Jump to content



Евровизия 2021


Willy

Препоръчани коментари

преди 17 минути, DarkChild каза:

Видях в инстаграма класация по гледания на финалното изпълнение. Заспалото Вики е предпоследна.

И интервюто й с Ники Туториалс е едно от последните по гледания, от куолифайърите само албанката е с по-малък интерес. E 18-то място по телевот все пак, това си е доста слаб интерес. Но така като гледам започва да си развива кариерата в България добре, така че й се получи супер. 

Някой ще ми обясни ли защо Тикс е участвал с Fallen angel на норвежки във вътрешния им финал и после са я сменили с английската?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

 Но така като гледам започва да си развива кариерата в България добре, така че й се получи супер. 

 

Тъй ли? Не си го представям с такива песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

И интервюто й с Ники Туториалс е едно от последните по гледания, от куолифайърите само албанката е с по-малък интерес. E 18-то място по телевот все пак, това си е доста слаб интерес. Но така като гледам започва да си развива кариерата в България добре, така че й се получи супер. 

Някой ще ми обясни ли защо Тикс е участвал с Fallen angel на норвежки във вътрешния им финал и после са я сменили с английската?

Имам спомен че уж е пял и така и иначе, но на финала на норвежката селекция е на инглиш. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry

https://eurovoix.com/2021/02/13/🇳🇴-norway-tix-to-perform-ut-av-morket-in-english-at-the-mgp-final/

Жалко като цяло. Ако я беше оставил на норвежки, нещата е можело да са монументално по-различни - я да отпадне още на полуфинала за сметка на тиктакащата хърватка, я да не ходи изобщо в Ротердам, хем сега нямаше да се харчи за билети до Баку ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, DarkChild каза:

Тъй ли? Не си го представям с такива песни.

Ще пее на прайда, пее по разни фестивали, сега ако вземе да издаде и нещо хубаво като това, ще е супер:

преди 13 минути, Lelqtian каза:

@Blueberry

https://eurovoix.com/2021/02/13/🇳🇴-norway-tix-to-perform-ut-av-morket-in-english-at-the-mgp-final/

Жалко като цяло. Ако я беше оставил на норвежки, нещата е можело да са монументално по-различни - я да отпадне още на полуфинала за сметка на тиктакащата хърватка, я да не ходи изобщо в Ротердам, хем сега нямаше да се харчи за билети до Баку ... 

И според мен щеше да има по-слаб резултат, ако беше на норвежки.

KEiiNO колкото и да ги харесвам, може би нямаше да си подобрят представянето тая година. Колкото и да връщам лентата назад, не виждам сценарий, в който да спечели някой различен от Монескин, такъв брутален интерес към победител не съм виждала от Лорийн насам и там беше само към песента. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Ще пее на прайда, пее по разни фестивали, сега ако вземе да издаде и нещо хубаво като това, ще е супер:

И според мен щеше да има по-слаб резултат, ако беше на норвежки.

KEiiNO колкото и да ги харесвам, може би нямаше да си подобрят представянето тая година. Колкото и да връщам лентата назад, не виждам сценарий, в който да спечели някой различен от Монескин, такъв брутален интерес към победител не съм виждала от Лорийн насам и там беше само към песента. 

 

 

И аз така за KEiiNO но мога да си мрънкам докато не решат да участват пак. А след като обиколиха повечето, ако не всички предварителни мероприятия, може и да имат такива планове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

И аз така за KEiiNO но мога да си мрънкам докато не решат да участват пак. А след като обиколиха повечето, ако не всички предварителни мероприятия, може и да имат такива планове. 

