Jump to content



Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

Много е готин концерта за сега. Мои фаворити са "Ugly Cry" & "imaginary friend", но като много силни смятам и "dive into unknown" & "the funeral song" (заглавието е нетипично и би шашнало много хора, защото песента контрастира на самото заглавие). И все пак, на последните две им е нужно повече време, за да ги асимилираш и да те зарибят, което може и да е в минус на Виктория специално в този конкурс. 

При "Ugly Cry" единствения минус е, че я обявиха прекалено рано и по презумпция няма да има успех, защото ще е може би "най-старата" песен от конкурса. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Азис пя ли? Само за някое алелелей гледам този концерт.

Те не пеят. Всички обявени специални гости просто казват по някоя дума за Вики и обявяват следващата песен от концерта. Азис беше с Алекс Раева и говореше, че иска да прави дует с Виктория. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Донякъде наистина се съгласявам, че е песента с най-силно послание, но масата си искаше imaginary friend. А за гледанията: все пак тази песен беше качена последна и затова е с най-малко. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лош избор. 19-то място или най-слабият финал за България предвиждам. От всичките лайв изпълнения най-добре звучеше dive into unknown (не съм предубедена... кучки.)

Само заглавието на тая песен е яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ммооог голямо разочарование.... за справка тъпата ѝ избрана песен има 60к а имажинари френд 240 к за същото времееее... най-малко това, а да не говорим, че само имажинери имаше нещо запеваемо и комерсиално, а и в неин стил.... дано да обяви утре, че я е сменила хух 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Донякъде наистина се съгласявам, че е песента с най-силно послание, но масата си искаше imaginary friend. А за гледанията: все пак тази песен беше качена последна и затова е с най-малко. 

Ако видиш в Popnable като позиции в Топ 100 ще видиш, че това няма никакво значение. И така... има спад при залозите. Ще се класира при тази отвратително слаба година откъм песни. Според мен голяма грешка направиха.

Първо да кажа, че визията на Виктория и цветовете бяха страхотни (на концерта). Но ето защо винаги подхождаме с недоверие към БГ Евровизия. И още по-глупавото бе, че се ангажираха толкова хора да връщат обратна връзка и по най-глупавия начин се опита да ни се втълпи в последния момент, че избраната песен е фаворит в сайта на бг сайта на конкурса. Манипулираната анкета, която нямаше никаква представителност контрастира с масовото одобрение към Imaginary Friend абсолютно навсякъде. Избраната песен като цяло дори не е втори фаворит. Не ми харесва как екипът се опита да извърти нещата, ползвайки приоми от 2005 година. Да не говорим за целенасоченото лошо изпълнение на Imaginary Friend. Всички останали песни бяха изпяти по брилянтен начин, а на Imaginary Friend Виктория излизаше от вокалите. Защо? За да ни покаже как няма да стане ако тази песен отиде в Ротердам. . Но както и да е... решено е. Екипът носи отговорност за решението. Според мен ще рухне доверието към Виктория, заради играта с публиката. Даде се твърде голямо значение на обратната връзка, а е било все тая.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

Ако видиш в Popnable като позиции в Топ 100 ще видиш, че това няма никакво значение. И така... има спад при залозите. Ще се класира при тази отвратително слаба година откъм песни. Според мен голяма грешка направиха.

Първо да кажа, че визията на Виктория и цветовете бяха страхотни (на концерта). Но ето защо винаги подхождаме с недоверие към БГ Евровизия. И още по-глупавото бе, че се ангажираха толкова хора да връщат обратна връзка и по най-глупавия начин се опита да ни се втълпи в последния момент, че избраната песен е фаворит в сайта на бг сайта на конкурса. Манипулираната анкета, която нямаше никаква представителност контрастира с масовото одобрение към Imaginary Friend абсолютно навсякъде. Избраната песен като цяло дори не е втори фаворит. Не ми харесва как екипът се опита да извърти нещата, ползвайки приоми от 2005 година. Да не говорим за целенасоченото лошо изпълнение на Imaginary Friend. Всички останали песни бяха изпяти по брилянтен начин, а на Imaginary Friend Виктория излизаше от вокалите. Защо? За да ни покаже как няма да стане ако тази песен отиде в Ротердам. . Но както и да е... решено е. Екипът носи отговорност за решението. Според мен ще рухне доверието към Виктория, заради играта с публиката. Даде се твърде голямо значение на обратната връзка, а е било все тая.

 

 Запалените фенове на Евровизия не са и 1% от гласуващите на конкурса. Интересът като цяло не е голям, 4 от песните нямаха и 100к гледания, а по-лошото е че е изкуствено, с тон средства, спонсори и пак нищо особено. Всичко зависи от представянето й през май на сцената. Аз лично с тази песен не я виждам далеч.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва цялостната концепция песен+клип. Ако успеят да пресъздадат видеото и на сцената и ако изпълнението е на ниво може и да имаме шанс. Проблемът е единствено там, че интереса към Били Айлиш стила на Виктория беше най-вече миналата година. През тази шансът й е по-малък с която и да е песните.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип беше трогващо това, което каза - че когато изборът се е свел до две песни, тя е избрала тази, която може да представи най-добре, защото чувства най-силно. Обаче къде изобщо изборът е бил между IF и GUIGO? Видях какви ли не втори места, но никога GUIGO... 

Недоволство винаги щеше да има - ако беше imaginary friend local-ите щяха да мрънкат, че е умряла (те всичките са), ако беше dive into unknown щеше да се мрънка за Симфоникс, ако беше която и да е от другите - че не е бил това фаворита. 

Чух и швейцарската... ми въобще не ми е фаворит на ниво Аркейд. Към средата става готина, но преди това е мудна. Въпреки това съм сигурна, че ще направят подходящо сценично представяне и ще се класира високо.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже мой,за първи път пращаме толкова безинтересен,масово неразпознаем и непознат изпълнител за Евровизия. Та дори не виждам някакви статии за нея,добре че отворих тая тема за да разбера,че се е избирала песен за Евровизия. Абсолютен провал очаквам с това Били уонаби.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Willy каза:

 Запалените фенове на Евровизия не са и 1% от гласуващите на конкурса. Интересът като цяло не е голям, 4 от песните нямаха и 100к гледания, а по-лошото е че е изкуствено, с тон средства, спонсори и пак нищо особено. Всичко зависи от представянето й през май на сцената. Аз лично с тази песен не я виждам далеч.

Така е. Да не говорим за журитата, които могат да пратят някого в топа, а другиго в коша. Аз я виждам в Топ 10, защото песните до момента са трагични. Нито една не бих слушал в плейлиста. 

Възмущавам се на цирка, който ни предложиха. Българска работа. Ако бяха просто пуснали песента нямаше да ме е яд. 

Ще е забавно да не се класира на финал.  

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Боже мой,за първи път пращаме толкова безинтересен,масово неразпознаем и непознат изпълнител за Евровизия. Та дори не виждам някакви статии за нея,добре че отворих тая тема за да разбера,че се е избирала песен за Евровизия. Абсолютен провал очаквам с това Били уонаби.

Кафе? Мариана Попова? Поли Генова 1? Никому неизвестни по онова време.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...