Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Slavi каза:

Е в случая Галена и 2 стотинки не е дала за песента. По музика на Меди е и впоследствие Галена е поканена с тази идея. Дори машупите излизат по скъпи, а и по интересни от нещо, коеъо слушаме вече месец и е мега якото. 

На Галена само дрехите струват по-скъпо от mashup-ите. :wink_kiss:

  • Like 5
  • Love 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, gabbati каза:

Толкова надълбоко ли ви бръкна Галена, че да плюете? :D Много добра идея и много добре реализирана, стига сте пръскали злоба. Браво на Меди, Галена и Сашка, която е сигурно замесена.

То това е проблемът, че им бърка Галена, а не някой друг, оттам идва и злобата. 😂

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори, ама едно е мъж да проплаква "сега да си тук...", друго е някаква кифла да мрънка " къде беше ти бе, а?" - разлика от земята до небето, колкото и лъскав да е клипът на Галя. Версията на Меди е най-добрата мъжка балада може би от "Болка в минути" насам, а в изпълнение на Галена... Просто кифленска песен.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Да, подминала е коментари които пишат че на Меди е по-яка, но е подминала и коментари със суперлативи за нея, без дори да се споменава версията на Меди. Какво правим сега?!
Много ви се иска да е същото долно ниво като Преслава, ама йок!
image.png.27fd30fc04dee5e9ef5fb439d137828c.png

Тази е седнала да отговаря на половината със сърца, само за да станат повече коментарите и. Да не говорим за жалки номера, защото това е точно такъв 😃

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Тази е седнала да отговаря на половината със сърца, само за да станат повече коментарите и. Да не говорим за жалки номера, защото това е точно такъв 😃

Преслава прави същото, и не само, Меди също. Това не са жалки номера, а тактика. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли кога излиза новата песен на Емилия ? @DrAkO ?

Тази със социалното послание е дует със скандалната Кристина Димитрова, Хилда, Орлин и прочие или самостоятелна песен ?

Чалга песен ще има ли ?

 

  • Wow 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Тази е седнала да отговаря на половината със сърца, само за да станат повече коментарите и. Да не говорим за жалки номера, защото това е точно такъв 😃

При Галена има един отговор на 30 коментара. Меди е този който отговаряше на всеки коментар и ги направи 6к.

  • Like 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Преслава прави същото, и не само, Меди също. Това не са жалки номера, а тактика. 

Ще ми покажеш ли Преслава къде го е правила? Не видях нито на Беден, нито на на машъпите 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Ще ми покажеш ли Преслава къде го е правила? Не видях нито на Беден, нито на на машъпите 😃

Не ми се занимава да правя още скрийншотове сега. Под първия машуп :D 

Untitled-1.png

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gabbati каза:

Не ми се занимава да правя още скрийншотове сега. Под първия машуп :D 

Untitled-1.png

Говоря да отговаря на коментари, а не да ги харесва. Не четеш май какво коментирахме нагоре 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Щях да разбера вълнението ти ако вече не бяхме слушали песента и видели кадрите и в клипа на Меди... 

Иначе голям проблем беше навремето като Преслава записа За да те забравя... 

Шеф ли ще ми ставаш ?

Това са моите вълнения !!!

Аз определям кое ми харесва,какво ме впепатлява и т.н

ТОВА СИ Е МОЕ МНЕНИЕ.

 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...