Е сигурно имат. Те такива, които са били на косъм от победа (а да спечелиш телевота си е на косъм), често имат желание да се завръщат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Васил ще пее двете си бози днес на София прайд. @Blueberry верно си го прибрахте. 😁

@meleto защо не направиш Евровизия на отделен раздел като Чалгавизия. Тази година имаше много интерес в темите, а сега не знаех къде да я търся за да пиша. Сигурно и други са имали този "проблем". хД

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Васил ще пее двете си бози днес на София прайд. @Blueberry верно си го прибрахте. 😁

@meleto защо не направиш Евровизия на отделен раздел като Чалгавизия. Тази година имаше много интерес в темите, а сега не знаех къде да я търся за да пиша. Сигурно и други са имали този "проблем". хД

 

Сега нали и Слави Трифонов иска да го продуцира :D Макар че Слави ми се струва, че е anti-LGBTQ и може и да се е отказал.

И аз малко не го разбирам това с клубовете, но като си спомня отзвука по социалните мрежи, май е добре само наистина заинтересовани да пишат и да е трудно за намиране. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Васил ще пее двете си бози днес на София прайд. @Blueberry верно си го прибрахте. 😁

@meleto защо не направиш Евровизия на отделен раздел като Чалгавизия. Тази година имаше много интерес в темите, а сега не знаех къде да я търся за да пиша. Сигурно и други са имали този "проблем". хД

 

Ама то си е отделен раздел. Клуб, по-точно. Може да се правят теми и тн.

https://www.ramania-bg.com/forum/149-дискусии/

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ако не беше @asylum да подкрепя Ефенди, сигурно щеше да е по-напред. Значи всичко, което хареса, е обречено на провал :D 

Монескин вече с близо 60 млн гледания от финала.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Ако не беше @asylum да подкрепя Ефенди, сигурно щеше да е по-напред. Значи всичко, което хареса, е обречено на провал :D 

Монескин вече с близо 60 млн гледания от финала.

По-скоро щеше да е извън Топ 20! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.05.2021 г. от 1:08, Lelqtian каза:

 

Относно Турция - доста либералната политика на конкурса е просто параван, зад който се опитват (неуспешно) да прикрият истинските причини да не участват. Не е никаква тайна голямото им желание да се наредят в групата на големите 5.. 

От 23.05.2021 г. от 2:45, Willy каза:

Догодина 25 песни на финал ОМГ

ето 26-тата държава .

След 9 години отсъствие Турция се завръща на сцената на Евровизия.

като за Welcome back директно на финал,без да участва на полуфиналите 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , FikLena каза:

ето 26-тата държава .

След 9 години отсъствие Турция се завръща на сцената на Евровизия.

като за Welcome back директно на финал,без да участва на полуфиналите 

 

 

Чакам с интерес да видя как нищо няма да излезе от тия преговори :) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.06.2021 г. от 11:33, FikLena каза:

ето 26-тата държава .

След 9 години отсъствие Турция се завръща на сцената на Евровизия.

като за Welcome back директно на финал,без да участва на полуфиналите 

 

Не, че ще стане (или дори и да се завърнат ще са на финала), но реално Турция и Русия (и май Австралия) плащат за участие колкото плащат и големите 5, Тъй, че си заслужат да са директни финалисти ... или изобщо само домакина да може да се класира, дирекното класиране не смятам, че понякакъв начин облагодетелства резултатите на петте.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ТО пък голям бонус като са на финал. Италия  и Франция що годе имат попадения, но останалите вечно мачкат дъното. ВЯрно, рейтингът е по-висок на финала, но друго си е да можеш да изпълниш 2 пъти песента си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Така е, но все пак въпросният кавър е от 2017 и нямаше особен интерес. Ако Zitti e buoni беше на английски, сигурно тя щеше да е центърът на вниманието. 

Виктория днес ще има концерт в Парадайс - по-тъпа дата не можеше ли да изберат?! - но гост е Васил:

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sabota-i-nedelia/viktorija-georgieva-i-vasil-garvanliev-za-evrovizija-i-muzikata-kato-poslanie.html?fbclid=IwAR16RbwE_GD4vh20LOoGiqNIyZipTlice1kr2UlNVYW6VXy6iGnHIOKO9sY

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned and unfeatured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...