Jump to content



Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 9 часа , Willy каза:

Леле брутална е! С един як Шоу ще смаза всичките умрели песни тази година

Ех имаме си победител.! Baku 2022

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Wild_Style каза:

@FikLena това не е събора на село, че да смаже с този гюбек. Ще е на задни позиции от мен да го знаеш. Какво е посланието на песента? Знаеш ли? :rolleyes:

пее за няква 

images?q=tbn:ANd9GcQBtN6ti3Kql0lzuxxwGv3

Мата Хари  е сценичното име на Маргарета Гертруда Зеле (Margaretha Gertruida Zelle) е нидерландска стриптизьорка, куртизанка и една от най-известните шпионки от Първата световна война

Известна с изключителната си енергия, издръжливост, екзотичност, безстрашие и трагична гибел, Мата Хари се превръща в легенда със световна известност и името ѝ става символ на интриги, чувственост и шпионаж.

 

Wow ! :o

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

БЕЗ МАЙТАП !

04:01  мин.  Нашите щяха да взривят залата!

преди 19 минути, FikLena каза:

Време е и ние да изпратим чалга парче на Евровизия!

Опитайте се да си представите,Лидия,Десита и Диона на сцената на Евровизия. 

BG Hurracine - Izlujime (Bulgaria Song Eurovision LIVE)

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Wild_Style каза:

И викате с тази песен ще смазе всичко живо? :laughing: На лайф ще звучи фалшиво на 1000%.

 

0:40 ОРГАЗЪММММММММММММММММ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МАЛЕЕЕЕЕ 

ПРЕДСТАВЕТЕ СИ СЛЕД УМРЯЛАТА ПЕСЕН НА ВИКТОРИЯ  ЕФЕНДИ ДА ИЗЛЕЗЕ НА СЦЕНАТА.. Е КАЖЕТЕ НЯМА ЛИ ДА СРУТИ ЗАЛАТА ?

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, FikLena каза:

0:40 ОРГАЗЪММММММММММММММММ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МАЛЕЕЕЕЕ 

ПРЕДСТАВЕТЕ СИ СЛЕД УМРЯЛАТА ПЕСЕН НА ВИКТОРИЯ  ЕФЕНДИ ДА ИЗЛЕЗЕ НА СЦЕНАТА.. Е КАЖЕТЕ НЯМА ЛИ ДА СРУТИ ЗАЛАТА ?

Аз съм шашинг :wacko: Израел през годините са пращали подобни маанета, но без какъвто и да е било резултат. Та в отговор на въпроса ти - ще срути само у вас, залата ще си остане цяла и няма да се помни за оргазъма на Efendi.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, FikLena каза:

0:40 ОРГАЗЪММММММММММММММММ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МАЛЕЕЕЕЕ 

ПРЕДСТАВЕТЕ СИ СЛЕД УМРЯЛАТА ПЕСЕН НА ВИКТОРИЯ  ЕФЕНДИ ДА ИЗЛЕЗЕ НА СЦЕНАТА.. Е КАЖЕТЕ НЯМА ЛИ ДА СРУТИ ЗАЛАТА ?

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Wild_Style каза:

Какво е смазала само не разбрах :lol:

Слушай си там american influenced mainstream песничките и остави да се кефим че някой е вкарал малко cultural diversity. 😄

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо изобщо говорим за нашето конско успокоително, тази бозица е в топ 30 за годината не влиза. Какво поражение за България, от един от най-силните претенденти за победа миналата година сега ще се молим да се класираме. Много ме е яд, ама Виктория се е виновна - имаше брутална песен в лицето на imaginary friend, единствената, която ставаше за нещо от това ЕР и единствената с масова подкрепа, а тя ди избра този боклук. Аз лично няма да подкрепям България тази година.

За сметка на това Азербайджан пратиха брутална песен, която ще се бори за победа. 12 точки от България са сигурни, това само да го набарат диджеите от чалготеките и ще стане баси хита.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Senhor каза:

Ама защо изобщо говорим за нашето конско успокоително, тази бозица е в топ 30 за годината не влиза. Какво поражение за България, от един от най-силните претенденти за победа миналата година сега ще се молим да се класираме. Много ме е яд, ама Виктория се е виновна - имаше брутална песен в лицето на imaginary friend, единствената, която ставаше за нещо от това ЕР и единствената с масова подкрепа, а тя ди избра този боклук. Аз лично няма да подкрепям България тази година.

