Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Slavi каза:

Ти очевидно приемаш разни ситуации, както на теб ти изнася. Албума Тогедър излиза, защото Василка звъни на Десислава, за да и обяснява как сънувал, че правят дует и имат чудовен успех. При следващия им проект заедно отново Василка моли Деса да му подари До тук, а после в кани дс ср включи. Кой за кого се е лепнал в случая. 

Жалко, че няма по голямо дъно от това, в което се намира Глория. Знайни и не знайни чалгаджийки от 90те имат вепни ретро хитове, а уж примата на бг фолка се знае от младите предимно като любовницата на Жоро Илиев. Хората си мислят, че се е отказала, докато тя си дсва последните спестявания за да заснеме фалшиви лайфове в евтиното си студио. Една Луна към днешна дата е с далеч по звезден статут и масово разпознаваема и коментирана. Тъжно е, че тези факти те правят озлобен и в живота. Но никой не и е виновен, че е некадърна и хората не я искат никъде. Много психотерапия ти препоръчвам и спри кучетата лед, че и без това вече си разтопен. 

Малии, много злоба, много нещо 😅 Хич не разбрах защо постоянно намесваш Глория, като разговора е за Десислава. При липса на аргументи се прибягва до евтини нападки, кво да се прави... Ако си мислиш, че обиждайки Глория ще ме засегнеш си много далеч от истината, много добре знам къде е в момента, което не прави половината ти писаници пълни глупости :) Не я имам за нещо, което към момента не е, както ти с Деса. Възрастни сме вече, но имаме добра памет и помним бясното й лансиране ала Преслава, помним и спускането по пързалката надолу след напускането на Пайнер. Азис към онзи момент беше нива над Деса като хитове и популярност, както и през следващите 15 години, всъщност. А че е лицемер всички знаем (освен когато хвали същата, тогава го броим за признание, както стана ясно по-горе). Интересно ми е - сам вярваш ли си на написаното? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Защо говориш глупости. Азис винаги е бил със силните на деня, и Деса, и Глория имат по един вечен хит с него - "До тук" и "Не сме безгрешни". При все че втората е по - голям и знаков хит и за Азис и за Глория. 

Не знам защо се заяде с Деси Слава, която апропо е единственат, освен Глория която пее и пуска баладите, които вие обичате. И двете са признати и са стъпвали на места, които друга чалгарка не е помирисвала. 

Единственото нещо е, че Деса е по - талантлива от Глория като глас и далеч по адаптивна. Но между другото е една от малкото, заедно с Емилия, която й пее песните и я бръсне за слива. Наскоро й пя "Очакване", преди това на друго участие й пя "Уморих се от теб" и там няква за добре дошъл.  Деса не е казала лоша дума за Глория. Успокой се малко.

И наистина е много талантлива, безкрайно талантлива като певица. Има голям глас, който може да пее всичко и безкраен усет за мелодия и такт. И тя е фалшива понякога, но не колкото другите. 

Ако проследиш хронологията ще видиш, че още в началото казах колко харесвам Десислава. Но когато се ръсят безсмислици и се превъзхвалява някой, редно е да се посочат фактите такива, каквито са. Да, Десислава е талантлива, ама да твърдиш, че Селин Дион фалшивее пред нея си е чиста нелепица. Все едно да тръгна с твърдения, че видиш ли Глория е кралицата на тоя жанр, като отдавна не е, че е могла да стане световна звезда, понеже е пяла Уитни на развален английски (не много по-лош от английския на Деси на MAD концерта), но видиш ли нямала шанс. Малко е нелепо твърдението, че Деса е най-голямата звезда в чалгата при условие, че за 20 и кусур години кариера един концерт няма, където да си събере почитателите,а се развява по кръчми да весели пияни студенти с кофти пеене, когато благоволи да пропусне плейбека. Ей това е класа, иначе за световна звезда я гласите 🤣🤣🤣

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Деса и Ивана са олицетворение на "скара-бира"-та. 

За съжаление напоследък си прав. Природата обаче не търпи празни пространства - Ивана се намести в нишата на Петра, сега пък друга пухкавелка й взе на нея таргета... Къде е Десислава от Няма те до мен, примерно? Чак на мен ми липсва. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам да обсъждаме дори Алфа Мюзик и цялата тиня събрана там, вместо Ивана, Деса, Глория и други стари чанти. 
Нека дам старт с този пореден провал:

 

  • Like 3
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, HIStory каза:

Ако проследиш хронологията ще видиш, че още в началото казах колко харесвам Десислава. Но когато се ръсят безсмислици и се превъзхвалява някой, редно е да се посочат фактите такива, каквито са. Да, Десислава е талантлива, ама да твърдиш, че Селин Дион фалшивее пред нея си е чиста нелепица. Все едно да тръгна с твърдения, че видиш ли Глория е кралицата на тоя жанр, като отдавна не е, че е могла да стане световна звезда, понеже е пяла Уитни на развален английски (не много по-лош от английския на Деси на MAD концерта), но видиш ли нямала шанс. Малко е нелепо твърдението, че Деса е най-голямата звезда в чалгата при условие, че за 20 и кусур години кариера един концерт няма, където да си събере почитателите,а се развява по кръчми да весели пияни студенти с кофти пеене, когато благоволи да пропусне плейбека. Ей това е класа, иначе за световна звезда я гласите 🤣🤣🤣

Ми Селин спечели наградата за най - фалшиво изпълнение, но аз не казах 'пред нея'. Това което казах е, че Деси Слава рядко има фалшиви изпълнения, дори на Селин има повече, което си е точно така. И начина по който Деса пее Уитни, и по който Глория е несравним. Втората дори не влиза в тоналност, но това е друга тема. 

