Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Hurricane каза:

29.04.2021 от 18:00ч. Помнете тази дата и този час! 

Вече даже си запазих час да си я татуирам! А ти

 

  • Haha 2
  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Щаба: "На 30-ти Април отваряме дискотеките".

Преслава: "На 29-ти очаквайте "В твоето лего". 😂

Не бе, не е така - просто Киронова пожела тази дата:rolleyes:

Не знам какво да очаквам вече от Преса. Дано е добро парчето, че така или иначе това е единственото, което ще чуем от нея до лято 2022. Гледам цели имидж тип "Режим Неприлична", дано е поне наполовина толкова силна и песента.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Не бе, не е така - просто Киронова пожела тази дата:rolleyes:

Не знам какво да очаквам вече от Преса. Дано е добро парчето, че така или иначе това е единственото, което ще чуем от нея до лято 2022. Гледам цели имидж тип "Режим Неприлична", дано е поне наполовина толкова силна и песента.

И Киронова коя по-дяволите е? Тази "Режим Неприлична" винаги ми е била много противна песен, не харесвам анорексичния рижав период на Преслава, единствено трака с Анелия ми е на сърце. (прозвучах като фен на Галена за "Кавала кючек". Тази песен ми е доста любима, обаче беше страшен флоп. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Hurricane каза:

29.04.2021 от 18:00ч. Помнете тази дата и този час! 

Само не разбрах в чие легло е Пепа Дженсъна? В леглото на дъртата скумрия :rolleyes: Или са и монтирали едно легло в мазето в Димитровград :lol:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, в стремежа си да я завъртят в дискотеките още първата вечер, ще си пуска песента в един от най-слабите дни за YouTube, четвъртък. Гледаемостта е най-силна в петък, трябваше тогава.

Встрани от това твърде очевидно робуване на клубовете, този е един от случаите, в които очаквам с интерес да видя какво ще предложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Преслава в стремежа си да я завъртят в дискотеките още първата вечер ще си пуска песента в един от най-слабите дни за YouTube, четвъртък. Гледаемостта е най-силна в петък, трябваше тогава.

Встрани от това твърде очевидно робуване на клубовете, този е един от случаите, в които очаквам с интерес да видя какво ще предложи.

Сигурно Кирил и Дени Калинов са резервирали петъка вече. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не е пускала от почти година, започнах да получавам скрийншотове, хората само видяха и откачиха, ако е нещо силно както навремето направи с "Да гори в любов" направо ще пръсне, много я чакаха, определено това ще е супер голям плюс за нея, остава да си е изиграла добре картите. А и вече е време за мегахит, дори и комерс да е, наистина има нужда жанра от нещо да гръмне, но истински. На снимката е топ!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Born to Die каза:

Преслава не е пускала от почти година, започнах да получавам скрийншотове, хората само видяха и откачиха, ако е нещо силно както навремето направи с "Да гори в любов" направо ще пръсне, много я чакаха, определено това ще е супер голям плюс за нея, остава да си е изиграла добре картите. А и вече е време за мегахит, дори и комерс да е, наистина има нужда жанра от нещо да гръмне, но истински. На снимката е топ!

Анелия сигурно скоро ще пусне "Коте", хита на годината. 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Анелия сигурно скоро ще пусне "Коте", хита на годината. 

 

Анелия с "Двама" вече за мен си е свършила работата, толкова добра песен, която открих с времето и слушам всеки ден докато си работя, точно нейния си стил. Трябваше повече такива песни да направят всички в пандемията.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Born to Die каза:

Анелия с "Двама" вече за мен си е свършила работата, толкова добра песен, която открих с времето и слушам всеки ден докато си работя, точно нейния си стил. Трябваше повече такива песни да направят всички в пандемията.

Самата песен на Анелия показа защо не правят, такава красива песен, а страшен флоп, чалга феновете заслужават да им се пее само за кавали, минети и кока. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, GSA каза:

Ех Прасо, пак копираш, и пак еднодневка ще пуска явно - няма оправия тая няма. Как не и писна. 

Я ми посочи една еднодневка на Преслава освен “Без теб”?? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, BobiTo каза:

И Киронова коя по-дяволите е? Тази "Режим Неприлична" винаги ми е била много противна песен, не харесвам анорексичния рижав период на Преслава, единствено трака с Анелия ми е на сърце. (прозвучах като фен на Галена за "Кавала кючек". Тази песен ми е доста любима, обаче беше страшен флоп. 

 

На повечето Галена фенове не им харесва Кавала. Едно е да я похвалим за смелостта да снима с тази визия или да бутаме успеха й, а съвсем друго е да те кефи за слушане. И докато 2020 след 100 живота имах притеснения как ще звучат дуетите с Криско, тази година това го няма, защото вече има един хит, който дори носи и престиж и сама е подготвяла песни с Азис, Меди, ,самостоятелна.

btw защo си мисля че Коте на Ана ще е демото от Ферари, но с друг текст. Просто визията от клипа дето беше пуснала дава много такъв вайб.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

На повечето Галена фенове не им харесва Кавала. Едно е да я похвалим за смелостта да снима с тази визия или да бутаме успеха й, а съвсем друго е да те кефи за слушане. И докато 2020 след 100 живота имах притеснения как ще звучат дуетите с Криско, тази година това го няма, защото вече има един хит, който дори носи и престиж и сама е подготвяла песни с Азис, Меди, ,самостоятелна.

btw защo си мисля че Коте на Ана ще е демото от Ферари, но с друг текст. Просто визията от клипа дето беше пуснала дава много такъв вайб.

Като не ви харесва, не я бутате, пък и тази песен не е с някъв невиждан успех, а това за смелостта изобщо никаква смелост не е, облякла си парцалите от преди 15 години, голям праз.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Hurricane каза:

Защо да е обида? Всички ние произлизаме от маймуните, а Паола е най-сладкото маймунче. Гледа ли сторито вчера с банана? 

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...