Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Hurricane каза:

Да живее Миле Китич! 

ХАХАХАХА да определено. Последните му песни имат по 3-5М и имайки статута му и популярноста на балканите е равно на 1М в бг. 

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.flagman.bg/article/235160

Луна няма да се ваксинира, болестта била за грешниците

Луна няма да се ваксинира, болестта била за грешниците

Изчистена съм на духовно ниво и е много важно да съм близо до природата, твърди певицата

 

„Аз няма да се ваксинирам! Моята ваксина е Бог“, отсече пред "България Днес" Луна. Ексцентричната изпълнителка, която отново даде ясен знак, че иска да гради президентска кариера, смята, че пандемията е наказание за човечеството. Тя е категорична, че хората са прекалили със забавленията и материалните облаги и определи ковид пандемията като урок.

"Хората не могат да се справят невежеството и пороците си! Пандемията е напомняне и това е някакъв друг вид наместване, което сега тепърва започва“, изразява предположението си Луна.

До момента тя не е изкарала Квид-19, но се пази и спазва всички противоепидемични мерки. Луна от години е крайно дисциплинирана в начина си на живот и хранене.

"Не ям месо, не пия алкохол,  изчистена съм на духовно ниво и е много важно да съм близо до природата“, това казва Луна като рецепта за здраве и добър живот. Тя подчертава, че не се храни всеки ден, а когато го прави, прибягва до чисти, природни храни. В момента тежи 50 кг и се чувства изключително добре. „Храната е ритуал. То не е да се натъпчеш и после да се оплакваш колко си преял“, категорична е звездата.

  • Like 1
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, omline каза:

@asylum Абе на тая жена откъде й идат доходите толкова години? Някаква пълна мистерия ми е как успява да преживява.

Поема арабски ташац*.

  • Haha 4
  • Confused 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

@asylum Абе на тая жена откъде й идат доходите толкова години? Някаква пълна мистерия ми е как успява да преживява.

Пести от неядене.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , stereoto_ каза:

Поема арабски ташац*.

Повечето ти коментари са за ташаци, пишки, шунди и прочее. Малко е притеснително. 

 

  • Haha 9

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Повечето ти коментари са за ташаци, пишки, шунди и прочее. Малко е притеснително. 

 

Би било притеснително, ако във форума се говори за путки и цици, другото е нормално.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, DarkChild каза:

Как се бие торба с лой, той усетил ли е нещо изобщо...

Но е добре че той:

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луда щом не иска да се ваксинира, значи не става за президент, как ще влиза в институциите и ще се среща с хора? Как ще пътува из Европа? Аут е от играта, както вече 20 години е аут от фолка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Луда щом не иска да се ваксинира, значи не става за президент, как ще влиза в институциите и ще се среща с хора? Как ще пътува из Европа? Аут е от играта, както вече 20 години е аут от фолка. 

Тя никога не е била повече от Б група с риск за изпадане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, pacho каза:

Луда щом не иска да се ваксинира, значи не става за президент, как ще влиза в институциите и ще се среща с хора? Как ще пътува из Европа? Аут е от играта, както вече 20 години е аут от фолка. 

Тя от 20 години става президент 😁

62CD8998-7E09-453A-844D-A755BCD3126B.jpeg

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Runevski каза:

Тя от 20 години става президент 😁

62CD8998-7E09-453A-844D-A755BCD3126B.jpeg

То и примерно Трифи от 93/4/5 все влизаше в политиката, а чак сега се видя парламента отвътре. 

И на Луна ще и дойде реда, закъде да бърза жената? 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , BobiTo каза:

 

Каква бурна реакция от публиката. После не минавала на ниво петоразрядка. Иначе песните не са лоши. При това май беше в последния блок, а не в началото представи си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Само да дойде Коце. Какво прегръшане ще има. Дето каза Коце оня ден нямал търпение да си отвори дискотеката и да се гушка с феновете си. И аз нямам търпение да го видя, :P

Той ще я отвори, ама как ще си гушка феновете от ВИП-а? 😄 Защото едва ли ще има участия - миналото лято нямаше гост-изпълнители в Плаза и в 33. Сигурно и това лято ще е така.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Той ще я отвори, ама как ще си гушка феновете от ВИП-а? 😄 Защото едва ли ще има участия - миналото лято нямаше гост-изпълнители в Плаза и в 33. Сигурно и това лято ще е така.

Балове започват, тъй че не бери грижа. Вече са обявени. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Само да дойде Коце. Какво прегръшане ще има. Дето каза Коце оня ден нямал търпение да си отвори дискотеката и да се гушка с феновете си. И аз нямам търпение да го видя, :P

Гледай да го напиеш и този път Ники да не те чака на изхода, а направо отиди в хотелската му стая. 

  • Haha 4
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяхме много прилични! 🥸Седяхме чинно у дома😀😀😀 Сега е време отново да се развихрим и да се разгърнем като ветрило(както казва шефът 🤣)ОЩЕ МНОГОООО МАЛКО послушание и се връщаме в играта! 🥳🥳🥳
НЕ Е НУЖНО ДА КАЗВАМЕ КОИ СМЕ, ВАЖНОТО Е, че всички ЗНАЕТЕ КЪДЕ СМЕ! 😉 29 април!
  • Like 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...