Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Олеееее, кой ли е искал да я спре? 
 

Залагам на Бил Гейтс💁
 

А бе тоз мрънкалник Галинче дето се оплаква, че няма пари къде езабегнал  да го шият на икзотично място

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Runevski каза:

Новогодишното не бе първото участие на Рени в пандемията, октомври месец бе на празника на Севлиево. Но в едно от последните и интервюта каза, че още преди Ковид тя и всички от семейството вземат някакво лекарство, докарвано и от чужбина, и за това е спокойна - нещо като имуностимулант, пиещ се профилактично, но перифразирам, не съм запознат. Както и да е, погрижила се е и за хората, с които ще общува - един вид е “носила маска”. Беше отговор на въпроса как се пази, но не помня подробности и в кое предаване беше. Все пак за месец време обиколи 20 медии. 
 

ЧНГ на всички с нещо новогодишно! 

 

Рени е открила лекарство срещу Ковид?! Сега ако не ѝ дадат Нобеловата награда по медицина, значи Пайнера пак я спъва!

 

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Няма лекарства, които доказано предпазват и изграждат имунитет с/у COVID-19. Единственото сигурно решение към момента е новата ваксина Pfizer/BioNTech , но тя още не е тръгнала за всички. Интересно ми е какъв процент от чалгарите ще се боцнат, впредвид че толкова напират да обикалят нощни клубове и ресторанти.

Много сигурно говориш какво има и какво няма.

Имайки предвид, че Рени е живяла в Израел и има някакви връзки там, няма да се учудя да има такова лекарство. 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, zai4eto82 каза:

 

Преслава и имена ли краде вече? 

преди 57 минути, zai4eto82 каза:

Страхотен youtube канал за старите златни попфолк хитове. Някой ги качва и днес е качил още:

https://www.youtube.com/channel/UCtTbLEFwdeg3D3eGiUb3kiA/videos

 

Споделяме го ежедневно, радвам се, че и ти го откри!

преди 2 часа , pacho каза:

Много сигурно говориш какво има и какво няма.

Имайки предвид, че Рени е живяла в Израел и има някакви връзки там, няма да се учудя да има такова лекарство. 😂

По-скоро допускам, че се влияе от идиоти, като един мой познат, който си приготвя капсули с куркума, кардамон, кимион, пипер, чесън и сие, и ги гълта три пъти дневно. Някой й е подхвърлил нещо такова. Или лъжеа нацяло. 

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

 

Много нагла инфлуенцърка, бе!

 

Хит на лято еди-кое си, гърмеше отвсякъде в Южна София!

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Роско каза:

Глория е във ВМА ... 😓

Късата клечка е изтеглила. Рени плющи кюнефета и нищо й няма. Вероятно там работи вече, инак не разбирам защо я допускат да се снима вътре

https://www.instagram.com/p/CJk4upKp2hc/?igshid=1mpxvydthlrrn

  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че работи там - тя не го и крие, виж че е качила снимки как консултира клиент кое е прясно и сочно. Но някой да подаде сигнал в РЗИ, че пуска клиенти без маска, а и самата тя не носи нищо!

  • Haha 3
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DrAkO каза:

Естествено, че работи там - тя не го и крие, виж че е качила снимки как консултира клиент кое е прясно и сочно. Но някой да подаде сигнал в РЗИ, че пуска клиенти без маска, а и самата тя не носи нищо!

Не видях тези снимки, но съм в 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Olay каза:

Фики качил някви сръбски песни, интерес нулев дори във форума. И на този кариерата му е чао.

След неуспехът на албумът с гръцки песни на Тони, така и не им светна лампичката, че албум със сръбски песни на Фики ще е същата работа 😄

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Физиономията на Рени е:

А) Защото яде от баклавата, която рекламира

Б) Ефект след Covid ваксината

В) Защото е работила по НГ, а доста от колегите й не успяха

Screenshot_20210103-132155_Gallery.jpg

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия как си направила косата само. Само цвета е хубав, не и толкова къса коса. Май кичурите й са лилави. Пратих на фризьорката ми да видим какво ще ми каже за цвета,

Познах, че са лилави кичурите й. Фризьорката ми ми каза същото. Покрай фризьорката ми вече познавам кой с какъв цвят коса като видя,. :P

 

135570876_4452421748106014_130048707827212406_o.jpg

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...