Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Fast каза:

Симптомите на COVID-19 се проявяват до 5-6 дни след заразяването, така че Глория е била болна докато е пяла, и потенциално е заразила повечето хора, които са били на това участие. Не се опитвайте да я оневините. 

E тя не е знаела. Както и всички хора, които го разнасят. Повечето идея си нямат за това, че са болни. Ако е знаела, гарантирам е нямало да пее, да се вижда с близките си, и т.н. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Симптомите на COVID-19 се проявяват до 5-6 дни след заразяването, така че Глория е била болна докато е пяла, и потенциално е заразила повечето хора, които са били на това участие. Не се опитвайте да я оневините. 

Ако е била болна едва ли щеше да пее на живо. Била е заразена, без симптоми (нали правиш разлика между заразен и болен?), мерили са сигурно температурата на гостите на хотела - не е имала. Какъв е проблемът?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Ако е била болна едва ли щеше да пее на живо. Била е заразена, без симптоми, мерили са сигурно температурата на гостите на хотела - не е имала. Какъв е проблемът.

Че е приела участието изобщо.

  • Like 4
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Осъждай министърката на туризма и щаба.  Глория е просто един работник.

Не съм разбрал да са били разрешавани празненства. Казаха, че ще отворят ресторантите към хотелите, с ограничен капацитет. На клипа не видях нито разстояние между хората, нито празни маси, нито Глория с маска. Ако бяха спазили някакви изисквания, вероятно нямаше да ядат хранилката сега. 

преди 1 минута, gotiniq каза:

Не вярвам никой от вас да не ходи на работа или в магазина, или в аптеката, че да се възмущавате, защо и тя се е разболяла или че е работила. 

Много хора не ходят. 

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да съдите хора, които не са знаели и са нямали симптоми. Грешка е, че е пяла, но и не съм й в живота и в счетоводството за да знам какъв и е хала. Емилия ако и е счетоводителка, може да каже за по детайлна информация. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не може да съдите хора, които не са знаели и са нямали симптоми. Грешка е, че е пяла, но и не съм й в живота и в счетоводството за да знам какъв и е хала. Емилия ако и е счетоводителка, може да каже за по детайлна информация. 

Засмях се, когато Деса спомена в концерта на Газо, че не е била добра в математиката и нямало да излезе добър счетоводител от нея. :D 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако наистина ще има втори машъп дано е с нейни ретро песни които са остнали в сянка. Ако пак е с чужди хитове този път няма нито да е интересно нито ще е адекватно.  

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Не съм разбрал да са били разрешавани празненства. Казаха, че ще отворят ресторантите към хотелите, с ограничен капацитет. На клипа не видях нито разстояние между хората, нито празни маси, нито Глория с маска. Ако бяха спазили някакви изисквания, вероятно нямаше да ядат хранилката сега. 

Много хора не ходят. 

Нова година не е ли празненство? Всички хотели имаха програми, имаха афиши в нета. Дори удължиха работното време на тези ресторанти.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Нова година не е ли празненство? Всички хотели имаха програми, имаха афиши в нета. Дори удължиха работното време на тези ресторанти.

 

 

Аз бях с впечатление че не го бяха удължили, или поне не колкото искаха. Както и да е. Вкрайна сметка има разлика между "разрешиха им да работят с ограничен капацитет" и "тържество". Да им сложат глоби, не че ще ги плати някой, но отделна тема. 

Реално никой не е прав в тая история - нито организаторите, че изобщо правят такива мероприятия, още повече никакви от мерките за дистанция не спазват; нито Глория че изобщо е отишла; нито тия дето са ходили. Всички да си понасят последствията. 

 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, -A. каза:

Ако наистина ще има втори машъп дано е с нейни ретро песни които са остнали в сянка. Ако пак е с чужди хитове този път няма нито да е интересно нито ще е адекватно.  

Да. Надявам се да е събрала песни като "Безразлична", "Сто причини", "Не и утре", "Умирам"... Би било супер!

преди 17 минути, asylum каза:

Засмях се, когато Деса спомена в концерта на Газо, че не е била добра в математиката и нямало да излезе добър счетоводител от нея. :D 

Затова пък копието й Счети доста я бива в сметките! По този повод нека се поздравим с тези машупи съставени от собствени хитове на Дъ Ориджинал Тройница!

Лятно Турне на Фен Тв 2011* ДесиСлава

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е с нейни песни, интересът няма да е толкова голям. Очевидно е, че го прави за да си изкара допълнителни гледания и пари. 
 

Преди пресовите да дадат дислайк и да напишат “Не го прави за пари и гледания” - Защо качва на стори гледанията на всеки милион от този машъп и е включила приходите от него?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Общо взето, всички изпълнители които приемат участия чрез вратички в мерките или под масата, буквално предпочитат единия хонорар пред здравето на феновете, които ги слага в една категория с антимаскърите и антиваксърите. 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Ако е с нейни песни, интересът няма да е толкова голям. Очевидно е, че го прави за да си изкара допълнителни гледания и пари. 
 

