Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 13 минути, meleto каза:

Пуснало ли е млекце, че съм изостанал с информацията? :D 

Камелия не е в рисковата група, не я мислете... ще й мине.

Раздавала е безплатна кърма в дискотеката като бонус към програмата и. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Не му помня името. 

 

Не ти и трябва, ма му купи риза на момчето. Тоз Другия нали. Или поне потник. Хем си му кръсница, хем да има кво да разкопчава по клиповете и други места, където ще се изявява. Пък и от "пеене" пари няма да изкара. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

Колко глупости накуп. Световни звезди са признали Деса, нашите са я признали, само фена на певица, която на собствените си песни е фалшива ръси шитни.

Кои, бре, Бой Джордж? 🤣🤣🤣 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , NazzkO каза:

 

Не знам какво ти е направила Джеси, но... толкова безумни глупости да изпишеш за нея и пеенето и, при положение, че в капките имена като йорданка христова я хвалиха, България обожава и познава гласа и, сега в певеца още преди да я разппзнаят и стават на крака... липсата ти на обективност и вкус е тъжна... да не те р засегнала лично по някакъв начин?

Според мен си сипи нещо с кубче лед и не говори за музика, интониране и пеене. Очевидно не разбираш абсолютно нищо 🤗

Да беше прочел какво написах - за БГ си е супер талант. Нищо не ми е направила, както казах харесвам много нейни песни, но да я пробутвате за нереализирана световна звезда е повече от нелепо - пуснете си Америкън айдъл, всеки втори, (да не кажа първи) пее по-добре от Деси. А че й липсва всякаква харизма и сценично присъствие е очевидно, не знам как точно си я представяте да пробие навън. Фенщината заслепява. Имала е достатъчно възможности (и напъни) да я забележат, просто не е за там. Времето доказа, че съм прав. Един Азис в силните си години имаше повече шанс - по-нетипичен глас, провокатовен, интересен. Харесвам Гло, ама не съм сляп фен, знам колко и докъде може, ако не я мързи, не я бутам там, където няма място. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , fearless` каза:

Абсолютно съм съгласен. В капките също, не ми се вярва, всички и винаги да пеят на живо. 

В Маскирания по всяка вероятност се пее на плейбек. Но това не е студиото на Пайнер, че да правят чудеса. Ако някой не може дс изпее нещо, няма как да го накарат да звучи като Уитни или Селин, ако ще да се насере. Виж Капките са 100 про на живо. То там си личи по задъхване, четене на текст и много други неща. Учудва ме, че има дори съмнения по този параграф. Деса като беше Риана, за да си пее вярно текста, беше супер дървена. Журито често прави забележки за фалшиво пеене и непрсвилно интониране... 

преди 12 часа , GSA каза:

Може линк към въпросните изпълнения, че ми стана любопитно? 

Аз мисля, че на всеки концерт трябва да дава максимума от себе си, но виждаме че дори на фирмените или пуска плейбека, или се лиготи (с малки изключения), та какво остана на тези, които не се показват по ТВ? 
Фактите са такива за съжаление. Не съм видял участие в последните години, на което да се държи адекватно. А за плейбека на фолклорните песни дори не ми се коментира. 

Ето го на Завинаги

https://streamable.com/k70j4i

Впредвид, че не е пяла песента от години и и чете текста от телефон, за мен се е спрсвила повече от добре. Към момента единствено Преслава е по добра на живо. 

Не ме разбирай погрешно. Не оправдавам плейбека на концерта в Костинброд, пълно безхаберство е. Че има някаква амортизация в гласа и, има. Няма как да се отрече. Но в този форум се прекалява вечв по неин адрес. Миналата седмица се писа, че нямала златни хитове, а сега се стигна до тук, че разни дразнители дс я определят като посредствена певица... Деса като иска и като реши, пее. Няма как да я променим на дърти години. В попфолка има далеч по дълбоки проблеми от лиготенето на Деса. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, HIStory каза:

Да беше прочел какво написах - за БГ си е супер талант. Нищо не ми е направила, както казах харесвам много нейни песни, но да я пробутвате за нереализирана световна звезда е повече от нелепо - пуснете си Америкън айдъл, всеки втори, (да не кажа първи) пее по-добре от Деси. А че й липсва всякаква харизма и сценично присъствие е очевидно, не знам как точно си я представяте да пробие навън. Фенщината заслепява. Имала е достатъчно възможности (и напъни) да я забележат, просто не е за там. Времето доказа, че съм прав. Един Азис в силните си години имаше повече шанс - по-нетипичен глас, провокатовен, интересен. Харесвам Гло, ама не съм сляп фен, знам колко и докъде може, ако не я мързи, не я бутам там, където няма място. 

