Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Тръпнем ли “В твоето легло” 🥰🥰🥰🥰29.04.2021 Помнете тази дата и този час! Брутална е Преслава на снимката от видеото. 😍 Очаквам стабилен хит. Най накрая чакането свърши.

20210424-195812.jpg

Веднага измисли за какво да се хванеш, само за да се заядеш с Преси, ама не са еднакви, на Преслава си е нормална плитка и е горе, на Галена е по-различна. 😁

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BobiTo каза:

Като не ви харесва, не я бутате, пък и тази песен не е с някъв невиждан успех, а това за смелостта изобщо никаква смелост не е, облякла си парцалите от преди 15 години, голям праз.

 

Честно казано, много елементарно мислене имаш. Нишо лично към теб, но си личи, че не обичаш да мислиш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Честно казано, много елементарно мислене имаш. Нишо лично към теб, но си личи, че не обичаш да мислиш.

 

Честно казано не ме вълнива мнението ти, може да си го спестяваш и преди съм ти го казвал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Тръпнем ли “В твоето легло” 🥰🥰🥰🥰29.04.2021 Помнете тази дата и този час! Брутална е Преслава на снимката от видеото. 😍 Очаквам стабилен хит. Най накрая чакането свърши.

 

Чакаме 30-ти и участието й във Варна. 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, BobiTo каза:

Като не ви харесва, не я бутате, пък и тази песен не е с някъв невиждан успех, а това за смелостта изобщо никаква смелост не е, облякла си парцалите от преди 15 години, голям праз.

 

Така ли? Я покажи снимка от някой твой период, който масово би се приел за нещо срамно!

преди 4 минути, BobiTo каза:

Веднага измисли за какво да се хванеш, само за да се заядеш с Преси, ама не са еднакви, на Преслава си е нормална плитка и е горе, на Галена е по-различна. 😁

6e4836ce122b44072a8b11a186b07e42.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, BobiTo каза:

Сигурно Кирил и Дени Калинов са резервирали петъка вече. 

Прес ще си е в нейния канал, а не в Планетата, няма оправдание. :D

Не ми се иска песента да е типичен комерс след такова дълго чакане, но имам чувството, че ще е точно това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Така ли? Я покажи снимка от някой твой период, който масово би се приел за нещо срамно!

6e4836ce122b44072a8b11a186b07e42.jpg

Аз не съм популярна личност като Галена, пък и нямам такива периоди. Шегата иначе и ти знаеш, че не е шега, а чисто заяждане. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не зависимо какви са причините Преслава да си пуска песента точно на тази дата ако парчето е добро ще се превърне в мега хит заради, голямата пауза. Ще видим дали е истинска Кума Лиса както я наричате или проста патка. Аз лично не знам какво да очаквам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, penakavalli каза:

Вече даже си запазих час да си я татуирам! А ти

 

Ако не искаш да е с цифри може и с думи: "Денят, в който тръгнах отново по участия да лапам хонорари"

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е Преслава с визията от новият клип.

Иначе тъпо решение да я пусне в деня, в който отварят дискотеките. Ясно и очевидно показва как е чакала да отворят, за да си пусне песента. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, SG каза:

Преслава, в стремежа си да я завъртят в дискотеките още първата вечер, ще си пуска песента в един от най-слабите дни за YouTube, четвъртък. Гледаемостта е най-силна в петък, трябваше тогава.

Встрани от това твърде очевидно робуване на клубовете, този е един от случаите, в които очаквам с интерес да видя какво ще предложи.

Не е слаб четвъртък. Най-слаби са понеделник и вторник. След това градивно растат до събота. Наистина обаче трябваше да я пусне в петък, ако искаше 1-2 идеи по-силни гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност четвъртък е най-добрият ден за пускане на песен, от гледна точка на стратегия, тъй като до петък, когато хората са на маса, на купон или са тръгнали дискотеките, всеки ще знае песента дотогова.

Такава е и стратегията на клубовете в България. Канят гост-изпълнител тогава, за да има хора, така или иначе петък-събота има.

Преслава си знае работата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Не е късно да смени да е петък заради "технически проблем", не й давайте идеи, редовен потребител ни е.

Знам, но каквото и да прави, ако реша, ще я урочасам. 😂 Вече й сипахме с тази Жокер-Джексън визия. Не е лесно от национална любимка да се превърнеш в национално посмешище и обект на присмех. Всеки получава точно това, което заслужава. Не си мислите, че някаква странична зла сила играе роля. И доброто, и злото са във всеки един от нас.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Всъщност четвъртък е най-добрият ден за пускане на песен, от гледна точка на стратегия, тъй като до петък, когато хората са на маса, на купон или са тръгнали дискотеките, всеки ще знае песента дотогова.

