Jump to content

Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

Зле или не... Виктория се е изкачила до второ място при залозите???

Просто толкова е трагична годината, че е просто сигурно, че ще спечели нещо скучно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

По принцип беше трогващо това, което каза - че когато изборът се е свел до две песни, тя е избрала тази, която може да представи най-добре, защото чувства най-силно. Обаче къде изобщо изборът е бил между IF и GUIGO? Видях какви ли не втори места, но никога GUIGO... 

Недоволство винаги щеше да има - ако беше imaginary friend local-ите щяха да мрънкат, че е умряла (те всичките са), ако беше dive into unknown щеше да се мрънка за Симфоникс, ако беше която и да е от другите - че не е бил това фаворита. 

Чух и швейцарската... ми въобще не ми е фаворит на ниво Аркейд. Към средата става готина, но преди това е мудна. Въпреки това съм сигурна, че ще направят подходящо сценично представяне и ще се класира високо.

 

НЕДОВОЛСТВО НЯМАШЕ ДА ИМА АКО БЕШЕ 'IMAGINARY FRIEND'

 

IG не е толкова умряла..

01:30

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Нашата е най-лошата ни песен евър. Какво е това Disney дъно?!
 

 

Човече, бъди реалист. Можеше да е по-зле - примерно Виктория и вече забравих как и се викаше бозата ;) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

Зле или не... Виктория се е изкачила до второ място при залозите???

Просто толкова е трагична годината, че е просто сигурно, че ще спечели нещо скучно.

още не сме чули песните на  Азербайджан,Швеция,Исландия,

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Зле или не... Виктория се е изкачила до второ място при залозите???

Просто толкова е трагична годината, че е просто сигурно, че ще спечели нещо скучно.

Букитата засега ми отпадат като фактор, в момента бутат Швейцария на първо място. Да песента е хубавка, но да спечели? песен на френски? много бих се изненадал, просто събират парите на хората. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Зле или не... Виктория се е изкачила до второ място при залозите???

Просто толкова е трагична годината, че е просто сигурно, че ще спечели нещо скучно.

Ясно е като бял ден че се манипулират като през 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Боже мой,за първи път пращаме толкова безинтересен,масово неразпознаем и непознат изпълнител за Евровизия. Та дори не виждам някакви статии за нея,добре че отворих тая тема за да разбера,че се е избирала песен за Евровизия. Абсолютен провал очаквам с това Били уонаби.

Equinox по-известни ли бяха? Двама американци, актьор, Джей Джей и да, Жана, която е по-известна с наркоманските си изцепки.

Кристиан Костов нямаше особено известен хит до Евровизия. С Виктория бяха в един сезон на Фактора, двамата бяха "деца-чудо" на кастингите (заедно с Дара btw) и единствената разлика, че Вики отпадна на осмина финали, а Крис на финала.

Елица и Стунджи, както и Краси Аврамов не ги знаеше никой допреди Евровизия, че и след нея.

Единствените звезди на Евровизия досега са били Софи Маринова и Миро. И с уговорки, Поли Генова и Дийп Зоун.

2017 фаворит за участие освен Кристиан Костов, е била една девойка на име Криста... Гери-Никол е чак трета! Популярността не е критерий за тези конкурси. И така като гледам последните победители, само Монс от Швеция, Елена Папаризу от Гърция и Дима от Русия са си звезди за държавите.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Equinox по-известни ли бяха? Двама американци, актьор, Джей Джей и да, Жана, която е по-известна с наркоманските си изцепки.

Кристиан Костов нямаше особено известен хит до Евровизия. С Виктория бяха в един сезон на Фактора, двамата бяха "деца-чудо" на кастингите (заедно с Дара btw) и единствената разлика, че Вики отпадна на осмина финали, а Крис на финала.

Елица и Стунджи, както и Краси Аврамов не ги знаеше никой допреди Евровизия, че и след нея.

Единствените звезди на Евровизия досега са били Софи Маринова и Миро. И с уговорки, Поли Генова и Дийп Зоун.

2017 фаворит за участие освен Кристиан Костов, е била една девойка на име Криста... Гери-Никол е чак трета! Популярността не е критерий за тези конкурси. И така като гледам последните победители, само Монс от Швеция, Елена Папаризу от Гърция и Дима от Русия са си звезди за държавите.

Леле,как си ми се накарала...няма да отговарям на това,за да запазим добрия тон. Цун.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

 

Кристиан Костов нямаше особено известен хит до Евровизия. С Виктория бяха в един сезон на Фактора, двамата бяха "деца-чудо" на кастингите (заедно с Дара btw) и единствената разлика, че Вики отпадна на осмина финали, а Крис на финала.

Единствените звезди на Евровизия досега са били Софи Маринова и Миро. И с уговорки, Поли Генова и Дийп Зоун.

 

Кристиан беше много по-популярен от Поли (да кажем) преди конкурса. Имаше и фенове в Русия заради канала си в Ютуб.

Вдигам левел. Дийп зоун бяха известни само сред слушащите денс-хаус, а покрай конкурса станаха разпознаваеми масово. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Кристиан беше много по-популярен от Поли (да кажем) преди конкурса. Имаше и фенове в Русия заради канала си в Ютуб.

Вдигам левел. Дийп зоун бяха известни само сред слушащите денс-хаус, а покрай конкурса станаха разпознаваеми масово. 