Че кой е казал, че към днешна дата ДесиСлава може да пробие навън... Ясно е, че нито има такъв, а и тя добре го осъзнава, щом спря песните на английски. Ако на Деса и липсваше харизма, нямаше 25 години да е в играта. Виж къде е баба ти Гло например, пру която липсите са неизчерпаем списък... 

Нелепи е когато Йорданка Христова я е признала за голяма певица, Азис с който не са приятели я изкарва Селин Дион, Фънки, който мрази чалгарките и клекна, и какви ли още не признания последните години, някой си фен на най посредствената ретро чалгаджийка, да се опитва да омаловажи всичко това. Слушай си фалшивитв лайфове на баба ти и не се изказвай кати последна инстанция. 

Но да, ако Деса не беше родена в малка Бг, и бе попаднала на добър продуцент в световен мащаб, имала е всички шансове да бъде звезда за своето време. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Ариа, коментирайте, че така разочароващия за вас уж дует с Диона, се оказа най успешната песен на същата след дуета и с Алисия🤭

Почти 3,6 милиона, а е последната и излязла песен и по всяка вероятност ще стигне 5.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Slavi каза:

Че кой е казал, че към днешна дата ДесиСлава може да пробие навън... Ясно е, че нито има такъв, а и тя добре го осъзнава, щом спря песните на английски. Ако на Деса и липсваше харизма, нямаше 25 години да е в играта. Виж къде е баба ти Гло например, пру която липсите са неизчерпаем списък... 

Нелепи е когато Йорданка Христова я е признала за голяма певица, Азис с който не са приятели я изкарва Селин Дион, Фънки, който мрази чалгарките и клекна, и какви ли още не признания последните години, някой си фен на най посредствената ретро чалгаджийка, да се опитва да омаловажи всичко това. Слушай си фалшивитв лайфове на баба ти и не се изказвай кати последна инстанция. 

Но да, ако Деса не беше родена в малка Бг, и бе попаднала на добър продуцент в световен мащаб, имала е всички шансове да бъде звезда за своето време. 

Азис няма певица, дето не е възхвалявал, та не ми го давай за пример. Той едно време в Нов фолк беше отговорил на въпрос за Глория дали според него остава кралица, че е една, всички други са скара-бира, ама ме бих го изтъквал като довод 🤣 Деса е родена в малка БГ, но поживя и в щатите, беше взела награда на някакъв конкурс даже, та ако е била чак такъв диамант, да я бяха забележили. Ако не тогава - след My pleasure..., или румънските песнички. Тя и Ера Истрефи е родена в още по-малко Косово. Аман от слепи фенове! Това, че не става за навън не прави Десислава по-малко ценна за нашите си мащаби, ама да я изкарате нереализираната Селин Дион си е чиста проба наглост и липсата на всякакъв слух. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Slavi каза:

Феновете на Ариа, коментирайте, че така разочароващия за вас уж дует с Диона, се оказа най успешната песен на същата след дуета и с Алисия🤭

Почти 3,6 милиона, а е последната и излязла песен и по всяка вероятност ще стигне 5.

Дори не знаем какво се пее в така пробутвания от теб дует. България пее "Гръмнахме"!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Азис няма певица, дето не е възхвалявал, та не ми го давай за пример. 