Преди пресовите да дадат дислайк и да напишат “Не го прави за пари и гледания” - Защо качва на стори гледанията на всеки милион от този машъп и е включила приходите от него?

Ако е с нейни песни, вероятно ша трябва да дава процеент и на Митьо ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Да. Надявам се да е събрала песни като "Безразлична", "Сто причини", "Не и утре", "Умирам"... Би било супер!

Затова пък копието й Счети доста я бива в сметките! По този повод нека се поздравим с тези машупи съставени от собствени хитове на Дъ Ориджинал Тройница!

Лятно Турне на Фен Тв 2011* ДесиСлава

 

Абсолютно. Би било топ идея да даде нов живот на нейни стари песни. С нейния късмет като нищо някоя в оригинален вариант да стане хит.

преди 5 минути, Danger. каза:

Ако е с нейни песни, интересът няма да е толкова голям. Очевидно е, че го прави за да си изкара допълнителни гледания и пари. 
 

Преди пресовите да дадат дислайк и да напишат “Не го прави за пари и гледания” - Защо качва на стори гледанията на всеки милион от този машъп и е включила приходите от него?

Защо мислиш така ? Според мен би било точно обратното. На мен примерно ми е по-интересно да чуя нова версия на ''Откакто те познавам'' вместо някаква гръцка песен. Колкото и грозно да звучи аз съм убеден, че много хора дето са чули микса дори не се сещат за песента на Каролина примерно. Да, има няколко емблеми като ''Спомен'' и ''Хиляди слънца'', но масовия чалга слушател помни песента на Пепа примерно или тази на Орнела точно колкото ''Не и утре'' на Преслава (примерно).

@asylum, поздрав с този хит!

пс @Fast, не си прав. Да, и според мен е грешно Глория да приема участия защото е известна личност и би трябвало да дава пример, но хората отишли на това участие, хванали се на хоро с непознати и т.н. не са по-малко виновни! Всеки си има глава и акъл.

  • Like 4
  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, gotiniq каза:

Не вярвам никой от вас да не ходи на работа или в магазина, или в аптеката, че да се възмущавате, защо и тя се е разболяла или че е работила. 

Магазин за 10 мин с маски е едно, да си на маса с часове съвсем друго.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Ако е с нейни песни, интересът няма да е толкова голям. Очевидно е, че го прави за да си изкара допълнителни гледания и пари. 
 

Преди пресовите да дадат дислайк и да напишат “Не го прави за пари и гледания” - Защо качва на стори гледанията на всеки милион от този машъп и е включила приходите от него?

Както казах преди, ще бъде с песни на Галена, та най-накрая и те да получат прилично изпълнение.

  • Haha 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Както казах преди, ще бъде с песни на Галена, та най-накрая и те да получат прилично изпълнение.

Недей, ша докараш инфаркт или поне уртикарии на поне половината форум.  

Но нека продължим с мушамите. От собствени песни :)

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тегава работа с Глория, дано се оправи по-бързо и не е заразила други хора.

Тук говорим и за морал вече, който при Рени и нея явно в случая не се е проявил. Мани идиотите, които самотишли на това участие, предвид обстановката по цял свят.

Всеки се лишава от нещо в момента, но да се създава работа допълнителна на лекари и медицински персонал, защото нямой е държал да ходи на ресторант, или да си направи участието... това за мен е недопустимо грозна постъпка.

Рени е бита карта отдавна, като човек също показа още в брадъра що за стока е, а интелигентността ѝ лъсна на няколко пъти, особено при обявяването на Михов за нобелов лауреат.

От Глория обаче някак очаквах повече... освен, ако не е закъсала за пари... тогава хората са способни на всичко...

Тъй като няма как да се знае във всеки един момент кой е заразен, кой носи вируса и тн, то съществуват някакви мерки за превенция, това е целият смисъл.

Може да се поинтересувате как скача рискът за заразяване между толкова хора, за толкова време в затворено пространство и без маска.

По-добре да беше си пяла, без да има допир с публика и без да им угажда за снимки и така нататък.

Най-тегавото е, че толкова обикновенни хора не могат да бъдат хоспитализирани, а за Глория и преди за Корнелия Нинова се намерили места във ВМА. 

Някак не е морално и етично да си гледаш кефа, да си пееш и принираш пари на цялата ситуация, а после да молиш лекарите да ти помагат. 
 

Аз лично като симпатизант на Десислава, ако тя го беше маправила щях да съм много отвратен... въпреки, че тя го емизкарала и вероятно още има антитела.

Единственият полезен ход на Глория в момента за мен е, като се оправи и се прибере, да излезе с изявление, че съжалява и да дари хонорара си. 
 

Само така може да докаже, че не е приела само за есните пари, а и ще даде добър пример, защото всеки може да сгреши, но ако тя наистина е толкова принципна и состойна, колкото неведнъж е казвала, то трябва да го направи си мисля.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...