 

Ела изгрей и наградата им за песен от ММ от 2002ра не са много съгласни ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги във форума сте масово недоволни от песента, която ще ни представя на Евровизия. Миналата година положението беще същото когато Виктория и екипът и обявиха Tears Getting Sober. С две, три думи - нищо ново под слънцето. Питам се кога ли ще прозрете, че на фестивална сцена чалгата не върви. :unsure:

По всяка вероятност ще съм единствения, който ще каже че харесва песента. Радвам се че доживях дни, в които подготовката за участие в конкурса е на много високо ниво. И съм сигурен, че и самият performance на сцената на Евровизия през месец Май ще е топ.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Wild_Style каза:

Както винаги във форума сте масово недоволни от песента, която ще ни представя на Евровизия. Миналата година положението беще същото когато Виктория и екипът и обявиха Tears Getting Sober. С две, три думи - нищо ново под слънцето. Питам се кога ли ще прозрете, че на фестивална сцена чалгата не върви. :unsure:

По всяка вероятност ще съм единствения, който ще каже че харесва песента. Радвам се че доживях дни, в които подготовката за участие в конкурса е на много високо ниво. И съм сигурен, че и самият performance на сцената на Евровизия през месец Май ще е топ.

И аз я харесвам вече всъщност. По-трудно смилаема е, но наистина посланието ще ни помогне на изпъкнем, а и текстът е уникален. 
99% от песните на Евровизия ще са с любовна тематика отново. А помним случаи, в които песни с различно послание са печелили, като онази украинка и песента за войната. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, GSA каза:

И аз я харесвам вече всъщност. По-трудно смилаема е, но наистина посланието ще ни помогне на изпъкнем, а и текстът е уникален. 
99% от песните на Евровизия ще са с любовна тематика отново. А помним случаи, в които песни с различно послание са печелили, като онази украинка и песента за войната. 

За втора и то поредна година имаме огромен шанс за успех. Друг е въпроса дали малка България ще може да отговори подобаващо като евентуален домакин на конкурса. Все пак не сме Азербайджан в рамките на година да вдигнем нова зала, специално построена за Евровизия.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Ела изгрей и наградата им за песен от ММ от 2002ра не са много съгласни ;) 

Да, но никой не придаваше толкова стойност на Дийп зоун в Ела изгрей. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избраната песен е част от миналогодишната селекция и е била класирана на предпоследно място от панелите, участвали в оценяването. Толкова за потенциала й, за усилената работа цяла година и другите глупости на екипа й...

158333037_344329703579996_6127512617465831513_n.jpg

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DrAkO каза:

Избраната песен е част от миналогодишната селекция и е била класирана на предпоследно място от панелите, участвали в оценяването. Толкова за потенциала й, за усилената работа цяла година и другите глупости на екипа й...

158333037_344329703579996_6127512617465831513_n.jpg

А тази информация идва от?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DrAkO каза:

Избраната песен е част от миналогодишната селекция и е била класирана на предпоследно място от панелите, участвали в оценяването. Толкова за потенциала й, за усилената работа цяла година и другите глупости на екипа й...

158333037_344329703579996_6127512617465831513_n.jpg

Добре, на какво може да се дължи това, че я пращат точно нея? Не е заради нечие лоби, такива съмнения можеше да имаме, ако беше dive into unknown.

BTW защо не са пратили въпросната Only the brave? Защо изобщо не я издадоха?

преди 15 часа , meleto каза:

Кристиан беше много по-популярен от Поли (да кажем) преди конкурса. Имаше и фенове в Русия заради канала си в Ютуб.

Вдигам левел. Дийп зоун бяха известни само сред слушащите денс-хаус, а покрай конкурса станаха разпознаваеми масово. 

 

Имаш право. Аз Поли я знам от "цял живот" буквално, но сега се разрових и тя други известни песни освен тази за Евровизия почти няма. Но все пак си е дете на БНТ и винаги е имала огромно отразяване в медиите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Добре, на какво може да се дължи това, че я пращат точно нея? Не е заради нечие лоби, такива съмнения можеше да имаме, ако беше dive into unknown.

BTW защо не са пратили въпросната Only the brave? Защо изобщо не я издадоха?

Имаш право. Аз Поли я знам от "цял живот" буквално, но сега се разрових и тя други известни песни освен тази за Евровизия почти няма. Но все пак си е дете на БНТ и винаги е имала огромно отразяване в медиите.

 

Поли е от БОН-БОН, но като кариера - никаква я нямаше. "На инат" й беше първата що годе успешна песен. Между 2011-2015 и да е пускала песни - никой не ги знае. Беше известна от реалити формати, но не толкова масово. Може да се твърди, че Мариана Попова, Елица и Стунджи, Поли, Дийп зоун си бяха продукт на Евровизия. Едва след нея станаха разпознаваеми.

преди 4 часа , DrAkO каза:

Избраната песен е част от миналогодишната селекция и е била класирана на предпоследно място от панелите, участвали в оценяването. Толкова за потенциала й, за усилената работа цяла година и другите глупости на екипа й...

158333037_344329703579996_6127512617465831513_n.jpg

Това звучи много тъжно, но кои са №1, 3 и 6? 

Може да не са били в крайни варианти. Доколкото знам Tears беше преработвана. 

Доколкото можах да анализирам ситуацията, Виктория е тропнала с крак и е казала, че това й песента. Но на 22 май или на полуфинала ще си покаже кой е бил прави и кой крив.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Tears getting sobber беше най-доброто от тази мома. Песента звучеше триумфално и като нищo щеше да спечели или поне топ 3 заедно с Русия и Исландия. 2021 най-подходяща за сцена и Евровизия беше Dive into unknown.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук по принцип всички песни за Евровизия биват брутално оплюти - и песните на Поли, и песента на Кристиан, и “Tears Getting Sober”. 
Ще си покаже кой крив, кой прав през май, но песента има потенциал и според мен ще си се наложи както миналогодишната и. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...