Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, asylum каза:

Магесницата е сал еНа!

 

А на недоброжелателите и “огледалото да се разбие, черна котка да им мине път, по-добре да бягат от това, че вечно ще им има зъб”!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

А на недоброжелателите и “огледалото да се разбие, черна котка да им мине път, по-добре да бягат от това, че вечно ще им има зъб”!

 

Ако ми уредиш отстъпка в Бейзаде, ще възхвалявам Рени за закуска, обед и вечеря! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

 

Някой знае ли какво става с Жулиета и що се отказа? Беше ми симпатична, не, че е нещо особено, но на фона на новите "таланти" си е направо българската Марая Кери. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Това е страхотно, че Коце ще си купи правата на песните и ше си ги качи в неговия си канал. Отдавна трябваше да го направи. И е много прав. Това си е негов труд и не може някой на негов гръб да печели без да го е питал. 

Какъв труд, повечето му песни са една кофа с лайна. Забравени от 100 години. 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

https://www.instagram.com/p/CJlmnUeFoRj/

"От мен за вас" каза тя с ръка на оная работа. Какво? Мат'рял за чекии?

Камелия както визия, излъчване и присъствие няма кой да я бие и след 1000 години, носи си сексапил жената. Колко други се мъчиха да се продават по тая схема и станаха само за смях. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Камелия както визия, излъчване и присъствие няма кой да я бие и след 1000 години, носи си сексапил жената. Колко други се мъчиха да се продават по тая схема и станаха само за смях. 

Факт, ама все пак може и без такива евтини провокации. Загорелите чичаци така или иначе й се "радват" и под всяка нейна публикация е пълно със сексуални закани.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо да се карате за Галени, Малени, Преслави, да обърнем внимание на една от любимите ми певици - Камелия, която след седмица ще навърши 50 години и е пример за това как трябва да изглеждаш на тези години! Хайде поздрав с още нещо което ми е страшно любимо от последния албум:

Страхотна е! Нали? ❤️ 

  • Like 2
  • Love 6
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се караме, просто споделяме новината за вторият миш-маш на новата певица-инфлуенсър.

Иначе Камелия е класа и най-голямата жена от фолка в бг, това всеки го знае. Добре си изигра картите!

 

  • Like 3
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Хайде още една любима песен от "Новогодишна програма"!

ЛУДваме ли? ❤️ 

Ето ти новогодишна програма!

преди 7 минути, DevilWish каза:

Вместо да се карате за Галени, Малени, Преслави, да обърнем внимание на една от любимите ми певици - Камелия, която след седмица ще навърши 50 години и е пример за това как трябва да изглеждаш на тези години! Хайде поздрав с още нещо което ми е страшно любимо от последния албум:

Страхотна е! Нали? ❤️ 

Президента също чуква 50 напролет!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Не се караме, просто споделяме новината за вторият миш-маш на новата певица-инфлуенсър.

Иначе Камелия е класа и най-голямата жена от фолка в бг, това всеки го знае. Добре си изигра картите!

 

И още как! Така се прави!
Една много нежна, красива песен с много секси текст и изпяване.... която обожавам и всъщност заслужаваше повече!

Красиво, нежно, сладко.... ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Преслава вече наистина започна да се излага, първа мушама - ок, ама сега втора...

Тепърва ще се излага - едва 3 януари е. ;) Каквото е било за миналата година, си е останало през нея. Има 12 месеца пред себе си - излагации бол 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ето ти новогодишна програма!

Президента също чуква 50 напролет!

 

Да, тази я бях споделил и аз тези дни, обожавам я! Даже исках нея да снима вместо "В сърцето си ми ти", но за съжаление остави нея и "Като жива рана" така.
След Erotic - Sexy - стигаме и до Orgasm!!! Полудявам!! ❤️ Това вече ми е любимата песен в последния албум заедно с "Оставяш петна". ❤️ 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

И да е минус майката ;) 

"Johny, Johny Yes Papa" - chalga  version

Без майтап, стискам палци втората мушама да си е с нейни песни. Иначе си е прекаляване с използването на чуждо творчество.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...