Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Danger. каза:

Аз се чудя на акъла на някои потребители как наистина мислят, че Галена е пуснала парчето “с цел да види хит и да се възползва от успеха на първата част” :1000(29):

 

Наистина ли отново се започва с това, че е пуснала песента за собствено и на феновете удоволствие? Разбира се, че я е пуснала, за да е хит. 
Накрая като стане хит, няма да има и помен от тия приказки сега 😃

  • Like 5
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, presi_fen! каза:

Те казваха , че и Дилан е откраднала със “Жените след мен”, а сега не виждам коментари по тази тема.

Сравнението е неадекватно. Преслава случайно да е участвала в проекта на Дилан и да са го направили песен в тип 2 части? 

Тука всичко е записано и снимано наведнъж. 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Ти пък ще кажеш. Ашли е една от най-талантливите певици. 

За първи път я виждам сега извън клиповете и единственото хубаво нещо в момента е роклята й. И на турски пее сега. Ама нещо не я бива в пеенето с бенда. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Аз се чудя на акъла на някои потребители как наистина мислят, че Галена е пуснала парчето “с цел да види хит и да се възползва от успеха на първата част” :1000(29):

 

Почна се .. аз от утре ще се смея яко ! Ще видите! 

  • Like 2
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

За първи път я виждам сега извън клиповете и единственото хубаво нещо в момента е роклята й. И на турски пее сега. Ама нещо не я бива в пеенето с бенда. 

Слушал съм я много пъти - бетон е. И сега пуснах Фенчето и си пее супер и на турски, и на сръбски. По принцип на народно е най-силна. Това да не ти е Лияна. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Слушал съм я много пъти - бетон е. И сега пуснах Фенчето и си пее супер и на турски, и на сръбски. По принцип на народно е най-силна. Това да не ти е Лияна. 

На това, ако му казваш пеене. Никакъв глас няма. Само се пъне и това е. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждате ли, че клипът на песента е същия, което означава, че и двете песни са снимани наведнъж. И още като излезе песента на Меди се спомена, че ще има отговор на песента. :mf_surrender:

И на мен не ми допадна идеята да е кавър, но пък обективността при вас наистина липсва. 

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, gogo каза:

Наподледък се хванах, че слушам всичко старо на ДесиСлава, ама наистина всичко, преоткрих и цялата дискография. :D 
И вчера чух това... Еми сори, ама това не е тя, от записа ли е, от мастеринга ли е, няма и следа от нежния и глас. 

Болка ми е, но е време да се примирим, че няма да чуем старата Деса. Сега вади глас, но се пъне, а преди се лееше. Освен това вече е по нисък, плътен и на моменти дрезгав тип... 

И все пак все още не се е намерила певицата, която да я надпее. Песните си ги изнася с пеене, не с аутотюн и мяукане. Но и на мен ми липсва емоцията от старото и пеене... Преди я хоках, че много поп си изпява песните, а сега ми е като сръбска плескавица. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, asylum каза:

Артистична е Галена, с превъртане чух малко, на едно място много яко пресипнало й звучеше гласът, сякаш ще плаче - вложила е артистичност. 

Откъде ли се е научила?

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

Райне, има си бутон игнор.

Добре, че ми напомни за тази функция. Явно и помненето не ми е силна страна, затова ще се възползвам на момента от нея.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Не виждате ли, че клипът на песента е същия, което означава, че и двете песни са снимани наведнъж. И още като излезе песента на Меди се спомена, че ще има отговор на песента. :mf_surrender:

И на мен не ми допадна идеята да е кавър, но пък обективността при вас наистина липсва. 

Е и. Не можа ли да предложи на Меди нейната част да е с друга музика? 

Не можа ли да предложи и на Криско идеи за да направят тоталните хитове, които очаквхме... 

