Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, pechenko каза:

Само ефект за хубаво качество има. Мустака е 100% натурален.

Аз, когато козметичката епилира мустака ми и пита: “Боли ли?”.

 

2F6B982F-70E6-49F1-8528-5F4E256955FF.jpeg

Когато без да искам пусна front camera.

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2021 сме и нашата любима песен преживява трети живот и върви напред с актуалните хитове в момента. Най-силната солова песен за последните години. Пускат ремикса и по разни кафета и барчета вече: 

https://vm.tiktok.com/ZMekhjgSe/ 

  • Like 2
  • Love 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

 2021 сме и нашата любима песен преживява трети живот и върви напред с актуалните хитове в момента. Най-силната солова песен за последните години. Пускат ремикса и по разни кафета и барчета вече: 

https://vm.tiktok.com/ZMekhjgSe/ 

Никога не е спирала за сега да има трети живот. Най-якото е че успеха й е заради задържане, а не някакви 10М за 2 месеца и после да спре. Брутален хит!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Най-якото е че успеха й е заради задържане, а не някакви 10М за 2 месеца и после да спре. Брутален хит!!

Заслужава да стане един от златните хитове в жанра. Само дано си я налага достатъчно. Не че има концерти вече де, но все пак...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня Великова разказва за музиката и големия финал на Miss Plus Size

 

 vanya2.l.jpg

 
vanya2.m.jpg
 

Снимка: Ваня Великова / Instagram

Днес казваме "здравей" на Ваня Великова, която е една от участничките в култoвото онлайн предаване Miss Plus Size България. Ваня ни направи впечатление още от старта на формата, както и самата продукция. Шоуто е цветно, забавно и ново като формат, но за него ще ни разкаже повече българската Клеопатра - Ваня, няколко дни след участието и в друг формат - "България търси талант". 

СИСО: Ваня, разкажи ни как минаха снимките на шоуто?

ВАНЯ: В шоуто участвам не да се доказвам пред аудиторията. Аз нямам проблем с килограмите. Харесвам се такава каквато съм там, влязох само за забавление, сеир и кушия. Да се разтоваря.

СИСО: В момента чакаме финалния епизод на шоуто, но какво можеш да ни кажеш да очакваме?

ВАНЯ: Ами не е много, но участието ми в Мiss Plus Size ме направи още по-популярна. Пишат ми продуценти от различни продукции и това може само да ме радва!

СИСО: Оставяме шоуто на една страна, как върви музикалната ти кариера, можем ли да очакваме нещо ново? 

ВАНЯ: От музикална гледна точка също се развивам. Преди две седмици излезе най-новото ми дуетно парче с MC Slav - "Срещнах теб". Сега подготвям нов турбо хит, който се очаква да надмине дори и лятното ми избухване с песента "Давай, мило".

СИСО: Споменавала си преди, че Азис те е поздравил за музиката ти. Какво ще кажеш за това изживяване?

ВАНЯ: Относно Азис аз много го харесвам! И ако пак ми се обади, пак ще ви се похваля.

СИСО: И като за последно, как прекарва Ваня един свой ден по време на пандемия?

ВАНЯ: По време на пандемия участията ми продължават в къщи за гости и частни партита, но значително намаляха заради ковид.

СИСО: Благодаря, че се отзова на това интервю, желаем ти много успехи!

https://out.bg/vana-velikova-razkazva-za-muzikata-i-golemia-final-na-miss-plus-size.html#parent=search

  • Love 4
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Женя Фолкмаратонката: Ани, колко хита направи миналата година?

Анелия:

F9D071B3-D1E8-4694-9A62-53D001ECF14A.jpeg

Това е Анелия? :O  :D 
"Тебе ще те пращам в Зоопарка" :D 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебаси филма. Феновете на габровския нерез-Воня Великова разкъсаха Глория за участието й в онзи ресторант,в който се зарази с корона,а се кефят на пра..."певачка",която открито си признава,че пее на забранени частни партита? Ахахахааха. Въпреки че е разбираемо защо я канят,габровци са стиснати,тая и аз бих я поканил да ми пее ако искам гостите ми да избягат с писъци или да бъдат изядени.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Кои от чалгата всъщност могат да се паднат? 

Случайно я засяках като се въртяха опциите на екрана преди натискане на бутона. Други не видях за сега.

Кой ли клип или концерт ще имитират, дано е Мура Мега :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Willy каза:

Прес се тресе, Ана вълка е станала новият MJ!

FB-IMG-1615583573969.jpg

Мара Шитата, след като приключила пищенето на “Давай куцка нареци ме” от студиото на Глори, което предизвикало на Сима Загориц да и изтекат водите. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Olay каза:

Случайно я засяках като се въртяха опциите на екрана преди натискане на бутона. Други не видях за сега.

Кой ли клип или концерт ще имитират, дано е Мура Мега :D 

Хубаво ще е да обявяват преди началото на всеки сезон кои изпълнители могат да се паднат. Писна ми всяка година едно и също. Половината не ги знам!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Весо чалга страница ли е станал. Пуснал е сравнения между изпълнените с опция за гласуване. 
Иначе Меди бие Коцето, Галена бие Преслава. лидериш

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Весо чалга страница ли е станал. Пуснал е сравнения между изпълнените с опция за гласуване. 
Иначе Меди бие Коцето, Галена бие Преслава. лидериш

Иска последователи момчето...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Време е Клеопатра Великова да й направи кавър! Много ще й ходи! ❤️ 

Лято идва, тази също много ще и тича! ИЛи още подобре да ги мушамоса! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Защо не се е споменало, че Роси Кирилова е пяла в забраненото шоу на Рачков един от хитовете на миналата година - “Кавала кючек”. :1000(29):

Спомена се, ама видео материал нещо не се намери. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...