Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, zai4eto82 каза:

Ама ти сериозно ли го мислиш това? Това не е нормално поведение изобщи. Толкова е неадекватна, изглежда потресаващо- то дрехи, коса, грим- ужас. Даже и шефа го каза. Ей такива трябва да им забранят достъп до телевизия. 

E Koцака с какво е по - различен ??? С тва, че се занимава със сводничество и проституция ? И сега гледам под коментара на Мара - цвети тва, цвети онова. Малко му е на Ббългарина според мен. Максимална заплата 400 лева му трябва и всичко друго у пеевски. Да мизерува трябва повечко, много забогатя последно време. А нямат акъл. Престъпници на почит, а хора дето си изкарват и плащат биват смазвани и подигравани. 

А песента е кючек не по - лош от всички останали. 

  • Like 2
  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера вечерта на един светофар на центъра бяха надули това:

Не успях да позная песента (вървеше първия куплет), заслушах се и ми мина през акъла - Преслава, кога е пуснала нова песен? Това звучи яко - ама такъв изненадан бях 😄 ... и като почна припева се усетих.  

Не бях си пускал песен на Преслава от месеци сигурно... а тая случка ме навежда на мисълта, че определено е време за нова песен от Преслава!

 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пишман феновете на дебелия киликанзер Ваня Великова трябва да бъдат арестувани за проява на лош,по-скоро никакъв вкус и понеже  смятам за незаслужено да ви вдигам реакциите с палчета надолу просто ще ви блокирам. Ебаси спамерите. Няма ли модератори в тоя форум да озаптят подобно всекидневно тролене?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Vancho каза:

Вчера вечерта на един светофар на центъра бяха надули това:

Не успях да позная песента (вървеше първия куплет), заслушах се и ми мина през акъла - Преслава, кога е пуснала нова песен? Това звучи яко - ама такъв изненадан бях 😄 ... и като почна припева се усетих.  

Не бях си пускал песен на Преслава от месеци сигурно... а тая случка ме навежда на мисълта, че определено е време за нова песен от Преслава!

 

Според мен е време за нова фотосесия с Пуфис, но това е лично мое мнение. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, WindWalkerMonk каза:

E Koцака с какво е по - различен ??? С тва, че се занимава със сводничество и проституция ? И сега гледам под коментара на Мара - цвети тва, цвети онова. Малко му е на Ббългарина според мен. Максимална заплата 400 лева му трябва и всичко друго у пеевски. Да мизерува трябва повечко, много забогатя последно време. А нямат акъл. Престъпници на почит, а хора дето си изкарват и плащат биват смазвани и подигравани. 

А песента е кючек не по - лош от всички останали. 

Може. Още по-добре - 400 лв максимална с  400 лв такса да могат да работят за Пеефски и сие. И колкото искат Цура по всякакви ефири с преки включвания от Дубай. 

Ма то явно не случайно текста е "моите мечти са БАТЕ за ДУБАЙ". Ясно кой е първообраз на главната героиня в Давай мило. Е тва е, вече цяла година откриваме нови и нови дълбочини на този текст. Качваме са! 

 

  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

Пишман феновете на дебелия киликанзер Ваня Великова трябва да бъдат арестувани за проява на лош,по-скоро никакъв вкус и понеже  смятам за незаслужено да ви вдигам реакциите с палчета надолу просто ще ви блокирам. Ебаси спамерите. Няма ли модератори в тоя форум да озаптят подобно всекидневно тролене?

Един да мисли трезвено, евала. Тя тая е за лудницата. не знае къде се намира. И особено Цитиридис как може да я представи красавица била, боже. То никакъв стил, визия- кукувица. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Един да мисли трезвено, евала. Тя тая е за лудницата. не знае къде се намира. И особено Цитиридис как може да я представи красавица била, боже. То никакъв стил, визия- кукувица. 

Добре че отиде да го уважи, да се сети някой как имало и такова предаване. Ма той не е виновен, да се отказва от телевизията и да ходи пак да пише ревюта на фафли във фейса. Поне това му се отдаваше. Ваня може да поеме щафетата, всяка делнична вечер от 2230 Вечерното шоу на Ванчето! Яша бейби! Сипваме ли си по ена сьомгичка? 

