Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , stenly каза:

Палома Митева е новото лице в каталога на фирма Пайнер 😄  

Въй, на Мумията чавенцето и взеха заглавието кат се мотае ми още не е подписала договор с кокошарника. Поне и остават опциите Кофата или Дарадонката. 

Засега. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко е различна и естествена Биляниш извън клипа толкова естествена. И само на 20 години е и има дете

Номер 1 е Джулия в класацията. 

  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм, изненада ме това момиче Биляна (псевдонимът ѝ ми звучи нелепо). Наистина тук изглежда много по-естествена и готина, отколкото в клипа. Изказът ѝ е много добър, за разлика от над 90% от чалгарките. Създава усещането за зрялост. Ако това го впише по някакъв начин в музиката, която ще прави, би изградила добър образ. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ice_hot_sm каза:

Хм, изненада ме това момиче Биляна (псевдонимът ѝ ми звучи нелепо). Наистина тук изглежда много по-естествена и готина, отколкото в клипа. Изказът ѝ е много добър, за разлика от над 90% от чалгарките. Създава усещането за зрялост. Ако това го впише по някакъв начин в музиката, която ще прави, би изградила добър образ. 

Да и как излиза образа в клиповете на изпълнителите  колко заблуждават. И аз се изненадах. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце харесва новата песен на Илиян, както и на Цветелина Янева сега като го питах. Жена му много харесвала Цветелина Янева,. Да видим за Емануела какво ще каже. На мен много ми харесва новата на Емануела. Най- накрая днес я надух. Не бях слушала музика като хората покрай работата от седмица сигурно. 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Коце харесва новата песен на Илиян, както и на Цветелина Янева сега като го питах. Жена му много харесвала Цветелина Янева,. Да видим за Емануела какво ще каже. На мен много ми харесва новата на Емануела. Най- накрая днес я надух. Не бях слушала музика като хората покрай работата от седмица сигурно. 

Стааат, жените са куЦки повечето. Аз бтв нямам време да слушам много музика, щото има 1 хит дето въртя нон стоп:

 

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, FikLena каза:

Сефте. Директно за Монтана, страшна селска пръчка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Коце рекламира новите песни на Илиян и Цветелина Янева. 

Нормално. Вместо да хареса истинския хит, тресящ цялата държава, тоя ще хареса на Цура претоплената манджа. Моля на иконите и за вас! 

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Нормално. Вместо да хареса истинския хит, тресящ цялата държава, тоя ще хареса на Цура претоплената манджа. Моля на иконите и за вас! 

 

На Илиян новата е много хубава. На Емануела като я надух днес най-после, защото почивам също ми хареса, 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

На Илиян новата е много хубава. На Емануела като я надух днес най-после, защото почивам също ми хареса, 

Зайке, истинският хит е при Ваня Великова и носи заглавието “Близалка”! Не ми изреждай тези бози на никому неизвестни певачици!

  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

На Илиян новата е много хубава. На Емануела като я надух днес най-после, защото почивам също ми хареса, 

Браво, продължавай да симпатизираш на най-големите боклуци като Цура и Емануела. 

Пък после Ванчето резилила жанра. Дисапойнт. 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

Браво, продължавай да симпатизираш на най-големите боклуци като Цура и Емануела. 

Пък после Ванчето резилила жанра. Дисапойнт. 

 

Ти не си добре да слушаш тая измислената. Трябва да се скрие някъде тая, че се излага. Не е наред с главата. 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Ти не си добре да слушаш тая измислената. Трябва да се скрие някъде тая, че се излага. Не е наред с главата. 

Аз много съм си добре, благодаря че се поинтересува. А за разлика от твойте имагинерни герои, Ванчето си е съвсем реална, иди до Габрово и виж, ще се щракнете за фейса, инцта и другаде, за да се изфукаш, даже ще ти направи прическа по-добре от твойта фризьорка! 

Дотогава се почерпи с близалка и истинския хит! 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Аз много съм си добре, благодаря че се поинтересува. А за разлика от твойте имагинерни герои, Ванчето си е съвсем реална, иди до Габрово и виж, ще се щракнете за фейса, инцта и другаде, за да се изфукаш, даже ще ти направи прическа по-добре от твойта фризьорка! 

Дотогава се почерпи с близалка и истинския хит! 

 

Нейната фризьорка е неква дето никой не я знае маймуна. Ваня е собственичката и ШЕФКАТА там. S+ класата, а не неква бедня работничка. 

  • Love 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Аз много съм си добре, благодаря че се поинтересува. А за разлика от твойте имагинерни герои, Ванчето си е съвсем реална, иди до Габрово и виж, ще се щракнете за фейса, инцта и другаде, за да се изфукаш, даже ще ти направи прическа по-добре от твойта фризьорка! 

Дотогава се почерпи с близалка и истинския хит! 

 

Ама ти сериозно ли го мислиш това? Това не е нормално поведение изобщо. Толкова е неадекватна, изглежда потресаващо- то дрехи, коса, грим- ужас. Даже и шефа го каза. Ей такива трябва да им забранят достъп до телевизия. Дори няма да си я пусна избощо. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Теда пак излъга, от 1 седмица промотира, че новата и песен излиза на 9-ти и никаква я няма. Тя май ходи с Емрах и Пикпук едновременно. 

На баба Гло неуспялата чистачка явно я е предредила. Смятай колко са и паднали акциите на Теда щом дори прясно отказалия се почистващ персонал я предрежда. 

А сега да се видим какви ги вършат Барбито и Клеопатра по ФенТВ ... 

 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...