Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 34 минути, чушка. каза:

Стига глупости.

Галена отвсякъде направи жест на Меди. Ако е искала да вземе "Да си тук", е щяла да го направи и никой нямаше да разбере, че изобщо това е била или ще бъде песен на Меди. Разберете, че Галена е една от най-властните певици в този жанр, не е поискала, не е попречила да се случи нещо с песента.

Сама ми каза преди няколко дни, че чака да слезе на първо място от тренда и едва тогава ще пусне нейната песен. Ако беше пуснала заедно с неговата версия, тогава интересът щеше да се насочи върху нея, нямаше да има толкова голям интерес върху него, колкото има.

Това е колегиалност и жест, който показва, че е над евтините интриги, лицемерие и е над всичко.

 

Започва със "стига глупости" и после цял роман с още по-големи глупости.

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_fen! каза:

Е да Машъпа на Преслава не е да се популяризира канала и , толкова си досаден ,че караш човек който харесва Галена повече да не иска да я види от фенове като теб. Двойни стандарти - едната можела другата не бахти .. 

Същата работа сте и Пресови! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Къде ще сравняваш Галена с Ашли. Галена е на много по-високо ниво от Ашли, която никога няма да стигне нивото на Галена. 

Бъди сигурна, че и двете са безчинствали по ваните 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава вече не пее по същия начин ама все си мисля, че това можеше да се очаква на даден етап, дори и да ги нямаше пушенето и другите фактори. На тази възраст вече трудно може да е като сладка тийн звезда с нежен глас, не мисля и че към това се стреми. При нея просто промяната се забелязва повече, отколкото при Гло и Софка, защото техните гласове поначало са си повече чалгарско-естрадно насочени, а нейната постановка беше (и понякога още е) повече поп, соул.

Абе няма какво да го мислим това вече, стига ни периода след раждането до сега. :D В крайна сметка дори и в световната музика винаги е било най-важно един артист да се пригодява при промените дори с цената на цялостен ребранд, а Деси Слава ми се струва, че успешно е тръгнала натам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Излъчиха ли песента на Галена по Планета? Нещо гледам, че нито във фейс, нито в Инста са я споделили. 

 

Не. Галена от скромност и смирение е решила да направи още един ЖЕСТ към Меди като е забранила излъчването и споделянето на този клип. Толкова е великодушна и щедра!

  • Haha 9
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Започва със "стига глупости" и после цял роман с още по-големи глупости.

Предлагам ти повече да ме цитираш, за да може анонимките във форума да реагират на постовете ти срещу мен.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още малко очаквам да напишете, че Властната Галена е щяла да измисли песента преди Меди.:wacko:

Между другото ако беше ремиксирана като Запали/За пари щеше да е по-добре. Ако вече не беше балада, по-щеше да пасва на женския текст.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Предлагам ти повече да ме цитираш, за да може анонимките във форума да реагират на постовете ти срещу мен.

Защо наричаш Галенови и техните минуси анонимки?

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо в последно време се говори че се е върнала в Пайнер, но с повече права, като Емилия примерно. Дано пуснат втори дует двете кралици!

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, NazzkO каза:

все пак почти всички цигани пеят с такакава орнаментика и тн. 

 

 

В тая връзка веднага си направих асоциация с Бони - не знам дали си го гледал това, от 3:10 е лайв на "Клада от страст", направо ме заболяха ушите. 

Иначе ставаше дума за това кой колко и как пее към днешна дата. Ясно е, че гласовете въздействат различно на всеки - на мен ДС ми е плоска, на теб ти носи чувство. Затова говорим за обективни вокални възможности. И на мен една друга Бони - Тейлър ми е супер въздействаща, но не бих я определил за голям глас само заради това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Защо наричаш Галенови и техните минуси анонимки?

