Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 49 минути, чушка. каза:

Повярвай ми, щяха да бъдат в пъти по-зле и на никого от тях нямаше да им пука за народа, дето няма пари за хляб..

Е то понеже на някоя от селските пръчки сега им пука. Те са хора от народа преди всичко, просто не го помните защото сега са във Версаче. Но ако ги погледнеш тук:

Галена изтри Галя от Смядово с десетки корекции (Защо не прилича на себе  си?)Преслава взе важно решение - ᐉ Любопитно • лайфстайл новини за начин на  живот, диети, здраве и мода | ФАКТИ.БГ

Ще знаеш, че реално и те някога са събирали стотинки за дамски превръзки. 

@Lelqtian сега може да се опитват да минат за Бастион, но сам виждаш, че са си Некролорд и двете. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам 10-процентно увеличение на всички данъци, ако се открие фонд за спонсориране кариерата на Ванчето разбирасе Великова!

Не предлагам, моля се!

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Danger. каза:

Съгласен съм да плащам още по-големи данъци на държата само за да получавам песни като “Бой, бой”!!

Ако обещаеш да си ги слушаш само на слушалки, аз нямам против.

  • Haha 7
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Пускайте си сторитата на Лиди да видите какви купони прави новата кралица дори в механите.🤩

Вчера беше в тва до ТУ - София, известно като "При шопите". А ТУ София е по - известно като ВМЕИ ЛЕНИН. Великият Ленин е пуснал гювеч на България. 

Няколко приятели бяха, имало си е купон, секс, салфетки. 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да ви кажа, че само от слушането на “Бой, бой” получавам личен и професионален просперитет, денят е чудесен, а и имам превод в сметката си, считам, че всичко хубаво се дължи на точно слушането на този хит. 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура обаче как надживя Джена и Анелияи има хит и през 2021. Така е като си по-интересен артист, а другите две са забили или в собствен стил или бълват тъпи песнички.

  • Like 3
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

Цура обаче как надживя Джена и Анелияи има хит и през 2021. Така е като си по-интересен артист, а другите две са забили или в собствен стил или бълват тъпи песнички.

Анелия има хитове да я рита от тук до Бургас и обратно. Само Преслава от новите има повече вечни песни от Ана. Другите с 300 да тичат няма да я стигнат. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Анелия има хитове да я рита от тук до Бургас и обратно. Само Преслава от новите има повече вечни песни от Ана. Другите с 300 да тичат няма да я стигнат. 

Ох пак същото. Кой й оспорва старите хитове?? Мога да кажа и че Малката сега има по-големи хитове от Ивана, което не означава че цялостно е над нея. Никой през 2021 не се вълнува от Анелия, примирете се с този факт.

  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия не е имала див соло комерс като този на Янева от 2019. А последният й такъв Гъзарка има почти 9 милиона и получи супер прием на концерта. Още не е за отписване Аня, просто през 2020 и тя като почти всички свали позициите покрай бума на новата генерация.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DenFevgo каза:

Не е ли на Нелина юбилея? Иначе къде да го гледаме? 

От рождения ден на Бони е било. Направо ми напълниха душата 😍

 

  • Like 4
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Цура обаче как надживя Джена и Анелияи има хит и през 2021. Така е като си по-интересен артист, а другите две са забили или в собствен стил или бълват тъпи песнички.

Нищо не е надживяла. Цура няма кариера. Анелия е вечно в Топ 3. Джена е чаЛ наистина. Нито Джена, нито Цура някога са се доближавали до успеха на Гъзарката. Само Галя и Преса. 

  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Mira21 каза:

Много ми хареса! Не можем ли да намерим някъде цялото изпълнение?

Това ми пратиха само и реших да го кача :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...