Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 29 минути, чушка. каза:

Разбира се, че разликата е огромна. Всеки, който е имал някакъв допир до двете, може да направи автоматично и двете разлики.

Галена е човекът, който пита "има ли още някой, който не се е снимал с мен", Преслава "ще се снимам само с двама и си тръгвам". Мерси.

Веднагически да се канонизира за светица!

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Галена през 2010 сигурно е видяла феноменалният успех на За пари и е решила да се възползва и да направи копие на него :ae:

Нали така, Пресови? 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

Ето нещо малко позабравено, а една от най-яките ѝ песни.
Видето винаги ми е било странно“

 

 

Тая ми е една от най-любимите й песни и може би последният й истински голям хит, но видеото за нищо не става. 

По повод кой как си е съхранил гласа и може да надпее ДС - разбирам пристрастията ти, но си пусни Глория при Ку Ку бенд или Софка при Азис - ей това са съхранени гласове. 

Глория вероятно пази някаква хигиена, но Софка и пуши, и пие повече от ДС, пък е бетон, та не знам това доколко може да се ползва като оправдание. 

Машъп-а на Десислава - евала, че поне е с нейни песни, но ако можеше и да ги изпее така, както се очаква и ги е пяла, щеше да е чудесно. Жал ми е за нея. 

Версията на Галена много ми хареса! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, чушка. каза:

Единствето ме е яд, че няма да успеем да чуем това изпълнение на живо. ❤️

Няма за какво. Трябва да си щастлив, че няма да я осере с квичене и дране. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Тая ми е една от най-любимите й песни и може би последният й истински голям хит, но видеото за нищо не става. 

По повод кой как си е съхранил гласа и може да надпее ДС - разбирам пристрастията ти, но си пусни Глория при Ку Ку бенд или Софка при Азис - ей това са съхранени гласове. 

Глория вероятно пази някаква хигиена, но Софка и пуши, и пие повече от ДС, пък е бетон, та не знам това доколко може да се ползва като оправдание. 

Машъп-а на Десислава - евала, че поне е с нейни песни, но ако можеше и да ги изпее така, както се очаква и ги е пяла, щеше да е чудесно. Жал ми е за нея. 

Версията на Галена много ми хареса! 

Абе и на Софка ѝ е загрубял гласът. Не е това, което беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

 

 

Галена през 2010 сигурно е видяла феноменалният успех на За пари и е решила да се възползва и да направи копие на него :ae:

Нали така, Пресови? 

При Запали/За пари имахме съвсем различни текстове и аранжименти на една и съща мелодия и си беше интересно. Не коментираме факта, че реално Галя купи оригинал и ремикса му.

При това с Меди имаме буквално За да те забравя 2 - един текст на Мариета Ангелова изпят в женска и мъжка форма. Не е особено креативно.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Да му "направи жест" той да си пусне песента, която самият той е написал и измислил? Колегиалност, че не е закупила песента му, а я е записала най-вероятно безплатно? wtf

Това че Меди е композиторът не означава, че не можеше Галена първа да пусне песента. Все пак си имат екип който решава това 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Абе и на Софка ѝ е загрубял гласът. Не е това, което беше.

Една идея може би, на Глория също, но в сравнение с промяната при Десислава (а и при Преслава, ако се съди по последните й "проекти") са си бетон отвсякъде. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

На това, ако му казваш пеене. Никакъв глас няма. Само се пъне и това е. 

Зайке, фенка си на Галена, а си тръгнала да критикуваш пеенето на Ашли...

  • Dislike 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, HIStory каза:

Тая ми е една от най-любимите й песни и може би последният й истински голям хит, но видеото за нищо не става. 

По повод кой как си е съхранил гласа и може да надпее ДС - разбирам пристрастията ти, но си пусни Глория при Ку Ку бенд или Софка при Азис - ей това са съхранени гласове. 

Глория вероятно пази някаква хигиена, но Софка и пуши, и пие повече от ДС, пък е бетон, та не знам това доколко може да се ползва като оправдание. 

Машъп-а на Десислава - евала, че поне е с нейни песни, но ако можеше и да ги изпее така, както се очаква и ги е пяла, щеше да е чудесно. Жал ми е за нея. 