Тези същите, които ти дават позитивни реакции, са същите, които плюха зад гърба ти и говориха какво ли не. В момента, палачинката се обърна и са дружелюбни към теб, не защото те харесват, а защото постовете ти са насочени към феновете, които те не харесват и певицата, разбира се.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кви анонимности, кви 5лв.? Доколкото знам това е форум за чалга, а не сайт за запознанства? Чушка да разправя за анонимност, това е интересно.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Gerganafen каза:

Още малко очаквам да напишете, че Властната Галена е щяла да измисли песента преди Меди.:wacko:

Между другото ако беше ремиксирана като Запали/За пари щеше да е по-добре. Ако вече не беше балада, по-щеше да пасва на женския текст.

Одеве си помислих как щяха да избият рибата, ако продължението беше как Галена мята кючеци, щастлива, че се е отървала от тъпа връзка! 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.01.2021 г. от 20:55, asylum каза:

Аз бих предпочел да "стана нещо" благодарение на баща си, а не със свирки! 

 

E няма как да се съглася с това.Най-малкото не е доказано, докато фактурите дето дъртия Стораро беше плащал за купените гледания се видяха, видя се и агитката(тип цигански катун) дето беше на наградите на Планета, за да освирква Галин.Големи хора сме- нека говорим с доказани факти, а не със слухове или чрез собствените си (сексуални в случая) фантазии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле леле феновете на Галена прекалихте с фантазиите и глупостите верно. Най-властната певица направила жест към Меди?! По скоро Меди й е направил егати жеста да му грачи безплатно върху красивата музика,която той си  е сътворил... Дано не я чуем наистина на живо изобщо,че ще е още по-плачевно.. 

Песента не била направена за мега хит, а за да си популязира канала - пак на гърба на Меди... Преслава като си направи машъпите със същата цел беше голямата драма... 😀

 

  • Like 6
  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, чушка. каза:

Тези същите, които ти дават позитивни реакции, са същите, които плюха зад гърба ти и говориха какво ли не. В момента, палачинката се обърна и са дружелюбни към теб, не защото те харесват, а защото постовете ти са насочени към феновете, които те не харесват и певицата, разбира се.

 

Не знам за какво говориш и не ме интересува честно казано.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, nikitrz каза:

E няма как да се съглася с това.Най-малкото не е доказано, докато фактурите дето дъртия Стораро беше плащал за купените гледания се видяха, видя се и агитката(тип цигански катун) дето беше на наградите на Планета, за да освирква Галин.Големи хора сме- нека говорим с доказани факти, а не със слухове или чрез собствените си (сексуални в случая) фантазии.

Кога пък са излизали фактури? 

Качвам са! 16:15

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BaGaBoNtIn каза:

Най-властната певица направила жест към Меди?! По скоро Меди й е направил егати жеста да му грачи безплатно

Преслава нали прави жест към конете на село и ги храни с царевица, това е по-важното. :ae:

  • Haha 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Райне, има си бутон игнор.

Аз съм си Райна. Пак не сте разбрали като хората. 

преди 36 минути, Just_Me каза:

 

Screenshot_20210119-203218_Facebook.jpg

Screenshot_20210119-203214_Facebook.jpg

Топ статия 😂

Чудя се как не си сектирдосах и тук! 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Gerganafen каза:

Кви анонимности, кви 5лв.? Доколкото знам това е форум за чалга, а не сайт за запознанства? Чушка да разправя за анонимност, това е интересно.

Ееее, мило това, че ти не го знаеш, не означава, че и другите не са го виждали или не общуват с него. Има къде, къде по- големи анонимки. Да не споменавам хора! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Одеве си помислих как щяха да избият рибата, ако продължението беше как Галена мята кючеци, щастлива, че се е отървала от тъпа връзка! 

Вярно щеше да е по-яко! :D

Когато Преса направи "Жените след мен" с чисто нов текст и клип: Мърла, мързел, нахалница

Когато Галя кавърдиса мъжка песен и промени само клипа: Уооооу, нечувано, невиждано, недостижимо!

  • Like 9
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...