Никой не я гласи за световна звезда, просто има много талант. Това за концерта също не е фактологически вярно, защото 2003 направи концерт в Пловдив пред 2000 човека мисля. Глория тогава направи при също толкова хора в НДК. Следователно има концерт. Това, че е мързелива, непостоянна и т.н. никой не го отрича. На мен проблема ми с твоите постове е, че са неверни. Както пресен пример този с концертите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Предпочитам да обсъждаме дори Алфа Мюзик и цялата тиня събрана там, вместо Ивана, Деса, Глория и други стари чанти. 
Нека дам старт с този пореден провал:

 

Ма Маджуна е котенце, не може да го отречеш.

  • Like 2
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, HIStory каза:

За съжаление напоследък си прав. Природата обаче не търпи празни пространства - Ивана се намести в нишата на Петра, сега пък друга пухкавелка й взе на нея таргета... Къде е Десислава от Няма те до мен, примерно? Чак на мен ми липсва. 

Феновете й отдавна се оплакваме, че тази Десислава я няма в последните години. Това не променя фактите по темата за пеенето и че е най-признатата в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Феновете й отдавна се оплакваме, че тази Десислава я няма в последните години. Това не променя фактите по темата за пеенето и че е най-признатата в това отношение.

За най-призната е трудно да се определи - нима Азис и Софи например са по-малко признати от масата извън чалга феновете? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, HIStory каза:

За най-призната е трудно да се определи - нима Азис и Софи например са по-малко признати от масата извън чалга феновете? 

Софка е любимката на българина. С непринудеността и чара си спечелва всяко сърце. Не може да й се разсърди човек. При това е циганка и пак е най-обичаната чалга певица. Много нечалгари я харесват и като ще е чалга, да си е циганска. Освен това, тя повече минава за етно. Софка от години не прави кючеци като Деса, Аня и другите. 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

И галенови, които плюхте по всяка мазна помия, излязла последната година, отново  припадате олигавени... 

Кефи ме, че Галена след успеха на Шефката разбра къде и е наистина най голямата сила и ще атакува с пореден кючек. Разбра, че световните трендове в музиката, не биха и донесли големи успехи и си е типичната чалга комерс изпълнителка, но поне е на върха. 

 Интересно как това не е кючек а е най-големият самостоятелен хит тази година. :) 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, HIStory каза:

За най-призната е трудно да се определи - нима Азис и Софи например са по-малко признати от масата извън чалга феновете? 

Софка си е призната, да. Ама тя си пее само в една ниша, а Деси е призната комплексно за всички жанрове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми Селин спечели наградата за най - фалшиво изпълнение, но аз не казах 'пред нея'. Това което казах е, че Деси Слава рядко има фалшиви изпълнения, дори на Селин има повече, което си е точно така. И начина по който Деса пее Уитни, и по който Глория е несравним. Втората дори не влиза в тоналност, но това е друга тема. 

Никой не я гласи за световна звезда, просто има много талант. Това за концерта също не е фактологически вярно, защото 2003 направи концерт в Пловдив пред 2000 човека мисля. Глория тогава направи при също толкова хора в НДК. Следователно има концерт. Това, че е мързелива, непостоянна и т.н. никой не го отрича. На мен проблема ми с твоите постове е, че са неверни. Както пресен пример този с концертите. 

Концерта на Глория беше фул, бях там, залата събира почти двойно повече. Същата година Азис препълни НДК и събра 15000 на Васил Левски, но на следващата година той й се бил лепнал на Деската🤣 Колкото до това как пее Уитни - и двете не стават, съжалявам. Аз иначе за такъв концерт на Десислава не съм чувал, признавам си.

Редактирано от HIStory
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Не бе, отсвирите на последните песни на Деси и Преси са си чист поп! 😋

Не са поп. Попфолк са. Докато Феноменален, Шефката, Ламбото са кючеци, от най мазните. Като Да вдигнем шум. Но се котират, затова се правят. 

преди 37 минути, Kriminal каза:

3,3 млн

Не заслужаваме хубавите песни!

Над 5 млн има тази песен с един клип с 1,2 млн и още един изтрит със 700ка.

