Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Галена ако иска на космоса да снима , каквото и да прави пак няма да бъде пред Преслава , вечно ще и диша прахта

След 2020 година коя следва? Точно така - 2021. 

Защо тогава феновете на Преслава си живеете в миналото десетилетие? :hahaha:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

 

 

Ето ги другите две версии. На Евита и Петра най-много ми допадат, най-вече на Петра парчето!

 

Песента на Таркан се оказва, че я знам. Голям хит, но аз си харесвам тази на Камелия. По-скоро ми се струва взаимствана отколкото кавър. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да кажа и тук за участието на Глория, че тя няма почти никаква вина. Първо не е била само тя, второ, държавата за да не компенсира хотелите им разреши ресторантите им да работят по празниците. Което от своя страна е безобразие. Но това е ресторант, с маси, не тъпканица. Истината е, че ковида е дошъл от някой в Джъмбо, Фантастико, Била, и т.н. където ако отидете СЕГА, игла няма да можете да пуснете. Ето това е безобразие, защото нито на някой му пука за мерките тук, нито ги спазва, но пише в интернет. 

И тук беше мястото на БГ да сложи милицията да регулира пред магазините, и без тва сега нямат грам работа, а заплати лапат.

  • Like 3
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Ми тя Емануелция си е красавица природно. Ней кат Прилепа с окълцания нос. Палома кога ли ще почне с операциите? 

Между другото да ти оплача! Фб ме блокира за 24 часа миналата седмица, защото по една снимк на Пенка и Палома попитах малката като порасне дали ще и резнат клюна?

 

  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, THE IIconic каза:

Между другото да ти оплача! Фб ме блокира за 24 часа миналата седмица, защото по една снимк на Пенка и Палома попитах малката като порасне дали ще и резнат клюна?

 

Мани го тоя фб, аз не ползвам отдавна! Защото съм

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Danger. каза:

След 2020 година коя следва? Точно така - 2021. 

Защо тогава феновете на Преслава си живеете в миналото десетилетие? :hahaha:

Защото смятат че датата в календара преди 1.1.2021 е 31.12.2019 :D

Остави ги да си живеят както искат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Вместо да се карате за Галени, Малени, Преслави, да обърнем внимание на една от любимите ми певици - Камелия, която след седмица ще навърши 50 години и е пример за това как трябва да изглеждаш на тези години! Хайде поздрав с още нещо което ми е страшно любимо от последния албум:

Страхотна е! Нали? ❤️ 

Какво значи пример как да изглеждаме? Остаряването е нещо индивидуално. Някои се запазват, други - не. Да не говорим, че и тя има страшно много процедури и фотошоп. Наживо и без грим не е това, което изглежда в инстаграм.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, WindWalkerMonk каза:

Искам да кажа и тук за участието на Глория, че тя няма почти никаква вина. Първо не е била само тя, второ, държавата за да не компенсира хотелите им разреши ресторантите им да работят по празниците. Което от своя страна е безобразие. Но това е ресторант, с маси, не тъпканица. Истината е, че ковида е дошъл от някой в Джъмбо, Фантастико, Била, и т.н. където ако отидете СЕГА, игла няма да можете да пуснете. Ето това е безобразие, защото нито на някой му пука за мерките тук, нито ги спазва, но пише в интернет. 

И тук беше мястото на БГ да сложи милицията да регулира пред магазините, и без тва сега нямат грам работа, а заплати лапат.

Виновна е, че се е поставила в пова положение. Затворено помещение, разхожда се между хората, никакви маски. 

Това е, когато си невървежна и чакаш за едно участие, защото си дебелоглава и пускаш само бози. Както и да е. Дано се оправи. Заради единия хонорар толкова теглене.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Ако толкова иска да гледаме детето й навсякъде, поне да беше направила нещо подобно с нея. След години да се върне към спомените от детството и да гледа такива неща, а не как е в реклами за Савекс, включвания на живо за фолк изпълнения на майка й итн...

 

Е, тука е 7-8 годишна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

Какво значи пример как да изглеждаме? Остаряването е нещо индивидуално. Някои се запазват, други - не. Да не говорим, че и тя има страшно много процедури и фотошоп. Наживо и без грим не е това, което изглежда в инстаграм.

За годините си е доста добре, не можеш да й ги дадеш. В тяло също!  Това имах предвид, как изглежда. По принцип човек трябва да се старае да изглежда добре, но нещата наистина са индивидуални. Има по-младолики хора, други не. Това вече е ген! :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде е гаранция, че Глория се е заразила точно от въпросното участие? През следващите дни ако е ходила в някой магазин / или ако от роднина е прихванато, също е възможно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Откъде е гаранция, че Глория се е заразила точно от въпросното участие? През следващите дни ако е ходила в някой магазин / или ако от роднина е прихванато, също е възможно. 

По-скоро преди това, защото от 25 до 30-ти, когато се тръшна болна, са само 5 дни. Разнесла е зараза из хотела. 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Danger. каза:

Откъде е гаранция, че Глория се е заразила точно от въпросното участие? През следващите дни ако е ходила в някой магазин / или ако от роднина е прихванато, също е възможно. 

Инкубационния период го дават средно 5-6 дни, но може и по-дълъг/кратък да е - затова е 14 дневната карантината. Реално е силно съмнително да го е лепнала след участието тоест в най-добрия случай на въпросното участие вече го е разнасяла. И се надявам ако не друго покрай тая история ходилите на участието да земат да се тестват, ако не друго. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Някой от форума бил ли е на въпросното участие? Дали са се свързали с вас, за да ви тестват? 

Адорабле спомена, че е присъствал, но май все още не са го потърсили. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Виновна е, че се е поставила в пова положение. Затворено помещение, разхожда се между хората, никакви маски. 

Това е, когато си невървежна и чакаш за едно участие, защото си дебелоглава и пускаш само бози. Както и да е. Дано се оправи. Заради единия хонорар толкова теглене.

Затова си е виновна, но пак казвам - държавата е разрешила тези мероприятия. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gotiniq каза:

До всички недробожелатели, Глория е в стабилно състояние и няма място за притеснение с нея. След няколко дни ще бъде изписана! 

Не мисля, че някой й желае злото... Ай, стига!

 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, asylum каза:

Адорабле спомена, че е присъствал, но май все още не са го потърсили. 

Очакваш нещо от типа на РЗИ да работи през уикенда? Най-рано утре. 

преди 29 минути, WindWalkerMonk каза:

Затова си е виновна, но пак казвам - държавата е разрешила тези мероприятия. 

Явно изпускам нещо от последната наредба. Я ми обясни подробностите, щото бях с впечатлението как са разрешили ресторанти към хотели да работят, щото да не щъкат гостите да сеят зараза, а не за да има  Баба ни къде да пее. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Не мисля, че някой й желае злото... Ай, стига!

 

Влез из новинарските сайтове, не само злоба, ами ще кажеш, че е ограбила населението.

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Влез из новинарските сайтове, не само злоба, ами ще кажеш, че е ограбила населението.

 

 

Аз осъждам постъпката й, но естествено, че не бих я клел да пукясва. Всеки си научава урока - по лесния или трудния начин. 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симптомите на COVID-19 се проявяват до 5-6 дни след заразяването, така че Глория е била болна докато е пяла, и потенциално е заразила повечето хора, които са били на това участие. Не се опитвайте да я оневините. 

  • Like 3
  • Wow 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз осъждам постъпката й, но естествено, че не бих я клел да пукясва. Всеки си научава урока - по лесния или трудния начин. 

 

Осъждай министърката на туризма и щаба.  Глория е просто един работник.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...