 

  • Love 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Един да мисли трезвено, евала. Тя тая е за лудницата. не знае къде се намира. И особено Цитиридис как може да я представи красавица била, боже. То никакъв стил, визия- кукувица. 

Всичко това дословно се отнася за една друга.

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, xroflx9 каза:

Пишман феновете на дебелия киликанзер Андреа трябва да бъдат арестувани за проява на лош,по-скоро никакъв вкус и понеже  смятам за незаслужено да ви вдигам реакциите с палчета надолу просто ще ви блокирам. Ебаси спамерите. Няма ли модератори в тоя форум да озаптят подобно всекидневно тролене?

Taka e.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

На 16 март ново от Джена в 16:00 като в същия ден ще бъде и при Цитиридис да представи песента. 

Това го коментираме преди седмица, пак си назад, както винаги. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Това го коментираме преди седмица, пак си назад, както винаги. 

 

Нищо не сте коментирали. Джена го обяви току-що в инстаграма си. И случайно не съм айляк като вас, че да ви следя ферманите. 

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Докато ние обиждаме Ваня, че била дебала, грозна, не знам си кво - света печели с подобни проекти Евровизия:

 

Нета,макар и дебела е симпатична,а не безврата и изпод огромната грива да се появява подуто лице.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Нищо не сте коментирали. Джена го обяви току-що в инстаграма си. 

Джена го обяви още на 6-ти и го коментирахме назад, извади си главата от под чаршафа на Кокайн и ще видиш. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Джена го обяви още на 6-ти и го коментирахме назад, извади си главата от под чаршафа на Кокайн и ще видиш. 

А това какво е, а:

 

Verified

📺 На 16 март, вторник, ще бъда гост в “Шоуто на Николаос Цитиридис”, @shoutonanikolaos броени часове след премиерата на новата ми песен, която ще видите и чуете същия ден в 16:00 часа в YouTube канала PlanetaOfficial. В предаването ще поговорим както за песента, така и за всичко ново около мен. Гледайте ни на 16 март, 22:30 часа по bTV. 📺🔜

11m
 
Ти, ако си айляк, аз не съм. Други работим и не вардим по цял ден глупостите тука. 
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Джена го обяви още на 6-ти и го коментирахме назад, извади си главата от под чаршафа на Кокайн и ще видиш. 

Зайка е като Internet Explorer.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

А това какво е, а:

 

Verified

📺 На 16 март, вторник, ще бъда гост в “Шоуто на Николаос Цитиридис”, @shoutonanikolaos броени часове след премиерата на новата ми песен, която ще видите и чуете същия ден в 16:00 часа в YouTube канала PlanetaOfficial. В предаването ще поговорим както за песента, така и за всичко ново около мен. Гледайте ни на 16 март, 22:30 часа по bTV. 📺🔜

11m
 
Ти, ако си айляк, аз не съм. Други работим и не вардим по цял ден глупостите тука. 

Тук просто обявява, че ще гостува на Цитиридис, а за песента каза преди 3 дни. А иначе точно ти по цял спамиш всякакви глупости и досаждаш с наркомана. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, BobiTo каза:

Тук просто обявява, че ще гостува на Цитиридис, а за песента каза преди 3 дни. А иначе точно ти по цял спамиш всякакви глупости и досаждаш с наркомана. 

Зайка е далеч по добре от сектантите на Воня Великова.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, zai4eto82 каза:

А това какво е, а:

 

Verified

📺 На 16 март, вторник, ще бъда гост в “Шоуто на Николаос Цитиридис”, @shoutonanikolaos броени часове след премиерата на новата ми песен, която ще видите и чуете същия ден в 16:00 часа в YouTube канала PlanetaOfficial. В предаването ще поговорим както за песента, така и за всичко ново около мен. Гледайте ни на 16 март, 22:30 часа по bTV. 📺🔜

11m
 
Ти, ако си айляк, аз не съм. Други работим и не вардим по цял ден глупостите тука. 

То по айляк от тебе йок - цели страници само с твоите фермани четем обикновено. 

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Зайка е далеч по добре от сектантите на Воня Великова.

На Ванчето да ядеш яката дупара. За разлика от нея, няма да раздавам безплатни виртуални близалки! Качвай са!

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...