Не бях слушал как говори Азис от години, наскоро получих странно известие за лайв с Рико Бенд - 15 минути ги обявяваше като най-големите звезди, преди всеки въпрос изнасяше 5-минутен монолог - такава жажда за внимание, преувеличаване и бутафорност... Мисля, че Драго Чая може само да ме завиди. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Krislena каза:

От утре до 2 ноември затварят нощните заведения  и преустановяват тържествата на закрито в област Сливен

Няма да е само в Сливен :) Всички и навсякъде ще са двойно влюбени 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, HIStory каза:

Азис няма певица, дето не е възхвалявал, та не ми го давай за пример. Той едно време в Нов фолк беше отговорил на въпрос за Глория дали според него остава кралица, че е една, всички други са скара-бира, ама ме бих го изтъквал като довод 🤣 Деса е родена в малка БГ, но поживя и в щатите, беше взела награда на някакъв конкурс даже, та ако е била чак такъв диамант, да я бяха забележили. Ако не тогава - след My pleasure..., или румънските песнички. Тя и Ера Истрефи е родена в още по-малко Косово. Аман от слепи фенове! Това, че не става за навън не прави Десислава по-малко ценна за нашите си мащаби, ама да я изкарате нереализираната Селин Дион си е чиста проба наглост и липсата на всякакъв слух. 

Важното е, че към днешна дата е доста по слушана и позната от онази паяженясала мумия от Русе, дето 10 човека си я слушате и дори за читалища не успя да продаде билети. 

Вероятно на Деса са и липсвали някои качества, за да бъде повече от това, коеъо е, но това не омаловажава всичко постигнато тук. Няма нещо на територията на Бг, което Деса да не е взела. От златен албум, до златни ретро хитове, милиони гледания в последната ера на чалгата, признания и уважение от всички жанрове и интелигенцията. 

Какво има Гло... Един дует с Азис и 2 кубчета лед в празнс чаша. Това ли е болката ти? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Феновете на Ариа, коментирайте, че така разочароващия за вас уж дует с Диона, се оказа най успешната песен на същата след дуета и с Алисия🤭

Почти 3,6 милиона, а е последната и излязла песен и по всяка вероятност ще стигне 5.

 Живее ми се е най-големият и хит на Ариа. Без значение гледанията се избухва най-много на нея 

  • Like 3
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

В Маскирания по всяка вероятност се пее на плейбек. Но това не е студиото на Пайнер, че да правят чудеса. Ако някой не може дс изпее нещо, няма как да го накарат да звучи като Уитни или Селин, ако ще да се насере. Виж Капките са 100 про на живо. То там си личи по задъхване, четене на текст и много други неща. Учудва ме, че има дори съмнения по този параграф. Деса като беше Риана, за да си пее вярно текста, беше супер дървена. Журито често прави забележки за фалшиво пеене и непрсвилно интониране... 

Ето го на Завинаги

https://streamable.com/k70j4i

Впредвид, че не е пяла песента от години и и чете текста от телефон, за мен се е спрсвила повече от добре. Към момента единствено Преслава е по добра на живо. 

Не ме разбирай погрешно. Не оправдавам плейбека на концерта в Костинброд, пълно безхаберство е. Че има някаква амортизация в гласа и, има. Няма как да се отрече. Но в този форум се прекалява вечв по неин адрес. Миналата седмица се писа, че нямала златни хитове, а сега се стигна до тук, че разни дразнители дс я определят като посредствена певица... Деса като иска и като реши, пее. Няма как да я променим на дърти години. В попфолка има далеч по дълбоки проблеми от лиготенето на Деса. 

И на мен ми хареса как я пее тук “Завинаги”. Ето, когато иска може. Дано сега като самопродуцираща се наблегне на красивите и смислени песни, където и е силата. 
Иначе не спирам да слушам “Вторник беше”. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, HIStory каза:

Азис няма певица, дето не е възхвалявал, та не ми го давай за пример. Той едно време в Нов фолк беше отговорил на въпрос за Глория дали според него остава кралица, че е една, всички други са скара-бира, ама ме бих го изтъквал като довод 🤣 Деса е родена в малка БГ, но поживя и в щатите, беше взела награда на някакъв конкурс даже, та ако е била чак такъв диамант, да я бяха забележили. Ако не тогава - след My pleasure..., или румънските песнички. Тя и Ера Истрефи е родена в още по-малко Косово. Аман от слепи фенове! Това, че не става за навън не прави Десислава по-малко ценна за нашите си мащаби, ама да я изкарате нереализираната Селин Дион си е чиста проба наглост и липсата на всякакъв слух. 

Вземи се скрий, че изписа глупости. Апропо Селин Дион е доста по - фалшива от Деса, независимо, че е имала късмет. И в Америка са я забелязали, но поради куп причини нищо не е станало. И да те питам, колко пъти слуша Селин Дион наживо ?

