Jump to content



Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 6 часа , Senhor каза:

Не виждам точно какъв телевот ще има Виктория, освен ако не са замислили някакъв брутален стейджинг. Ще разчитаме основно на журитата, публиката не виждам да ни сложи по-високо от 16-то място фул макс. Bones през 2018 бяха 14-ти при публиката, а 2021 ще е много по-силна и конкурентна година.

Дислексията ми прочете 2019 година и бях написала роман как 2019 е една от най-силните и конкурентни години, но 2018 имаше пак по-силни песни от сега: на Австрия, Фуего, чешката, френската, дори Германия - за бога!!! бяха със силна песен... на Швеция до ден днешен я слушам, на Нетта също си беше хит. Тая година е върха на скуката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега нямам топ 5, но ми харесаха Кипър, Хърватия, Азербайджан, фаворит ми е Сан Марино. Абсолютно нищо общо с обичайните заподозрени...

по логиката ми за красивия бял мъж подкрепям Естония 🥰

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Загубихме Ерик... 🤕

 

Не ми харесва като мъж ама песен+перформънс си беше топ ниво. Щяха да си запазят топ 10 поредицата без съмнение, а на фона на цялата боза, като нищо да гледахме догодина Петра и Монс отново... :( не може ли да го дисквалифицират тва Пуссе? 😭

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Македонският участник на Евровизия се извини за българския флаг в клипа

https://btvnovinite.bg/svetut/makedonskijat-uchastnik-na-evrovizija-se-izvini-za-balgarskija-flag-v-klipa.html

 

.вижте видеото.егати педераста

https://www.facebook.com/vasbar/videos/426079668487826/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FikLena каза:

Македонският участник на Евровизия се извини за българския флаг в клипа

https://btvnovinite.bg/svetut/makedonskijat-uchastnik-na-evrovizija-se-izvini-za-balgarskija-flag-v-klipa.html

 

.вижте видеото.егати педераста

https://www.facebook.com/vasbar/videos/426079668487826/

Петицията за няколко часа има над 13,000 подписи. Васил яде тотален хейт във всички социални мрежи и получава смъртни заплахи да не излизал от дома си. 
 

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Петицията за няколко часа има над 13,000 подписи. Васил яде тотален хейт във всички социални мрежи и получава смъртни заплахи да не излизал от дома си. 
 

Защо? От македонските ултраси ли?

Мали.... аз като слушах този македонец... па всичко му разбрах. Все едно говори със старобългарски думи, които ползваха бабите и дядовците ми. Не знам защо обновихме езика си? За да избягаме от македонците или за да им дадем възможност за тяхна писменост и език?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Защо? От македонските ултраси ли?

Първо, заради картината напомняща българският флаг. Второ, заради видео от 2020, в което, като го питаха дали е македонец, той отговори с да и от нищото се обади и с това, че има и български паспорт и баба му била българка.
Което btw e вярно, без да се влиза в спора дали Македония е Бг. Баба му е от едно село близо до Петрич, което винаги е било в териториите на България.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Първо, заради картината напомняща българският флаг. Второ, заради видео от 2020, в което, като го питаха дали е македонец, той отговори с да и от нищото се обади и с това, че има и български паспорт и баба му била българка.
Което btw e вярно, без да се влиза в спора дали Македония е Бг. Баба му е от едно село близо до Петрич, което винаги е било в териториите на България.

И за какво го хейтите? Затова, че има български корени ли? 

Честно казано смятам, че ако даден македонец се чувства като такъв - нека е! Но защо е толкова противно и ужасно да имаш българско самосъзнание на територията на Македония? Има ли такава омраза към албанците ми е интересно? Например, тук в БГ основното дразнение е, когато македонците отричат или крадат от БГ историята, но генерално сме добре настроени към Македония. Може да ги бъзикаме, но не мразим!

Според мен Васил умишлено се е заиграл със знамето, за да предизвика диспут, но по-скоро останах с усещането, че го ползва като оръжие срещу България, а не в полза. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

И за какво го хейтите? Затова, че има български корени ли? 

Честно казано смятам, че ако даден македонец се чувства като такъв - нека е! Но защо е толкова противно и ужасно да имаш българско самосъзнание на територията на Македония? Има ли такава омраза към албанците ми е интересно? Например, тук в БГ основното дразнение е, когато македонците отричат или крадат от БГ историята, но генерално сме добре настроени към Македония. Може да ги бъзикаме, но не мразим!

Според мен Васил умишлено се е заиграл със знамето, за да предизвика диспут, но по-скоро останах с усещането, че го ползва като оръжие срещу България, а не в полза. 

Македонците през последните години най-много мразеха албанците и гърците. Гърците заради външни, албанците заради вътрешни проблеми. Но, последната година Каракачанов и Захариева с евтини провокации, показаха как НЕ се решават проблеми между две страни и простолюдието от Македония най-много намразиха българите. Неутрален съм, това е цялата ситуация. 

