Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, BobiTo каза:

Гъзарката си пуска свой песни с мега яки клипове! Друг е въпроса, че не се оценяват. 

 

 

Брутални песни и клипове... баладата не съм я спирал откакто излезе. Наистина недоумявам защо не стават хитове..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Gerganafen каза:

Не изпитвам и необходимост да го виждам, както казах не възприемам Рамамия като сайт за запознанства. Просто като лайкващ постове на ДаркЧайлд реших да отговоря. Само да кажа, че никога не съм говорил против Чайлда или който и да е било друг, доста съм далеч от тия форумни интриги.

Ти не си, но други, правещи се на ни лук яли, ни мириса ли са и то пред мен! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DarkChild каза:

Не знам дали имаш предвид мен, но аз не познавам и не общувам с никого оттук извън темите. Дори и никове не различавам в повечето случаи.

Не, нямам предвид теб. Може да е всичко, но мен ме кефиш. Забавляваш ме! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BaGaBoNtIn каза:

Брутални песни и клипове... баладата не съм я спирал откакто излезе. Наистина недоумявам защо не стават хитове..

При "Пие ми се" липсва малко кулминацията в припева, може би затова, за "Двама" и аз нямам обяснение. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Абе решението на Деса за машъп със собствени песни е по мъдро и класно. Това, което направи Преса е за начинаещи певици. Хубав е машъпа и, но е друго да имаш самочувствието, че имаш собствени хитове. 

Иначе ретрохитовете на ДесиСлава са в доста повече машъпи от тези на Галена и Преслава. Почти няма машъп без песен на Деса и Кама. 

Така е, но пак е добре, че припомни тези песни. Младото поколение дори не ги беше чувало повечето от тях ;) 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Gerganafen каза:

Е, Галя специално преди "Къде беше ти" пусна "100 живота" и "Кавала" при затворени дискотеки, евала за което. Да не кажат Галенови, че само я плюя. Преса е тази, която се изложи с 1 Комерс с грозен клип за цялата 2020.

Реално и двете са с по една пайнерска песен за 2020, а новата й е римейк. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, BobiTo каза:

Гъзарката си пуска свой песни с мега яки клипове! Друг е въпроса, че не се оценяват. 

 

 


Да, наистина са интересни и различни неща. Пие ми се е с много тъп текст в припева, иначе е зарибяваща след няколко слушания.

Просто масата се кефят на Кавала, Татуировка и подобни гнусотии. Все пак чалгата в голямата си част е слушана предимно от цигани... 

Жалко е това, защото като види как се приема една по-тъпа и мазна песен като Гъзарка и Зоопарк например, то за да се държи актуална трябва да пуска такива неща, а горните две са в пъти по-добри и слушаеми!

Макар че точно от големите имена се очаква да си правят каквото си искат, все пак Анелия не е от вчера.

Тя между другото ако направи машуп с песните от първите 2 албума ще избие! Интересно е да чуя как биха звучали със сегашната ѝ постановка на пеене!
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

Някой знае ли кога излиза новата песен на Емилия ? @DrAkO ?

Тази със социалното послание е дует със скандалната Кристина Димитрова, Хилда, Орлин и прочие или самостоятелна песен ?

Чалга песен ще има ли ?

 

Дотук е обявила 3 - тази за радио Хоризонт

Със същите естрадни певци трябва да е и социалната песен.

3тата е песента, която ще се завърти премиерно по Сити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

В песента на Галена много хора ще се познаят. Галена отново разби. ❤️

 

Напиши го още веднъж, че може някой да не се е познал. Заради теб ще се ❤️

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

А най-добре е като любимката ти пуска и нови песни, и машъпи със старите си хитове. :D

Но тези дни да се насладим на златното.

 

Даа, и мен ме зариби хахаха

На места звучи обаче все едно някой ѝ е стиснал носа докато пее :Д СИгурно е била малко настинала като е записвала, или е от гугутката, който не го обичам много

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DrAkO каза:

Дотук е обявила 3 - тази за радио Хоризонт

Със същите естрадни певци трябва да е и социалната песен.

3тата е песента, която ще се завърти премиерно по Сити.

Тази за радио Хоризонт обективно погледнато е ужасна. Дано социалната песен е по-яка.

Предполагам, че песента за Сити ще е продължение на 'Djeale' - трак на испански и дело на Кости. Да видим дали пак ще се получи. Доста вдигна летвата с предната. А нещо за чалга песен знае ли се ? Нещо напоследък в този аспект се излага. Реално 2020 пусна няколко парчета, но две бяха ретро чалга песни, тази с Фики е дело на поп автор и т.н. Време е за нещо по-чалгарско.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, NazzkO каза:

Тя между другото ако направи машуп с песните от първите 2 албума ще избие! Интересно е да чуя как биха звучали със сегашната ѝ постановка на пеене!
 

Тя има доста какво да изпее в една мушама, но по-добре да залага на нови песни. Иначе "Само мене нямаш", "Погледни ме в очите", "Чужди устни", "Прости ми", "Обичай ме", "Единствен ти" , "Всичко води към теб" и "Искам те" ще е топ мушама. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Тя има доста какво да изпее в една мушама, но по-добре да залага на нови песни. Иначе "Ако с теб не съм", "Избери цвета", "Поръчай пак", "Дай ми още", "Гот ми е", "Зоопарк" , "Гъзарка" и "Пие ми се" ще е топ мушама. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DrAkO каза:

Дотук е обявила 3 - тази за радио Хоризонт

Със същите естрадни певци трябва да е и социалната песен.

3тата е песента, която ще се завърти премиерно по Сити.

Какво е това долно копие на телевизия Планета химна?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

 

Ето ино дуетчи с румънеца и енчев :Д

Аз тамън се зарадвах, че е успяла да стигне до сцената на Бар Рио, а то кво било...

  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...