам не се усеща да е чак такава сензация. То дори Кавала имаше повече лайкове и коментари за този период.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Willy каза:

Над 10М за два месеца? Да бе! Реално грам не се усеща да е чак такава сензация. То дори Кавала имаше повече лайкове и коментари за този период.

 

Това не е вярно. Не гърми само защото не са отворили дискотеките. Това си е голям хит, всеки я знае, и по радиата много я въртят. Големият интерес към Слави по ъмм други причини 😃 също помага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Senhor каза:

Това не е вярно. Не гърми само защото не са отворили дискотеките. Това си е голям хит, всеки я знае, и по радиата много я въртят. Големият интерес към Слави по ъмм други причини 😃 също помага.

Не в знам дори как звучи. Не знам къф хит е точно. Около мен също никой не я знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.04.2021 г. от 15:57, asylum каза:

https://www.flagman.bg/article/235160

Луна няма да се ваксинира, болестта била за грешниците

Луна няма да се ваксинира, болестта била за грешниците

Изчистена съм на духовно ниво и е много важно да съм близо до природата, твърди певицата

 

„Аз няма да се ваксинирам! Моята ваксина е Бог“, отсече пред "България Днес" Луна. Ексцентричната изпълнителка, която отново даде ясен знак, че иска да гради президентска кариера, смята, че пандемията е наказание за човечеството. Тя е категорична, че хората са прекалили със забавленията и материалните облаги и определи ковид пандемията като урок.

"Хората не могат да се справят невежеството и пороците си! Пандемията е напомняне и това е някакъв друг вид наместване, което сега тепърва започва“, изразява предположението си Луна.

До момента тя не е изкарала Квид-19, но се пази и спазва всички противоепидемични мерки. Луна от години е крайно дисциплинирана в начина си на живот и хранене.

"Не ям месо, не пия алкохол,  изчистена съм на духовно ниво и е много важно да съм близо до природата“, това казва Луна като рецепта за здраве и добър живот. Тя подчертава, че не се храни всеки ден, а когато го прави, прибягва до чисти, природни храни. В момента тежи 50 кг и се чувства изключително добре. „Храната е ритуал. То не е да се натъпчеш и после да се оплакваш колко си преял“, категорична е звездата.

Напълно е права! Ние дето не ядем месо и ядем през ден ще сме последните преживели на тази земя!

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Денис скоро пусна песен, друг изпълнител с това име не помня дали е имало - явно е било много отдавна и съм забравила.

 

 

Тая мяза на тиган във фацата

  • Haha 6

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.04.2021 г. от 22:55, Willy каза:

2 години от премиерата!
Spotify - 2,043,000(втората най-стриймвана бг песен евър)

БГ песните от Евровизия 2016 насам: 🙄

Алма: 🙄

Джале: 🙄
 

От 22.04.2021 г. от 9:51, чушка. каза:

Хотелът се намира в кв. Бояна и постоянният адрес на Пеевски беше регистриран там, след като се отказа от депутатско място в настоящото НС, съвсем логично, си заличи адреса оттам и се прибва в Дубай. :)

Няма как да имаш постоянен адрес в хотел.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Olay каза:

БГ песните от Евровизия 2016 насам: 🙄

Алма: 🙄

Джале: 🙄
 

Няма как да имаш постоянен адрес в хотел.

Може, ако си собственик на хотела. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, чушка. каза:

Може, ако си собственик на хотела. :)

Хотел, ателие, хотелски апартамент и т.н. не стават, само временно може. За това къща/апартамент.

Може и да се бъркам е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Хотел, ателие, хотелски апартамент и т.н. не стават, само временно може. За това къща/апартамент.

Може и да се бъркам е.

За не повече от 4 месеца може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Olay каза:

БГ песните от Евровизия 2016 насам: 🙄

Алма: 🙄

Джале: 🙄
 

 

Дам, забравих да напиша в която се пее и на български, не само от бг изпълнител. Там само Сен тропе е пред нея.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радко Петков, Ивета Костова и Кирил Атанасов просто трябва да спрат да се мъчат. Нищо ме им се получава, нямат участия, никой не ги кани. Първите двама от Гласът на България, отидоха в Пайнер и нищо не става просто. Кирил Атанасов и той само се мъчи- прави хубава музика сам, а няма глас да ги изпее. Пари хвърлени на вятъра за песни и клипояве, а възвръщаемост никаква.

 

Да идва Коце, да пуска хита, че няма какво да се слуша.

Даже сега му казах,че много скучни песни изизат напоследък. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, zai4eto82 каза:

Радко Петков, Ивета Костова и Кирил Атанасов просто трябва да спрат да се мъчат. Нищо ме им се получава, нямат участия, никой не ги кани. Първите двама от Гласът на България, отидоха в Пайнер и нищо не става просто. Кирил Атанасов и той само се мъчи- прави хубава музика сам, а няма глас да ги изпее. Пари хвърлени на вятъра за песни и клипояве, а възвръщаемост никаква.

 

Да идва Коце, да пуска хита, че няма какво да се слуша.

Даже сега му казах,че много скучни песни изизат напоследък. 

Коце изобщо не трябваше да е певец, защото няма талант. На няколко пъти предруса, ама лекарите го спасиха. Абе дъно. Всичките му хитове са леки и незапомнени. По известен е с простотията си, отколкото с творчеството.

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...