Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз мисля, че вече избрах за кого да гласувам на изборите и съм повлиян от едно нещо: 

 

D1D95AF2-361D-441D-8565-187DF327D7EE.jpeg

Трябва да подкрепим създаването на още такива проекти!

  • Haha 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

А кариерата на куртизанка?

Тя и такава няма. Всичките и колежки имат къде къде по-големи постижения в тая сфера, особено откъм бройки. 

 

преди 19 часа , WindWalkerMonk каза:

Е то понеже на някоя от селските пръчки сега им пука. Те са хора от народа преди всичко, просто не го помните защото сега са във Версаче. Но ако ги погледнеш тук:

Галена изтри Галя от Смядово с десетки корекции (Защо не прилича на себе  си?)Преслава взе важно решение - ᐉ Любопитно • лайфстайл новини за начин на  живот, диети, здраве и мода | ФАКТИ.БГ

Ще знаеш, че реално и те някога са събирали стотинки за дамски превръзки. 

@Lelqtian сега може да се опитват да минат за Бастион, но сам виждаш, че са си Некролорд и двете. 

И преди и след са си някви риджекти, могат да се класират за някъв траш от House of Constructs, някой там дори може да ги подобри малко ;) 

преди 1 час , Willy каза:

Цура обаче как надживя Джена и Анелияи има хит и през 2021. Така е като си по-интересен артист, а другите две са забили или в собствен стил или бълват тъпи песнички.

Цура не може да надживее никой. Най-много да надхарчи някоя. Но както каза форумната икона Ванчето разбирасе Великова, с пари всеки може. Важното е с малко пари да направиш гърмеж! Качваме са! 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Тя и такава няма. Всичките и колежки имат къде къде по-големи постижения в тая сфера, особено откъм бройки. 

Като бройки - да, но като едри клечка по-скоро не. Е, имайки предвид що за урод е въпросния, не е толкова за завиждане.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Коце в Мармалад тази събота. Йееее. Най-накрая. 😍❤❤❤❤

Зайке, бъди така добра до събота вечерта да не се изяваваш във форума. Мерси :) 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Коце в Мармалад тази събота. Йееее. Най-накрая. 😍❤❤❤❤

Еми като няма талант, да го търсят, ще е пълнеж по останалите предавания. Не всеки е като Ванчето! 

 

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Цура не може да надживее никой. Най-много да надхарчи някоя. 

Прочетох надхрачи и бях готов да защитавам със зъби и нокти другата,

преди 1 час , BobiTo каза:

така е модерно да се брой?

Да се кво?

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Olay каза:

Прочетох надхрачи и бях готов да защитавам със зъби и нокти другата,

Да се кво?

Галенови се мислите за много остроумни, все някой ще излезе от ваната да се направи на интересен. 

 

  • Haha 2
  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Роско каза:

От рождения ден на Бони е било. Направо ми напълниха душата 😍

 

Класа. Тежката артилерия. Нелина и Глория трябва да запишат нещо. И БОГИНЯ ЛИЯ да се включи.😁

Добра компания е била. Трябва да направят общ концерт и да си пеят песните. А на Глория нека някой напише такива по-трудни песни.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pacho каза:

Класа. Тежката артилерия. Нелина и Глория трябва да запишат нещо. И БОГИНЯ ЛИЯ да се включи.😁

Добра компания е била. Трябва да направят общ концерт и да си пеят песните. А на Глория нека някой напише такива по-трудни песни.

Като ЗАВИСТ. Много ми е любима! ❤️

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах страници с коментари за финала на Мис Плюс Сайз, а вие дори не сте ги споменали?! 

Беше си направо чалга концерт, "пяха" Ивайла, Ави Бенеди и Иви, Лина (без Стефани), Петя, Кристиана и... ВАНЯ ВЕЛИКОВА! Тя беше единствената, която пя и акапелно - някаква песен на някаква бивша певица, май "Сатанистко влечение" се казваше песента, нещо такова. 

Иначе Ванчето спечели "Мис плюс сайз online vote", което го обявиха за уж голямата награда заедно с истинската титла, която отиде при Веси. 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , devotioner каза:

Очаквам много добри поп-фолк песни от Тишев, станал е приятен този машъп.

Аз откога го говоря. По принцип много му се отдава регетонче + китарка, но и чалгийка + китарка според мен ще пасне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Moovit каза:

3 самостоятелни песни с над 1,000,000! Who else?
Скоро 2,000,000 за Добре ли си.

RAMANIA.png

Кралицата и на Spotify. Във всички музикални платформи ги мачка здраво, най-слушаната жена от българската сцена и втора като цяло, след Азис. После някои фенове на динозаврите имат дързостта да отричат, че тази жена има място сред най-големите.

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Blueberry каза:

Очаквах страници с коментари за финала на Мис Плюс Сайз, а вие дори не сте ги споменали?! 

Беше си направо чалга концерт, "пяха" Ивайла, Ави Бенеди и Иви, Лина (без Стефани), Петя, Кристиана и... ВАНЯ ВЕЛИКОВА! Тя беше единствената, която пя и акапелно - някаква песен на някаква бивша певица, май "Сатанистко влечение" се казваше песента, нещо такова. 

Иначе Ванчето спечели "Мис плюс сайз online vote", което го обявиха за уж голямата награда заедно с истинската титла, която отиде при Веси. 

Благодаря за благата вест! Одма отивам да се ощастливя с това зрелище!

преди 33 минути, Blueberry каза:

Аз откога го говоря. По принцип много му се отдава регетонче + китарка, но и чалгийка + китарка според мен ще пасне.

Истинският Алпер!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Willy каза:

Кралицата и на Spotify. Във всички музикални платформи ги мачка здраво, най-слушаната жена от българската сцена и втора като цяло, след Азис. После някои фенове на динозаврите имат дързостта да отричат, че тази жена има място сред най-големите.

Да живее Миле Китич! 

  • Like 1
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лягам си щастлив след концертното изпълнение на "Моли се на иконите!" Ще се помоля за избавлението на душите ни, здраве и късмет! 

  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...