Версията на Галена много ми хареса! 

Глория несъмнено е с най запазен глас, но за надпяване... Не си я представям да прави каквото си иска с гласът си от стил на стил. Иначе е ясно, че е с по мощен глас. 

Софка е много далеч от бетон. Тя също е с много развален глас от цигароте и дрогите. Пусни си я преди 10ина години и сега. И орнаментиката и на песента на Лили Иванова не беше ок. И тя се пъне... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, чушка. каза:

Галена е човекът, който пита "има ли още някой, който не се е снимал с мен", Преслава "ще се снимам само с двама и си тръгвам". Мерси.

Факт! Неслучайно заклети Преславови стават заклети Галенови 😄 (не само заради снимките де, заради цялостното отношение към тях)

ПС и не, не съм фенка на Галена, харесвам и нея, и Преслава, но тук виждам такива коментари, че почвам да мисля че с някои хора живеем на различни планети 😂

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, HIStory каза:

Тая ми е една от най-любимите й песни и може би последният й истински голям хит, но видеото за нищо не става. 

По повод кой как си е съхранил гласа и може да надпее ДС - разбирам пристрастията ти, но си пусни Глория при Ку Ку бенд или Софка при Азис - ей това са съхранени гласове. 

Глория вероятно пази някаква хигиена, но Софка и пуши, и пие повече от ДС, пък е бетон, та не знам това доколко може да се ползва като оправдание. 

Машъп-а на Десислава - евала, че поне е с нейни песни, но ако можеше и да ги изпее така, както се очаква и ги е пяла, щеше да е чудесно. Жал ми е за нея. 

Версията на Галена много ми хареса! 

Аз по начало не обичам да сравнявам толоква различни изпълнители, защото няма база просто. 

Относно гласовете... най-важното за мен е било дали и как ми въздейства, другото наистина не ме интересува.

Глория има по-мощен глас, топъл тембър, но ми е много скучно нейното пеене. С една и съща изнесена постановка във всякакъв стил... попфолк, поп-звучащи песни и фолклор... всичко пее по един и същи начин. А точно пеенето при Слави последното със Симона... сори, но Симона я съсипва отвсякъде. Не ми харесва изобщо Глория като звучене там... и това безкрайно удължаване на фразите просто ми е много втръснало. 

Но това не пречи да има едни от много хубавите песни в попфолка, аз имам доста нейни, просто пеенето и гласът не са моите точно.

Софка си е безспорен талант, но нейният глас също не ми е много любим, защото е прекалено специфичен. Да, пее здраво и силно, но това ми пасва само на нейните си песни, което не  е лошо, само че отново не е моето.

Джеси е универсален глас. Чалгата я пее като кръчмарка в момента, но може да си пуснеш лайва от НГ и да чуеш какви импровизации прави там с четенето на Шекспир, народното и също така Джалем джалем. Аз харесвам точно това в нея, защото наистина е много талантлива, ако и вече да не звучи по същия начин.

Отново казвам, че не мисля, че трябва да се сравняват. И че и трите, въпреки моите предпочитания, са космически гласища в сравнение с други техни колежки.

Не бива обаче да забравяме, че гласът се променя с годините. И че генът е много важен, както и много други неща. Склонен съм да мисля, че Софка има най-брутален ген, все пак почти всички цигани пеят с такакава орнаментика и тн. Глория сигурно спазва някаква хигиена, а Джеси го кара през просото, особено с цигарите.

Дано намери сили да се справи с този порок в даден момент, знам колко е трудно. Обаче е толкова искрена, как си го каза и при Азо... 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Danger. каза:

Коментар на деня.

 Много й отива бретонът :ba:

Е да Машъпа на Преслава не е да се популяризира канала и , толкова си досаден ,че караш човек който харесва Галена повече да не иска да я види от фенове като теб. Двойни стандарти - едната можела другата не бахти .. 

  • Like 2
  • Dislike 10
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Hurricane каза:

Зайке, фенка си на Галена, а си тръгнала да критикуваш пеенето на Ашли...

Къде ще сравняваш Галена с Ашли. Галена е на много по-високо ниво от Ашли, която никога няма да стигне нивото на Галена. 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...