Общо взето все повече липса на идеи и при Галена от Ламбото насам... Първо Ламбото по идея на Фики, после 100 живота по баналната Ганева концепция, после Криско и дава на готово 2 булшита. Сега пък изпява вече наложена песен. Къде е артиста Галена с много идеи питам аз? 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Аз се чудя на акъла на някои потребители как наистина мислят, че Галена е пуснала парчето “с цел да види хит и да се възползва от успеха на първата част” :1000(29):

 

Сега прогнозата ми за флоп на Галена не ти изглежда толкова скандално смешен, нали? 😋

Със сигурност ще гръмне първоначално с гледанията - Галена е, а и на Меди парчето е голям хит, но очаквам рязък спад след ден 3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Колко имаше “Беден в сърцето” за първото денонощие? Галена с нов канал и самостоятелна песен върви много добре.

300К, каналът отдавна мисля, че няма никакво значение. Галена е достатъчно популярна в социалните мрежи, че да излезе на всички, че има нова песен. Според мен ще направи 300-350К

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

На това, ако му казваш пеене. Никакъв глас няма. Само се пъне и това е. 

А къде е Джони? Да не е коронясал? Ако да - моля те, кажи, че е красив!

Довтаса Ерик и звучи зле, а по принцип си е добре. Нещо май ги саботират музикантите :D 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Леле, Галена е харесала всички коментари, които й се мазнят, освен тези, които казват “Супер е, но на Меди ми харесва повече” или “Прекрасна е, но е същата като другата”. Много го подкрепя Меди иначе...

За пореден път проява като нарцистична комплексарка... 

 

Иначе тука в продължение на месеци се подигвараше как Преслава реактвала на коментарите в ютуб... 

  • Like 3
  • Dislike 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Болка ми е, но е време да се примирим, че няма да чуем старата Деса. Сега вади глас, но се пъне, а преди се лееше. Освен това вече е по нисък, плътен и на моменти дрезгав тип... 

И все пак все още не се е намерила певицата, която да я надпее. Песните си ги изнася с пеене, не с аутотюн и мяукане. Но и на мен ми липсва емоцията от старото и пеене... Преди я хоках, че много поп си изпява песните, а сега ми е като сръбска плескавица. 

За надпяване всичко е субективно и все пак една Нелина издухва всички, ама не е сред силните на деня, нали. 
 

Положението при нея и Преслава е отчайващо. Като певици, които в по-голямата част от кариерата си са разчитали главно на гласа си и е бил ключовият фактор и уау-ефектът за образите им, днес това го НЯМА. 
Не отричам, че и двете все още имат глас, но вече липса специфичността - точно с това, с което се открояваха. 
И двете си съсипаха опаковката, при Деса поне е все още спасяемо.
 

Само чуй това (0:32), (1:15) и го сравни с новия мишмаш.
Пак пее, пак е приятно, но е сравнимо с пеене на средностатическа певица. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

За пореден път проява като нарцистична комплексарка... 

 

Иначе тука в продължение на месеци се подигвараше как Преслава реактвала на коментарите в ютуб... 

И аз това си помислих, всички я ебаваха, че седяла да харесва положителните коментари. Галена я последва и в това, не само в тъпите смешки 😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В сезон, в който всички пускат машъпи и не им се дават 2 стотинки за нови песни, Галена пак се е постарала да предложи брутална песен и като цяло проект, заедно с песента на Меди. Жената можеше просто да отбие номера, но отново показа уважение към феновете. Повече не мога да искам, браво и на двамата. 

  • Like 5
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, devotioner каза:

В сезон, в който всички пускат машъпи и не им се дават 2 стотинки за нови песни, Галена пак се е постарала да предложи брутална песен и като цяло проект, заедно с песента на Меди. Жената можеше просто да отбие номера, но отново показа уважение към феновете. Повече не мога да искам, браво и на двамата. 

Е в случая Галена и 2 стотинки не е дала за песента. По музика на Меди е и впоследствие Галена е поканена с тази идея. Дори машупите излизат по скъпи, а и по интересни от нещо, коеъо слушаме вече месец и е мега якото. 

  • Like 2
  • Dislike 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...