Таланта е талант, няма значение къде - Монголия, България, Америка, а - у. Той е неоспорим и е абсурдно да кажеш, че всяка втора пее по - добре от нея, като Деса е по - талантлива от Кели Кларксън като говорим, която им спечели айдъла. 

От България няма нито един успял кой знае колко, както и от Македония, Сърбия, а - у. Няма такъв пробил, в Румъния има няколко които са на дъното, но и там е 0. Просто сме балканите, има много неща спрямо нас, които не ни позволяват да пробием, и които дори да ти обясня няма да разбереш. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dan!el каза:

TOP20-nay-dobri-muzikalni-albuma-v-popfolka.jpg

Определяме заедно подреждането на тема "Най-добри музикални албума в попфолка"

👉 Гласувайте и подкрепете своите фаворити като посочите максимум 3 заглавия от репертоара на един изпълнител!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че при други обстоятелства Десислава можеше да е най-малкото европейска звезда. Не само заради вокалните качества, а и защото тя реално си го имаше западния екип, работил със световни имена, който я беше признал и искаше да направи и от нея нещо. Отново нейните собствени несигурност и несериозност прецакаха нещата, а не липсата на потенциал.

А за това колко е признат таланта й е нелепо да се спори. Нека някой да пробва да направи списък на българските и чуждестранните имена, от които е получавала хвалби чалгарката Х, после ние ще ви изредим Десовия списък.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Много ясно, че при други обстоятелства Десислава можеше да е най-малкото европейска звезда. Не само заради вокалните качества, а и защото тя реално си го имаше западния екип, работил със световни имена, който я беше признал и искаше да направи и от нея нещо. Отново нейните собствени несигурност и несериозност прецакаха нещата, а не липсата на потенциал.

А за това колко е признат таланта й е нелепо да се спори. Нека някой да пробва да направи списък на българските и чуждестранните имена, от които е получавала хвалби чалгарката Х, после ние ще ви изредим Десовия списък.

Накратко - пак на стари лаври ша я караме. Аре стига с тая касетка, не се изхаби от толкоз въртене. 

Никой не и ги отрича,  но дори ти си съгласен как вокално положението към днешна дата е плачевно. За какво е тоя спор изобщо? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Не бях слушал как говори Азис от години, наскоро получих странно известие за лайв с Рико Бенд - 15 минути ги обявяваше като най-големите звезди, преди всеки въпрос изнасяше 5-минутен монолог - такава жажда за внимание, преувеличаване и бутафорност... Мисля, че Драго Чая може само да ме завиди. 

Единствения шанс на Ариа да направи някакъв прогрес е просто да спреш да я харесваш. Няма певицс, която ти да хсресваш и тя да е успешна. Като проклятие си за чалгаджийките. На която симпатизираш, директно отива в девета глуха. Спри се и ще прогресира горката. Що хуйове е излапала милата, за да се види в ефира на Планета, а ти шанс не и даваш. 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Единствения шанс на Ариа да направи някакъв прогрес е просто да спреш да я харесваш. Няма певицс, която ти да хсресваш и тя да е успешна. Като проклятие си за чалгаджийките. На която симпатизираш, директно отива в девета глуха. Спри се и ще прогресира горката. Що хуйове е излапала милата, за да се види в ефира на Планета, а ти шанс не и даваш. 

Защо цитираш коментара ми за Азо Чая, а коментираш Ариа? Хапчетата! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Накратко - пак на стари лаври ша я караме. Аре стига с тая касетка, не се изхаби от толкоз въртене. 

Никой не и ги отрича,  но дори ти си съгласен как вокално положението към днешна дата е плачевно. За какво е тоя спор изобщо? 

 

Талантът не е стара лавра. Да, в чалгата вече не се справя по същия начин (според мен заради липсата на хъс и защото не сме свикнали да я чуваме толкова дебело), но както виждаме в Маскираният певец явно в световни песни е способна да използва брутално този нов нюанс на гласа. В реални днешни дни хора й стават на крака и я хвалят без дори да знаят, че е тя- това са си нови лаври.

Оставете ни Десови да й се полюбуваме още малко преди да се окаже официално подписването й с Хит Микс и дуета с Кристиана, и някои да се откажем. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...