За сметка на това Азербайджан пратиха брутална песен, която ще се бори за победа. 12 точки от България са сигурни, това само да го набарат диджеите от чалготеките и ще стане баси хита.

И без това на конкурса не можем да гласуваме за себе си. Според мен Виктория ще обере западния вот. Източният ще е в ръцете на Швейцария. Само, че посланието на нашата е по-разбираемо, защото е на английски. Следователно очаквам по-силен телевот.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам точно какъв телевот ще има Виктория, освен ако не са замислили някакъв брутален стейджинг. Ще разчитаме основно на журитата, публиката не виждам да ни сложи по-високо от 16-то място фул макс. Bones през 2018 бяха 14-ти при публиката, а 2021 ще е много по-силна и конкурентна година.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Виктория обаче се оказа голяма филмарка. Направила фен клуб и кръстила 10-те си фенове "Викторияни". Самочувствието й е толкова голямо, сякаш е постигнала нещо. Това че няма реална преценка й пречи доста.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Виктория обаче се оказа голяма филмарка. Направила фен клуб и кръстила 10-те си фенове "Викторияни". Самочувствието й е толкова голямо, сякаш е постигнала нещо. Това че няма реална преценка й пречи доста.

Момичето противно на очакванията е постигнало доста неща до момента. Най-малкото ще пее на такъв голям форум, какъвто е Евровизия. Не знам защо тук всяка втора бясна швестерка омаловажава постиженията и успехите на трети лица и сипе хейт на талази. Запитай се ти какво си постигнал и дали постигнатото от теб е сравнимо с чуждите постижения.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Wild_Style каза:

Момичето противно на очакванията е постигнала не малко неща до момента. Най-малкото ще пее на такъв голям форум, какъвто е Евровизия. Не знам защо тук всяка втора бясна швестерка омаловажава постиженията и успехите на трети лица и сипе хейт на талази. Запитай се ти какво си постигнал и дали постигнатото от теб е сравнимо с чуждите постижения.

Да ти напомня че България се оттегли от Евровизия и единствено се върна, защото родителите й са тропнали и намерили силен спонсор. Да не е печелила национален финал или публиката я избра?

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Да ти напомня че България се оттегли от Евровизия и единствено се върна, защото родителите й са тропнали и намерили силен спонсор. Да не е печелила национален финал или публиката я избра?

По-добре е че публиката не избира, то и БНТ овреме се усети и спря това. Видяхме нагледно какво се изпраща на Евровизия когато зрителите имат привилегията да избират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Wild_Style каза:

По-добре е че публиката не избира, то и БНТ овреме се усети и спря това. Видяхме нагледно какво се изпраща на Евровизия когато зрителите имат привилегията да избират.

Публиката да не мислиш че са някакви амазонски племена и нямат реална представа? Със сигурност щяха да вземат по-добро решение, ама нали "Тате плаща, аз ще си избирам!", нищо че представя цялата страна и има изявен фаворит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да мине конкурса и тогава пак ще си говорим. Едно е, когато нещо не ви хареса лично на вас, друго е да го заклеймявате като непременно лошо и посредствено. Не, че се изненадвам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще откроя песни, които ми направиха впечатление.
 

Нашата песен е наистина красива, доста трудно смилаема и самия аз не съм сигурен дали все още ми харесва или не. Човек трябва да има търпение да си я пусне втори, трети и четвърти път за да го грабне. В интерес на истината ме изненадват положителните коментари. Дано имаме шанс за по-нагоре, пък и дет' се вика песента ни е достатъчно заспала за да спечели. Мисля, че най-голяма драма има в нашата песен. 

Азербайджан - определено тотален балкански хит! Не съм сигурен как обаче ще се разчете от голямото добро утро в централна и западна Европа. Тук ключов може би ще е сценичния пърформанс, ако е нещо тип Елени Фурейра, топ 5 е гарантиран. 

Швеция - определено много модерно, стил The Weekend звучене. Може би моят фаворит или топ 3 със сигурност. 

