Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 37 минути, Lelqtian каза:

То зависи и кой какво пуска нали. Ако качват коя от дъ ориджинъл през 34 до 73, се тая кой ден. 

Не се знае, последната премиера на Лидия беше в петък и имаше повече гледания на официалното клипче от последните на Преслава и Галена. :D

преди 4 минути, Olay каза:

Сигурен ли си?

Да, тя го е написала към снимката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Не се знае, последната премиера на Лидия беше в петък и имаше повече гледания на официалното клипче от последните на Преслава и Галена. :D

 

...и все още седи на 60К лайкове, с 16к по-малко от Галена, нищо че гледанията й ги мина за по-кратко време и следователно трябва да има много повече, защото сревнено с предните им виждаме че са тийн идоли, а тази аудитория лайква повече.
Примерно:
Ламборгини: 79к likes
Излъжи ме: 99k

Добре ли си: 103k
Няма да ми мине: 112k

Паника: 63k
Боже мой: 93k

И много други, това са първите примери за които се сетих, да не им гледам всички песни ся. Грешници върви по-добре от всичките им песни, дори и от Джипиеса, която поне се усещаше като хит, а за песента с нарко бос не мога да кажа същото.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, zai4eto82 каза:

Пореден провал за Ивета- едва 96 663 гледания, както и на Кирил новата, която е хубава, но изпята от неподходящия изпълнител. 

 

 

Това, че няма кой да ги лансира и да им купи гледания не им прави проектите провали. Дори са им доста приятни - нека има малко свеж въздух в поп-фолка. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Това, че няма кой да ги лансира и да им купи гледания не им прави проектите провали. Дори са им доста приятни - нека има малко свеж въздух в поп-фолка. 

Кирил не става, няма глас. Само си хаби музиката. Ивета дори и да пее, пак е скучна. Ще минат и заминат. 

В Коце е истината. Той ще спаси положението. Какви песни подготвя само,. 

  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, GSA каза:

Това, че няма кой да ги лансира и да им купи гледания не им прави проектите провали. Дори са им доста приятни - нека има малко свеж въздух в поп-фолка. 

Абсолютно. Личи си, че им се занимава, а и се стараят да поднасят качествени песни в повечето случаи. Нека си пеят хората. А Таня когато си набележи някого когото да плюе за да й олекне, не се спира - 24/7 като латерна, твърде очевадна злоба. Интересно дали обаче ако Ивета или Кирил гостуват в някое от лайняните предавания по 7/8 ТВ нашето зайче няма да обърне набързо плочата.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

...и все още седи на 60К лайкове, с 16к по-малко от Галена, нищо че гледанията й ги мина за по-кратко време и следователно трябва да има много повече, защото сревнено с предните им виждаме че са тийн идоли, а тази аудитория лайква повече.
Примерно:
Ламборгини: 79к likes
Излъжи ме: 99k

Добре ли си: 103k
Няма да ми мине: 112k

Паника: 63k
Боже мой: 93k

И много други, това са първите примери за които се сетих, да не им гледам всички песни ся. Грешници върви по-добре от всичките им песни, дори и от Джипиеса, която поне се усещаше като хит, а за песента с нарко бос не мога да кажа същото.

Обсъждали сме го вече. Невинаги всичко следва една закономерност. Песента на Галена чисто и просто е продукт, който е логично да привлича повече харесвания. А и не само в Youtube се вижда, че Грешници е хит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Gerganafen каза:

Абсолютно. Личи си, че им се занимава, а и се стараят да поднасят качествени песни в повечето случаи. Нека си пеят хората. А Таня когато си набележи някого когото да плюе за да й олекне, не се спира - 24/7 като латерна, твърде очевадна злоба. Интересно дали обаче ако Ивета или Кирил гостуват в някое от лайняните предавания по 7/8 ТВ нашето зайче няма да обърне набързо плочата.

Аз съм реалист. не съм заслепена като вас. И по 7/8 гостуват от Пайнер, Това,че вие не гледате си е ваш проблем. Кирил Атанасов даже беше миналата година при Крум Савов. И какво, стана ли по-успешен, не. Просто не знам кой ги е излъгал някои,че стават за изпълнители. Ивета да си беше останала детска учителка, а Кирил прави хубава музика, но няма изобщо глас да си изпее песните. Ще видиш как изобщо няма да пробият и Ивета, и Радко, и Кирил. Ариа ги задмина, а изгря с тях. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Обсъждали сме го вече. Невинаги всичко следва една закономерност. Песента на Галена чисто и просто е продукт, който е логично да привлича повече харесвания. А и не само в Youtube се вижда, че Грешници е хит.

Грешници си е голям хит. Като гледам как я пеят само на участията на Лидия сега, хит си е. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Грешници си е голям хит. Като гледам как я пеят само на участията на Лидия сега, хит си е. 

