Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 22 часа , Willy каза:

 Няма ли да има и по-официално изявление относно отношенията й с Преслава вече?!?

https://www.instagram.com/p/CGuHZTBhlfe/?igshid=wwq956ewuvb4

- Преслава, искам да подредиш по талант Галена, Алисия и Андреа

- Амииии...ох, не знам. Как да ти кажа? Всяка една е индивидуална, всяка си има своите силни страни, не мога да ги сравнявам така.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво вика тоя че имал участия в Сърбия (само не знам къде?) и че не сме делили жанровете хахаха, явно го е срам да признае че попа е на дъното в България и че той е пропаднал и му тря някой от чалгата да го вади от калта

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Ариа - Изневерил, пил, бил със к*рва🤣

https://www.instagram.com/p/CGxUpQQAjQL/

Мале, че е гнусна и евтина тая миндилка. Наистина избърса с ануса си де що има дискотека по села и градове. 

Фетиш ли има, не мога да разбера, че постоянно иска да е тросната на пода и да бърше? 

Иначе отвратителен глас на транска. Баси селянката.. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Това Ариа ли е? Не ми прилича на нея?

Иначе, харесвам я, ама да я заринат със салфетки ми идва повече като унижение, отколкото като забавление. 

Ти певица ли си или задник, че да те бършат със салфетки?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://vm.tiktok.com/ZSQtrrf6/

Нека коментираме колко пълен график има, и колко хора събира този така наречен “парцал”. 
Много ме кефи как грам не и пука и прави каквото и идва отвътре.

  • Like 4
  • Love 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, zai4eto82 каза:

Ариа е в Бургас в петък. Аз може и да си купя албума й. Излиза декември точно месеца на рождения ми ден. 

Да се надяваме, тогава, до Петък да са затворили нощните заведения и в Бургас.👀

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Moovit каза:

Да се надяваме, тогава, до Петък да са затворили нощните заведения и в Бургас.👀

Ти като искаш да си затворен, стой си у вас. Други искаме да работим. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, zai4eto82 каза:

Ти като искаш да си затворен, стой си у вас. Други искаме да работим. 

Дай боже секи като теб, някои от нас хем тряя да си седим от нас, хем да работим :( Отивам да се помоля на иконите за берекет

 

 

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Криско искат да отнемат короната на Софка и Константин за хит на годината. Вижда се, че "100 живота" няма да може да мине "Проблем". Първият им дует беше за добра загрявка. Дали Галена не се опитва да повтори успеха на "Шефката" само, че този път да е в ролята на официален титуляр в проекта. В моя кръг на ясновидци предващаваме много по-голям успех на втория им съвместен проект отколкото на "Красиви лъжи". Има ли време обаче песента да направи 15-16 милиона само за 2 месеца? Не. Но до началото на пролетта следващата година шансът е те да са с най-големият хит от 2020.

Междувременно задкулисно в попфолка се случва нещо значимо и ако помислите малко ще се досетите (хихихи)...

Иначе Сашо задава добър въпрос дали този грачещ урунгел Ариа има фетиш да бърше. Наистина все по пода се въргаля. Да вземе и някой задник да избърше. Момчета, които толкова я харесвате, вие обичате ли да бършете?

  • Like 1
  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Галена и Криско искат да отнемат короната на Софка и Константин за хит на годината. Вижда се, че "100 живота" няма да може да мине "Проблем". Първият им дует беше за добра загрявка. Дали Галена не се опитва да повтори успеха на "Шефката" само, че този път да е в ролята на официален титуляр в проекта. В моя кръг на ясновидци предващаваме много по-голям успех на втория им съвместен проект отколкото на "Красиви лъжи". Има ли време обаче песента да направи 15-16 милиона само за 2 месеца? Не. Но до началото на пролетта следващата година шансът е те да са с най-големият хит от 2020.

Междувременно задкулисно в попфолка се случва нещо значимо и ако помислите малко ще се досетите (хихихи)...

Иначе Сашо задава добър въпрос дали този грачещ урунгел Ариа има фетиш да бърше. Наистина все по пода се въргаля. Да вземе и някой задник да избърше. Момчета, които толкова я харесвате, вие обичате ли да бършете?

Галена просто има този навик, цяла година да пуска хубави проекти изпипани, и накрая да се изсере върху тях с един мазен кючек, за да има хит. Така, че щом това те топли, нека има най-големите хитове всяка година и да имат най-много гледания от изтрити клипове, топици, вибокс, дейлимейл, ютуб, абе от всички платформи за музика събрани заедно 😃

  • Like 4
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Галена просто има този навик, цяла година да пуска хубави проекти изпипани, и накрая да се изсере върху тях с един мазен кючек, за да има хит. Така, че щом това те топли, нека има най-големите хитове всяка година и да имат най-много гледания от изтрити клипове, топици, вибокс, дейлимейл, ютуб, абе от всички платформи за музика събрани заедно 😃

Колко оригинален коментар. Избърши нещо с него. Галине.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Колко оригинален коментар. Избърши нещо с него. Галине.

Такива песни като “Шефката” бих избърсал, но не става така лесно 😃

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Ариа е в Бургас в петък. Аз може и да си купя албума й. Излиза декември точно месеца на рождения ми ден. 

И ти ли си Стрелец, диър?

 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...