Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Предстоят интересни неща с Коце. Ще ни изненада паk. :P

Ако се откаже да пее най-накрая може да изненада, иначе надали. Пак ли ша предрусва и да ходи да му наливат адренохром венозно в болницата? 

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Предстоят интересни неща с Коце. Ще ни изненада паk. :P

Мари Танийко, Карагьозлийко,

ходила ли си ляте на мандра?

Видяла ли си мари, прясна СКАМОРЦА?

Такова ти е бялото лице.(x2)

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Над 10М за два месеца? Да бе! Реално грам не се усеща да е чак такава сензация. То дори Кавала имаше повече лайкове и коментари за този период.

 

Според мен грешиш.

Таргетът на Трифонов е огромен, слушат го всякакви възрасти. Виж само как стигна до 2-ро място на парламентарните избори в страната. Два дни преди вотът направи онлайн концерт - подгрявка за изборния ден. Този човек си има публика и много силно въздействие, както и собствена телевизия, която за разлика от Планета е гледана. Към това прибави любимец на младите (Тото) + доста зарибяваща песен - хем чалга, хем лирична, хем маланхолична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Ако се откаже да пее най-накрая може да изненада, иначе надали. Пак ли ша предрусва и да ходи да му наливат адренохром венозно в болницата? 

Голяма завист, ей. Да е жив и здрав Коце да ни радеа още дълги години. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Звъня ти и затварям, бутилка си отварям,
една и съща вечер пореден път повтарям,
очите си затварям, до мен си те представям,
но си с нея, нали?

 

Ивета- най-скучната певица. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Мале, Ивета ги пръсна! Химн!

 

Изключителни скучна и с нишо незапомняща се песен. Чалгата вече наистина не става за нищо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми харесва отколкото на Ивета. Няма ден, в който да не си пусна на Джия песента. А на Ивета тийзъра залъгваше.че ще е нещо готино. Оказа се голяма скука. Тази визия сме я виждали и при Бритни, и при Емануела.

Просто Ивета не е за Пайнер. Да си работи детска учителка и това е. Нещо й липсва, каквото и да направи, няма да се забележи. Само с разголване и дългата руса коса няма как да стане. До 1-2 години тя и Радко, и Кирил със сигурност ще се откажат. Никога няма да ги канят за участия и да направят хит. Не знам кой ги е излъгал,че стават. Дето се вика една Ариа без глас , която изгря с тях ги задмина и е пълна с участия и албум вече ще пуска, а тези горе никога няма и до албум да стигнат. 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

Според мен грешиш.

Таргетът на Трифонов е огромен, слушат го всякакви възрасти. Виж само как стигна до 2-ро място на парламентарните избори в страната. Два дни преди вотът направи онлайн концерт - подгрявка за изборния ден. Този човек си има публика и много силно въздействие, както и собствена телевизия, която за разлика от Планета е гледана. Към това прибави любимец на младите (Тото) + доста зарибяваща песен - хем чалга, хем лирична, хем маланхолична.

Тото не е никакъв любимец на младите, не и през 2021. Това за песента му със Слави щеше да важи, ако тази песен с 5М за месец, която сигурно повечето от Вас дори не сте я чули, не съществуваше, но я има и е ясно че купува, според мен.

Даже и коментарите е спрял. 😃

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Тото не е никакъв любимец на младите, не и през 2021. Това за песента му със Слави щеше да важи, ако тази песен с 5М за месец, която сигурно повечето от Вас дори не сте я чули, не съществуваше, но я има и е ясно че купува, според мен.

Даже и коментарите е спрял. 😃

 

Ами не. Песента си е хит и в доста класации у нас е номер 1. Да не говорим на работа колко я слушаме с шефа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Ами не. Песента си е хит и в доста класации у нас е номер 1. Да не говорим на работа колко я слушаме с шефа. 

Шефа ти от кога е фактор? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Ами не. Песента си е хит и в доста класации у нас е номер 1. Да не говорим на работа колко я слушаме с шефа. 

Кои класации? Веселина и Сигнал, където дори и най-големите флоп песни на Дачева и Райна се въртят в топ 10 с месеци ли? 😭

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Кои класации? Веселина и Сигнал, където дори и най-големите флоп песни на Дачева и Райна се въртят в топ 10 с месеци ли? 😭

 

Като не го признаваш, трай си. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Като не го признаваш, трай си. 

Да призная кое? Защо мислиш че твоето мнение е най-големият фактор и трябва да го налагаш на всички? Аз съм си писал "според мен" и никой не те кара да мислиш така, ако вярваш в други неща.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Да призная кое? Защо мислиш че твоето мнение е най-големият фактор и трябва да го налагаш на всички? Аз съм си писал "според мен" и никой не те кара да мислиш така, ако вярваш в други неща.

Защото момчето само си прави всичко Митко, а ти пишеш глупости. И факта,че Тото му е подал ръка ,ако изобщо си гледал историята на тази песен, говори много за Тото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Senhor каза:

Изключителни скучна и с нишо незапомняща се песен. Чалгата вече наистина не става за нищо.

На фона на бозата на Емрах е в пъти по-добра. Като кусур намирам, че посланието е до болка познато, но цялостно на проекта като за Ивета пиша Отличен 6.

Давам поне 3 млн. за година на тази песен. Което ще е голямо постижение за изпълнителката. И предните й песни бяха хубави, но засега най-добрият й резултата е 1 млн.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

Тото не е никакъв любимец на младите, не и през 2021. Това за песента му със Слави щеше да важи, ако тази песен с 5М за месец, която сигурно повечето от Вас дори не сте я чули, не съществуваше, но я има и е ясно че купува, според мен.

Даже и коментарите е спрял. 😃

 

Така ли? Много почна да ги разбираш нещата. Тото напълни Арена Армеец само преди 2-3 години. С млади хора. Галена кога?

Зависи и какво разбираш под "млади". Ако визираш 12-13 годишни, нямам отношение към тях, но има и други възрастови групи.

На Тото и най-скучните влогове и интервюта в личния му канал често събират по 50-100К гледания. Говорим за индивиди. 100К фенска маса да имаш, по 3 пъти на ден да ти въртят песента...

Тото има солов хит с 40 млн. Един от най-големите за последните 10 години в страната изобщо, така че..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Голяма завист, ей. Да е жив и здрав Коце да ни радеа още дълги години. 

И защо реши че завиждам? Ти не разбираш ли че с тая простотия с болницата някой е починал за да може твоя наркоман да предруса още веднъж? 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Това ми харесва отколкото на Ивета. Няма ден, в който да не си пусна на Джия песента. А на Ивета тийзъра залъгваше.че ще е нещо готино. Оказа се голяма скука. Тази визия сме я виждали и при Бритни, и при Емануела.

Просто Ивета не е за Пайнер. Да си работи детска учителка и това е. Нещо й липсва, каквото и да направи, няма да се забележи. Само с разголване и дългата руса коса няма как да стане. До 1-2 години тя и Радко, и Кирил със сигурност ще се откажат. Никога няма да ги канят за участия и да направят хит. Не знам кой ги е излъгал,че стават. Дето се вика една Ариа без глас , която изгря с тях ги задмина и е пълна с участия и албум вече ще пуска, а тези горе никога няма и до албум да стигнат. 

 

 

 

 

 

Но Тиана била бездарница иначе. Мери си приказките, изтъкана си от омраза. 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...