Да, представям си какво щеше да е ако беше имало отворени дискотеки по време на излизането й. А това, че се пее от толкова хора дори и без да е имала клубен бум, е показателно.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Аз съм реалист. не съм заслепена като вас. И по 7/8 гостуват от Пайнер, Това,че вие не гледате си е ваш проблем. Кирил Атанасов даже беше миналата година при Крум Савов. И какво, стана ли по-успешен, не. Просто не знам кой ги е излъгал някои,че стават за изпълнители. Ивета да си беше останала детска учителка, а Кирил прави хубава музика, но няма изобщо глас да си изпее песните. Ще видиш как изобщо няма да пробият и Ивета, и Радко, и Кирил. Ариа ги задмина, а изгря с тях. 

Ми Ивета явно не ще да е детска учителка пък. Някои хора имат желание да се развиват, особено ако имат и таланта за това. Да не би да си правят проектите с твойта заплата? Кефи ги, пеят си. А пък Арията изобщо не я давай за пример, че както блесна, така и угасна - само за около 2 години й мина мерака.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Ми Ивета явно не ще да е детска учителка пък. Някои хора имат желание да се развиват, особено ако имат и таланта за това. Да не би да си правят проектите с твойта заплата? Кефи ги, пеят си. А пък Арията изобщо не я давай за пример, че както блесна, така и угасна - само за около 2 години й мина мерака.

 

Тъй си мислиш ти. Ариа ще пее на баловете дори и албум ще пусне. Ивета ще го доживее ли да пее на бал и албум. Едва ли. Ивета ще има ли пълен списък с участия, надали. Какво като пее, скучна е. Тя, ако ставаше, щеше да я вземе някой след Гласа. Ивета както е влезнала, така и сама ще се откаже. Поредната ще е.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Willy каза:

Откъде ли ми е познат текста? xd
"Kriva sam pred bogom i pred ljudima", "nisam andjeo" "voli me iz inata" итн...

 

Историята помни доста по-нагли примери от това второразрядка да гепи текста на "Не съм ангел" - например уж най-актуалното име към онзи момент да си чопне текст на хит на най-голямата звезда на Балканите и да мине почти незабелязано:

https://www.youtube.com/watch?v=O3tnaehlB3I&ab_channel=SvetlanaCecaRaznatovic

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, HIStory каза:

Историята помни доста по-нагли примери от това второразрядка да гепи текста на "Не съм ангел" - например уж най-актуалното име към онзи момент да си чопне текст на хит на най-голямата звезда на Балканите и да мине почти незабелязано:

https://www.youtube.com/watch?v=O3tnaehlB3I&ab_channel=SvetlanaCecaRaznatovic

 

Някои крадат фрагменти и заглавия, а други - цели песни и клипове. Две рандъм примерчета :P 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Ми Ивета явно не ще да е детска учителка пък. Някои хора имат желание да се развиват, особено ако имат и таланта за това. Да не би да си правят проектите с твойта заплата? Кефи ги, пеят си. А пък Арията изобщо не я давай за пример, че както блесна, така и угасна - само за около 2 години й мина мерака.

 

Зарежи тая работа, тука проблема не е дали стават или не стават, а че Туцето явно им зъб нещо персонално и на тия тройници, и на Ашли, и на Тиана, списъка се обновява нонстоп. Може да си направим томбола с награди коя ще е следващата. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Зарежи тая работа, тука проблема не е дали стават или не стават, а че Туцето явно им зъб нещо персонално и на тия тройници, и на Ашли, и на Тиана, списъка се обновява нонстоп. Може да си направим томбола с награди коя ще е следващата. 

 

Факт,че подкрепяш такива недоразумения като Ашли, Тиана и Ваня Великова говори за много лош вкус, 

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

Факт,че подкрепяш такива недоразумения като Ашли, Тиана и Ваня Великова говори за много лош вкус, 

Ти па като подкрепяш разни Джии, Арии, Рикита, Коцета и прочее клиенти на ТЕЛК не си по-добре. :P

Чак на форума му писна от глупости и спря да работи.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Ти па като подкрепяш разни Джии, Арии, Рикита, Коцета и прочее клиенти на ТЕЛК не си по-добре. :P

Чак на форума му писна от глупости и спря да работи.

Рики и Коце са много повече от Тиана, Ашли, Ваня Великова и всякакви недоразумения. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Някои крадат фрагменти и заглавия, а други - цели песни и клипове. Две рандъм примерчета :P 

 

 

Анелия и Марчето ги бият и двете, ама нали си нямат (анти)фенове тук, няка кой да ги засече. Това е най-фрапантния пример, от Майкъл само те двете посмяха да гепят (нескопосано и евтино, разбира се): 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идва Лято, стига се джафкахте! ❤️ Да си пуснем нещо положително и да бъдем отпимисти! ;) 
Именничката. ❤️ 😘 

По едно за жените е много добре, по едно за мъжете е много добре, а сега нека всички да вдигнат ръце. 1, 2 и готови за море! ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, zai4eto82 каза:

Факт,че подкрепяш такива недоразумения като Ашли, Тиана и Ваня Великова говори за много лош вкус, 

Мери си приказките, пикло. Ти самата симпатизираш на сякви отрепки, че са твърде много да ги изреждаме. Изтъкана си от омраза. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...