Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Така както е тръгнала ще забие едни 450к на първата премиера в канала й! 
Дано това й помогне да осъзнае че не трябва да приема всякакви предложения за песни, като тези на Криско, само и само да се изфука че е първата от фолка, с която иска да прави песни за да си спаси кариерата. Сама мачка повече, когато всичко е изпипано от-до!
 

 

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както е тръгнало, общо ще имаме половин милион за 24 часа. :clap:

Преслава няма ли да рекламира в скоро време Пуфис, че едната агитка се насрахме от кеф, а другата се насраха от нещо друго :e040:

update: 278+42 (320K за 10 часа) 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Danger. каза:

Както е тръгнало, общо ще имаме половин милион за 24 часа. :clap:

Преслава няма ли да рекламира в скоро време Пуфис, че едната агитка се насрахме от кеф, а другата се насраха от нещо друго :e040:

update: 278+42 (320K за 10 часа) 

Пресовите се оправдаваха за слабите гледания на “Беден в сърцето” с “малкия” канал, който имаше 52k абонати. 

Галена отново я смаза по всички параграфи! 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз исках да кажа нещо, което ме провокира винаги като видя подобни неща. Готина е много песента на Галошка, на Медведевче не я знам. Не ме й дреме за него. Изпяла я е готинко Галоша и въздейства. Започва годината ударно. Клипа е топ също, но като видя момченца да се превъзнасят по чалгурани и да ми спорят, ме провокира да взимам ниожицата и да скопявам. Говоря и за двете страни. Поздрав за вас бе:

 

  • Haha 6
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз исках да кажа нещо, което ме провокира винаги като видя подобни неща. Готина е много песента на Галошка, на Медведевче не я знам. Не ме й дреме за него. Изпяла я е готинко Галоша и въздейства. Започва годината ударно. Клипа е топ също, но като видя момченца да се превъзнасят по чалгурани и да ми спорят, ме провокира да взимам ниожицата и да скопявам. Говоря и за двете страни. Поздрав за вас бе:

 

❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

А защо все още не е в трендинг? 

И аз това влезнах да питам? Ако кажа ,че купува тук ще стане бунт 😅😂🤣 , но нека го кажа! Тя купува гледания щом има толкова , а не влиза в Трендинга . 🤣🤣 Ако беше другата досега и фактури щяха да намерят 🤣

  • Like 1
  • Dislike 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

И аз това влезнах да питам? Ако кажа ,че купува тук ще стане бунт 😅😂🤣 , но нека го кажа! Тя купува гледания щом има толкова , а не влиза в Трендинга . 🤣🤣 Ако беше другата досега и фактури щяха да намерят 🤣

Спокойно милички, ще е в трендинг .. докато се обърнете и видите, че П. Дж. е пуснала нова реклама на Pufies B)

  • Like 3
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

❤️

 

Забравих да спомена, че много ме радват също така червените лайкове на феновете на бездАРИА и мисис свиня майка Ваня някоя си. Благодаря им сърдечно!

  • Haha 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, presi_fen! каза:

И аз това влезнах да питам? Ако кажа ,че купува тук ще стане бунт 😅😂🤣 , но нека го кажа! Тя купува гледания щом има толкова , а не влиза в Трендинга . 🤣🤣 Ако беше другата досега и фактури щяха да намерят 🤣

Според мен е, защото е в нов канал. Пък да купува и гледания, и коментари, и лайкове не ми се вярва. Щяхме да видим някакво несъответствие.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, plambata каза:

Забравих да спомена, че много ме радват също така червените лайкове на феновете на бездАРИА и мисис свиня майка Ваня някоя си. Благодаря им сърдечно!

То понеже Галена е жената глас. Блестиш с интелект както винаги, дето сама си го каза - не си се спряла. Земи си слушай Галена там и не мисли, нито ти е силна страна, нито нещо умно излиза. Тая година ти се смяхме достатъчно, защо искаш още. 

И само да кажа, че поста ти е толко смешен. 

Цитат

Просто тя вече е друга - осъзна своята отговорност да чертае пътя на чалгата и го прави със замах, самочувствие и финес.  

Страшен финес. Страшно нещо.

Слушайте си песента, достатъчно хубава е, без да намесвате други изпълнители. Тъпо е малко. Същото беше и с машъпа.

  • Haha 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

То понеже Галена е жената глас. Блестиш с интелект както винаги, дето сама си го каза - не си се спряла. Земи си слушай Галена там и не мисли, нито ти е силна страна, нито нещо умно излиза. Тая година ти се смяхме достатъчно, защо искаш още. 

И само да кажа, че поста ти е толко смешен. 

Страшен финес. Страшно нещо.

 

Миналата година беше. Тази съм зареден с нови сили. Придържай се към фактологията или от нерви не можеш да оправиш годините?

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, plambata каза:

Миналата година беше. Тази съм зареден с нови сили. Придържай сепо фактологията или от нерви не можеш да оправиш годините?

Супер фън повече забавление за нас. От какво нерви ? Скъпа, аз за разлика от теб не се прехласвам по некви чалга икони. Много ме кефи песента на Галена, но няма да взема роклята на мама (или вече като сме на години моята собствена) и да я пея пред огледалото с дезодорант. 

За 1 000 път ти го казвам, аз си харесвам Преслава, Галена, ФикЛена и т.н. ако песента им е хубава. Другото не ме вълнува. Усещаш накъде бия нали. Не при мен има нерви и злоба, не аз обикалях да раздавам минуси на хората, които харесват Преслава и машъпа й, или имат мнение различно от моето. 

Поздрав за хората, които харесват наистина готината песен и първата такава от много време, в което Галена реално влага емоция:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава с развит канал :

+за да трупа повече гледания слагали са логото на Планета:

24ч. 
309 835 гледания

17 939 лайка

602 дислайка

72AD2F9E-159D-445D-A3C3-A5C468DDA96C.png

 

Галена с чисто нов канал:

17ч.=  325 000 гледания

30к лайк

213 дислайк

над 2к коментари

 

Screenshot_20210120-105024_Samsung Internet.jpg

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

 

Поздрав за хората, които харесват наистина готината песен и първата такава от много време, в което Галена реално влага емоция:

 

“Сърце” казва “здр, поздрави бепце”

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...