Естония, Кипър, Сан Марино и Румъния- много яки песни, определено заслужават място на финала. Кипър особено за поред път не разочароват. Винаги съм харесвал песните им. Голямата изненада са Румънците тази година - въобще не очаквах такава песен от тях - много модерно и различно, дори докато я слушах не знаех на коя държава е и като видях Румъния не можех да повярвам. 

Украйна - странна песен, определено правеща впечатление. Опитали са се да хванат нотката на модерните радио хитчета с етно звучене, но има къде, къде по оригинални и хитови песни на един Махмут Орхан например. 

Сърбия - определено миналогодишната песен на Ураганките беше по-силна. Освен ако, сърбите, които са пръснати навсякъде по Европа не гласуват, не виждам шансове за тази песен. 

Франция - миии става, но предните години сякаш по-силни песни имаха. 

Македония - тотален шит и педерастия. Не знам, как не се срамуват да изпратят такова нещо. 

Германия и Финландия традиционно чупят тъпометъра с песни. 

Русия също с много нелеп избор, може би ще се класира до финалите заради политическия момент с жената като личност.

Песента на Норвегия е приятна, но представянето е пълен цирк. 

 

Като цяло има доста повече разчупени песни и радио хитчета тази година, отколкото обикновено. Продължавам да искам да видя Дара на Евровизия, не знам защо. От чалгарките към момента ми се струва, че само Цветелина Янева е изцяло комплексния образ, който съчетава всички компоненти.

Трябва ми още малко време с песните за да направя топ 5. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Wild_Style каза:

Малта за поредна година са топ!

We are not objects и 300 драми а на следващият кадър полугол мъж...

Готина песен, но жалък опит за привличане на вота, типично за Нета и Тамара от последните години.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ANGEL каза:

Ще откроя песни, които ми направиха впечатление.
 

Нашата песен е наистина красива, доста трудно смилаема и самия аз не съм сигурен дали все още ми харесва или не. Човек трябва да има търпение да си я пусне втори, трети и четвърти път за да го грабне. В интерес на истината ме изненадват положителните коментари. Дано имаме шанс за по-нагоре, пък и дет' се вика песента ни е достатъчно заспала за да спечели. Мисля, че най-голяма драма има в нашата песен. 

Азербайджан - определено тотален балкански хит! Не съм сигурен как обаче ще се разчете от голямото добро утро в централна и западна Европа. Тук ключов може би ще е сценичния пърформанс, ако е нещо тип Елени Фурейра, топ 5 е гарантиран. 

Швеция - определено много модерно, стил The Weekend звучене. Може би моят фаворит или топ 3 със сигурност. 

Естония, Кипър, Сан Марино и Румъния- много яки песни, определено заслужават място на финала. Кипър особено за поред път не разочароват. Винаги съм харесвал песните им. Голямата изненада са Румънците тази година - въобще не очаквах такава песен от тях - много модерно и различно, дори докато я слушах не знаех на коя държава е и като видях Румъния не можех да повярвам. 

Украйна - странна песен, определено правеща впечатление. Опитали са се да хванат нотката на модерните радио хитчета с етно звучене, но има къде, къде по оригинални и хитови песни на един Махмут Орхан например. 

Сърбия - определено миналогодишната песен на Ураганките беше по-силна. Освен ако, сърбите, които са пръснати навсякъде по Европа не гласуват, не виждам шансове за тази песен. 

Франция - миии става, но предните години сякаш по-силни песни имаха. 

Македония - тотален шит и педерастия. Не знам, как не се срамуват да изпратят такова нещо. 

Германия и Финландия традиционно чупят тъпометъра с песни. 

Русия също с много нелеп избор, може би ще се класира до финалите заради политическия момент с жената като личност.

Песента на Норвегия е приятна, но представянето е пълен цирк. 

 

Като цяло има доста повече разчупени песни и радио хитчета тази година, отколкото обикновено. Продължавам да искам да видя Дара на Евровизия, не знам защо. От чалгарките към момента ми се струва, че само Цветелина Янева е изцяло комплексния образ, който съчетава всички компоненти.

Трябва ми още малко време с песните за да направя топ 5. 

Е няма ли да коментираш фоворитите Швецария?? букитата дават 3 коеф

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...