Такава е и стратегията на клубовете в България. Канят гост-изпълнител тогава, за да има хора, така или иначе петък-събота има.

Преслава си знае работата.

От гледна точка на това да има 2, че и цели 3 доста силни дни наистина е така. Тук обаче зависи в какво се целиш - рекорд/силен първи ден или по-висок резултат в дългосрочен план. Явно е второто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

От гледна точка на това да има 2, че и цели 3 доста силни дни наистина е така. Тук обаче зависи в какво се целиш - рекорд/силен първи ден и по-висок резултат в дългосрочен план. Явно е второто.

Преслава цели да има въртяна песен по дискотеките, когато ги отварят. Тя е изцяло комерс изпълнителка, тук и падат всички твърдения на нейните фенове, че целяла да си почине или искала да отдели внимание на семейството си. Лисица си е тя, вряла и кипяла в този бизнес, не харчи пари напразно и когато изкарва песен, иска да се оцени възможно най-много. 

Цели да има три рекордни дни, сега ще кажа защо.

1 - Отдавна не е пускала песен, нормално е да има много гледания.

2 - Четвъртък когато хората не се събират по купони и тн., ще гръмне, защото направи голяма пауза.

3 - Петък/Събота когато всички почиват и вече знаят песента, ще поддържа интереса. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Преслава цели да има въртяна песен по дискотеките, когато ги отварят. Тя е изцяло комерс изпълнителка, тук и падат всички твърдения на нейните фенове, че целяла да си почине или искала да отдели внимание на семейството си. Лисица си е тя, вряла и кипяла в този бизнес, не харчи пари напразно и когато изкарва песен, иска да се оцени възможно най-много. 

Цели да има три рекордни дни, сега ще кажа защо.

1 - Отдавна не е пускала песен, нормално е да има много гледания.

2 - Четвъртък когато хората не се събират по купони и тн., ще гръмне, защото направо голяма пауза.

3 - Петък/Събота когато всички почиват и вече знаят песента, ще поддържа интереса. 

Нека бе, не изпитвам желание да се намесвам. Даже сякаш й пожелавам успех и да изкара голям хит, защото кризата е и в нашия жанр. Всички имаме нужда от раздвижване. Ако си е свършила добре работата, ще бере сочни плодове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Нека бе, не изпитвам желание да се намесвам. Даже сякаш й пожелавам успех и да изкара голям хит, защото кризата е и в нашия жанр. Всички имаме нужда от раздвижване. Ако си е свършила добре работата, ще бере сочни плодове.

Разбира се, нека да изкара хит. Аз самият съм казал, че любимите ми песни за изминалата година са Беден в сърцето и 100 живота. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Stela каза:

Не е слаб четвъртък. Най-слаби са понеделник и вторник. След това градивно растат до събота. Наистина обаче трябваше да я пусне в петък, ако искаше 1-2 идеи по-силни гледания.

Според мен най-слаби са вторник, сряда и четвъртък, но то зависи и от изпълнителя и песента. Попринцип наистина може да се зачете и за стратегически ход издаването в този ден, защото за първото денонощие така или иначе ще има голям интерес заради името, а после ще ги задържи и втори и трети ден около уикенда. И така парчето ще потръгне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Така ли? Я покажи снимка от някой твой период, който масово би се приел за нещо срамно!

6e4836ce122b44072a8b11a186b07e42.jpg

Не беше смешно изобщо. Само се чудиш как да бутнеш луканката във всеки разговор.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Не беше смешно изобщо. Само се чудиш как да бутнеш луканката във всеки разговор.

Разговор? От кога коментиране по тема премиера на песен е намесване в разговор? Единственото негативно което искам в живота си сега е тест за корона, така че ако може ти: 

 

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Според мен най-слаби са вторник, сряда и четвъртък, но то зависи и от изпълнителя и песента. Попринцип наистина може да се зачете и за стратегически ход издаването в този ден, защото за първото денонощие така или иначе ще има голям интерес заради името, а после ще ги задържи и втори и трети ден около уикенда. И така парчето ще потръгне.

То зависи и кой какво пуска нали. Ако качват коя от дъ ориджинъл през 34 до 73, се тая кой ден. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...