преди 12 минути, Danger. каза:

 Интересно как това не е кючек а е най-големият самостоятелен хит тази година. :) 

Факт, не е кючек, най големия хит е, но е поредната Ганева комерска, за което често негодувате когато Преслава работи в тази ниша. Ясно ни е. Галеновите не обичате ганеви еднообразни комерси и кючеци, стига Галенс да не ги пропее. Тогава може. А представяш ли си ако същата работеле с топ балкански кимпозитори, къфе можеше да бъде.... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, HIStory каза:

Ако проследиш хронологията ще видиш, че още в началото казах колко харесвам Десислава. Но когато се ръсят безсмислици и се превъзхвалява някой, редно е да се посочат фактите такива, каквито са. Да, Десислава е талантлива, ама да твърдиш, че Селин Дион фалшивее пред нея си е чиста нелепица. Все едно да тръгна с твърдения, че видиш ли Глория е кралицата на тоя жанр, като отдавна не е, че е могла да стане световна звезда, понеже е пяла Уитни на развален английски (не много по-лош от английския на Деси на MAD концерта), но видиш ли нямала шанс. Малко е нелепо твърдението, че Деса е най-голямата звезда в чалгата при условие, че за 20 и кусур години кариера един концерт няма, където да си събере почитателите,а се развява по кръчми да весели пияни студенти с кофти пеене, когато благоволи да пропусне плейбека. Ей това е класа, иначе за световна звезда я гласите 🤣🤣🤣

Факти в твоите постове не виждам. Виждам болна интерпретация на един засегнат фен на певица от близкото минало. 

А толкова думи ни сложи в устите... Нито сме я точили за световен пробив, нито сме в заблуда, че в момента е в топа на чалгата. 

Факти ти се дадоха като брой участия, спепелени риалитита и втори места, думи на легенди в българската естрада и кино, и още куп други. Разбира се ти удобно ги пропусна и реши да се хванеш за кирливите и ризи. 

Факт е едно. Младите знаят и слушат класиките на Азис, Стораро, Кама, Деса и Софка, но същото не важи за други изпълнители от тяхното поколение. Благодарим ти, че ни отвори очите колко посредствена и неуспяла певица е Деса. Сега ще я възхваляваме още повече, щом ти бърка в душичката. 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, SG каза:

Софка си е призната, да. Ама тя си пее само в една ниша, а Деси е призната комплексно за всички жанрове.

Софка не пее само в една ниша. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Над 5 млн има тази песен с един клип с 1,2 млн и още един изтрит със 700ка.

Пак е малко за песен с перфектна музика, текст, клип и визии. 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Софка не пее само в една ниша. 

Софка си е с пеене на типична чалга певица, но с повече октави. Чухме я в Капките- добре пееше, но всичко си звучеше по нейния си начин. Докато гласът на Десислава лавира успешно между стиловете, да не говорим колко добре звучи на чужди езици.

Както и да е, да си пуснем задружно Маскираният певец след малко и да се надяваме пак да скандализира с пеене и да не я изгонят, че при нея нищо не се знае. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука говорите за концерти на Азис на стадион, на Десислава в Пловдив, но от тези концерти няма дори снимка, ками ли да са заснети. Да не е като Кичка Бодурова и сизър палас!? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Защо говориш глупости. Азис винаги е бил със силните на деня, и Деса, и Глория имат по един вечен хит с него - "До тук" и "Не сме безгрешни". При все че втората е по - голям и знаков хит и за Азис и за Глория. 

Не знам защо се заяде с Деси Слава, която апропо е единственат, освен Глория която пее и пуска баладите, които вие обичате. И двете са признати и са стъпвали на места, които друга чалгарка не е помирисвала. 

Единственото нещо е, че Деса е по - талантлива от Глория като глас и далеч по адаптивна. Но между другото е една от малкото, заедно с Емилия, която й пее песните и я бръсне за слива. Наскоро й пя "Очакване", преди това на друго участие й пя "Уморих се от теб" и там няква за добре дошъл.  Деса не е казала лоша дума за Глория. Успокой се малко.

И наистина е много талантлива, безкрайно талантлива като певица. Има голям глас, който може да пее всичко и безкраен усет за мелодия и такт. И тя е фалшива понякога, но не колкото другите. 

Има ли клипче как джеси пее очакване и другите? Пропуснал съм ги. А как пее песента за майката като Глория хахаха като я имитираше в брадъра

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oh my, чак сега се сетих да погледна, че Десислава има участие в Горна Оряховица и няма как да я държат в Певеца чак до 11, за да я изгонят. Отдъхнах си, ще я слушам с удоволствие сега. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Според мен ще махнат Деса, защото всички я разкриха. :(

Ама тя сама направо си крещи, че е Деса. Уликата с обувки от последноте клипове. Уликата за Пайнер. Уликата, че от брюнетка е станала блондинка началоти на хилядолетието... 

 

Но пък пя неузмаваемо отново. На много малко места звучеше като Деса. 

Иска ми се да остане поне за оше 1 концерт. Ще видим до къде ше я избутаме. Аз пуснах 5 смс-а

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, SG каза:

Oh my, чак сега се сетих да погледна, че Десислава има участие в Горна Оряховица и няма как да я държат в Певеца чак до 11, за да я изгонят. Отдъхнах си, ще я слушам с удоволствие сега. :D

Че тя някой път пее след 2:30 в клубовете :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...