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Петицията за няколко часа има над 13,000 подписи. Васил яде тотален хейт във всички социални мрежи и получава смъртни заплахи да не излизал от дома си. 
 

Което ти отговаря защо нямате място в ЕС. Звучи като арабска държава, не като западно европейска. В БГ също сме мутрета, вкл. И моите хора, но като цяло гледаме да сме над нещата в повечето случаи. Тук няма конфликт, само омраза като тази написана в учебниците по история по времето на хановете.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, WindWalkerMonk каза:

Което ти отговаря защо нямате място в ЕС. Звучи като арабска държава, не като западно европейска. В БГ също сме мутрета, вкл. И моите хора, но като цяло гледаме да сме над нещата в повечето случаи. Тук няма конфликт, само омраза като тази написана в учебниците по история по времето на хановете.

От един дол дренки сме. Сега си представи да беше представител на България с турски флаг във видеото си или сръбски с албански...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Willy каза:

От един дол дренки сме. Сега си представи да беше представител на България с турски флаг във видеото си или сръбски с албански...

Айде, сега. Ако беше сръбско знаме щяхте да се насерете от кеф. Имаш право иначе, но аналогията ти не е точна. Взаимоотношенията Бг-Мк са нещо съвсем различно от примерите, които си дал.

А това с петициите не е заради знамето, което вече го махнаха, а заради българското му гражданство и ПОТЕКЛО. 

 

преди 18 часа , Willy каза:

Но, последната година Каракачанов и Захариева с евтини провокации, показаха как НЕ се решават проблеми между две страни и простолюдието от Македония най-много намразиха българите. Неутрален съм, това е цялата ситуация. 

Не са евтини провокации. Години наред ви чакахме като наивници и няма резултат. 

 

преди 18 часа , meleto каза:

Защо? От македонските ултраси ли?

Мали.... аз като слушах този македонец... па всичко му разбрах. Все едно говори със старобългарски думи, които ползваха бабите и дядовците ми. Не знам защо обновихме езика си? За да избягаме от македонците или за да им дадем възможност за тяхна писменост и език?

Нещо не си запознат с развитието на езика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 7 часа , Willy каза:

От един дол дренки сме. Сега си представи да беше представител на България с турски флаг във видеото си или сръбски с албански...

Турски флаг май няма (офциалното видео не го помня) но виж пее фраза на турски ;)

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

Сега като имаме всички песни, споделете вашият топ 5/10!

Нема достапен опис

Топ 10 май нямам още, но ми харесаха (без конкретно позициониране засега) Сан Марино, Исландия, Дания, Литва, Италия. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

От един дол дренки сме. Сега си представи да беше представител на България с турски флаг във видеото си или сръбски с албански...

Има го и този момент, но тук хората са по - големи мижитурки. Можеше и да не им пука толкова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Willy каза:

От един дол дренки сме. Сега си представи да беше представител на България с турски флаг във видеото си или сръбски с албански...

За клип с турски флаг не се сещам, но има десетки, снимани в Турция (за които е ясно и явно, че са там), песни, в които се пее на турски, дуети с турци... отделно турски филми и т.н. Мнозинството българи не са толкова тесногръди.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

За клип с турски флаг не се сещам, но има десетки, снимани в Турция (за които е ясно и явно, че са там), песни, в които се пее на турски, дуети с турци... отделно турски филми и т.н. Мнозинството българи не са толкова тесногръди.

Както и да е, не искам да звучи все едно защитавам тези простаци, не и когато съм се включил в кампания против целият хейт срещу това момче. Колкото и @WindWalkerMonk да си мисли така.

Просто става въпрос за по-екстремен случай, а снимани клипове в чужбина и дуети имаме и ние. Велевска calling. Xd

Исках да кажа, представи си примерно Виктория да си беше сложила турски флаг във видеото и да имаше интервю, в което казва че баба й е от град близо до турската граница, от другата страна на държавата, сочейки с това че тази област всъщност е турска територия. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Wild_Style каза:

Малта за поредна година са топ!

 

Нищо особено. Защо тази година се изтрепват да правят песни за това колко силна и независима е жената. Нещо аз ли съм изпуснал или наистина жалки опити за привличане на внимание?! Нета спечели Евровизия преди 2-3 години, също с толкова назад са държавите избрали подобно послание за представянето си тази година. 

 

преди 19 часа , FikLena каза:

Е няма ли да коментираш фоворитите Швецария?? букитата дават 3 коеф

Типична средностатистическа песен за подобен конкурс. Слушали сме много такива, може би и дават такива залози защото е една от малкото такива тази година, наред с нашата. Както споменах в поста ми по-горе повечето сякаш са заложили на радио хитчета. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.03.2021 г. от 20:47, Lelqtian каза:

Мда, определено и от двете страни на границата образователното ниво е паднало под критичния минимум. За пръв път виждам и чувам български трибагреник вече е в бяло, червено, зелено както и че сме го завъртяли вертикално. 

image.png.167121cfc9cb9733dd3103125e1db402.png

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...