Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Музикална класация на най-слушаните хитовете на “Пайнер“ в Spotify в началото на 2021 г.
1. Галена - 100 живота
2. Преслава - Беден в сърцето
3. Емануела и Kyriacos Georgiou - Граници / Den Mporo
4. Галена и Миле Китич – Добре ли си
5. Галин и Десита - S.O.S

🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

Браво на Емануела. Много ме кефи. 

Чудесно. Беше време концператорките да се намерите. Да очакваме ли серия от постове за Бил Гейтс, скопяване, чипиране и колко вредно е 5джито, или още чакаш да си получиш прилепа със съответната информация? 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Moovit каза:

Музикална класация на най-слушаните хитовете на “Пайнер“ в Spotify в началото на 2021 г.
1. Галена - 100 живота
2. Преслава - Беден в сърцето
3. Емануела и Kyriacos Georgiou - Граници / Den Mporo
4. Галена и Миле Китич – Добре ли си
5. Галин и Десита - S.O.S

🤣🤣🤣

Най-задържаната песен от 2019, още прави високи гледания. Ще има общо 30М за две години с Spotify, което е 🔝of the🔝!

 

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен Птицата скитница взе да ме кефи с новия глас. :D Някаква по-тежка идва, все едно шлагер на Ивана. :D

А на Дес сигурно от години не съм й слушал нещо толкова много пъти. След всяко слушане все повече се убеждавам колко добре е съчетала ангелския глас с кръчмарския, та за всекиго да има по нещо. :D

 

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Най-задържаната песен от 2019, още прави високи гледания. Ще има общо 30М за две години с Spotify, което е 🔝of the🔝!

 

Помним ли как излезе в един ден с песента на MC Stojan, която гръмна с 2/3 милиона за ден, а сега има по-малко от “Добре ли си”

 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се е случило с гласа на Десислава, още при Азис ми направи впечатление, че звучи като Ивана.

В капките беше доста по-нежен и лиричен. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

 

 

преди 1 час, THE IIconic каза:

 

Спалнаджия вика. 😂 Много изкъртващо определение, хаха 😀 

преди 57 минути, NazzkO каза:

 

И на мен тук ми е супер секси. 😍

А парчето ми е много любимо. Бая съм се вихрил на него в селската дискотека същото лято, когато бях тийнейджър. 🕺 Хаха 😀 

А от къде е гепено?

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Йовко май я беше писал тази Невъзможно е да спрем. Той е направил едно от най-пасващите на гласа ѝ песни и мелодични, но доста пъти е гепсвал оттук-оттам май май без да плаща“

1. Невъзможно е да спрем

 

2. Moга (много яко я е изпяла Джеска), a grimЪт и в това видео е... отвратително потресаващ! :Д 

 

 

 

И това също на любимата ми Истинска нощ

 

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, ChudoTy каза:

Какво се е случило с гласа на Десислава, още при Азис ми направи впечатление, че звучи като Ивана.

В капките беше доста по-нежен и лиричен. 

 

Като настинала е.

преди 18 минути, ice_hot_sm каза:

 

А от къде е гепено? 

Май от това. Помня още тогава скандали на тази тема, но на Деса е много по-добро и като клип, и като песен. За клипа говоря, не за песента.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес изслушах въпросният mashup на Деси, еми тя няма нищо общо от преди години. Някакво изтормозено и измъчено пеене ми идва. Самият подбор е много добър, още повече е с нейни песни, но изпяването не ми хареса.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, чушка. каза:

Днес изслушах въпросният mashup на Деси, еми тя няма нищо общо от преди години. Някакво изтормозено и измъчено пеене ми идва. Самият подбор е много добър, още повече е с нейни песни, но изпяването не ми хареса.

Коце пък го хареса. и на мен ми хареса още като го чух. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, BobiTo каза:

Преслава сигурно се изяжда от яд, че Деси още е действащ изпълнител и не може да я пее в мушамите. Както се пее: "В бели нощи все се буди". :icecream:

 

Като я слушам сега се сещам какво и каза Вълкана Стоянова през 2008 година: Че няма нищо по-жалко от това да си загубиш гласа. 
Мъчно ми е, че Джеса е на път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Коце пък го хареса. и на мен ми хареса още като го чух. 

Имам чувството, че Коцьо пръдне ти ще се насереш! 

Още 6 минути! 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Като я слушам сега се сещам какво и каза Вълкана Стоянова през 2008 година: Че няма нищо по-жалко от това да си загубиш гласа. 
Мъчно ми е, че Джеса е на път!

Мери си думите, пикло! 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Имам чувството, че Коцьо пръдне ти ще се насереш! 

Още 6 минути! 

Като ми харесва микса на Деси Слава какво да кажа, да си кривя душата ли. Което ми харесва, харесва. На Преслава първия микс ми хареса, втория не. На Джена също не ми хареса. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че колкото повече издигат Деса (феновете и), че била направила нещо "уау" толкова по- противно ми става. Отивам да и дам палец надолу! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Само да кажа, че колкото повече издигат Деса (феновете и), че била направила нещо "уау" толкова по- противно ми става. Отивам да и дам палец надолу! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...