Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, SG каза:

Според мен не са много стари лаври да е през седмица в национален ефир и хората до се шашкат от пеенето й без дори да знаят, че е тя.

Хората да изслушат пеенето й на концерта в Костинброд и тогава да се шашкат. :D

 

  • Haha 6

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, stereoto_ каза:

Хората да изслушат пеенето й на концерта в Костинброд и тогава да се шашкат. :D

 

Коментирали сме й ги много пъти изцепките по участията и защо вече не си дава и грам зор по кръчмотеки и събори. В риалити концертите е истината и точно те са отразени от масовия българин.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Смени паролата си е уникална, свежа и различна песен. По-добре да пуска подобни песни отколкото ужасни комерси от Ганев като последната.

Можеше да е уникална, свежа и различна песен, ако я пееше 20-годишната Десислава през 2000-та. Ама 40-годишна тетка да пее за момичета, пароли и чатове ми е нелепо. Като добавим и клипа - картинката става пълна. 

Редактирано от HIStory
  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Лежи на стари лаври.. 

 

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Хората да изслушат пеенето й на концерта в Костинброд и тогава да се шашкат. :D

 

Малко прекаляваш с хейта. Десислсва има достатъчно хитове последните няколко години, повечето от участията си ги изнася на живо. Далеч не звучи толкова зле на този концерт. Джена на запис звучи по зле дори. Освен това записа не е професионален. На песента на Ищар си личи какво може или удобно го пропускаш... 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

 

Малко прекаляваш с хейта. Десислсва има достатъчно хитове последните няколко години, повечето от участията си ги изнася на живо. Далеч не звучи толкова зле на този концерт. Джена на запис звучи по зле дори. Освен това записа не е професионален. На песента на Ищар си личи какво може или удобно го пропускаш... 

Заблуждаваш се относно задрасканите, нищо впечатляващо не е изпяването й на Ищар, една Симона Загорова я пръска с изпяването си на тази песен. :) 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Коментирали сме й ги много пъти изцепките по участията и защо вече не си дава и грам зор по кръчмотеки и събори. В риалити концертите е истината и точно те са отразени от масовия българин.

Каква издънка е това като абсолютно всички участия и преминават по този начин. Това не е пеене и то за претенциите и. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Каква издънка е това като абсолютно всички участия и преминават по този начин. Това не е пеене и то за претенциите и. 

Не съм й ходил на участия от доста време и не мога да коментирам дали всичките са така. Но от видяното по клипчета все повече затвърждавам мнението си, че към днешна дата типичната чалга сцена просто не е за такива като нея. Десислава нито е разчупена, нито е секси, нито си дава какъвто и да е зор да пее като хората. Имена с талант като нейния трябва просто да си стоят на едно място пред микрофона и да изпълняват смислени парчета с много пеене.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Не съм й ходил на участия от доста време и не мога да коментирам дали всичките са така. Но от видяното по клипчета все повече затвърждавам мнението си, че към днешна дата типичната чалга сцена просто не е за такива като нея. Десислава нито е разчупена, нито е секси, нито си дава какъвто и да е зор да пее като хората. Имена с талант като нейния трябва просто да си стоят на едно място пред микрофона и да изпълняват смислени парчета с много пеене.

Ако прави описаното в последното ти изречение, ще умре от глад. Деса е чалга певица и си изкарва парите с чалга, така че по-важно е какво представя в Костинброд на мегданЯ. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама моля ви се баннете го този фен на баба ви Глора. Деса била нелепа в "Смени паролата си",а онази мумия Глория дето от 10 години се мъкне с бални рокли и пее за кубчета лед не е нелепо.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми “Смени паролата си” е мега тъпа песен, но не виждам проблем че Десислава е изпяла такъв текст - песента излезе през 2015, т.е тогава е била на 36 години. Преслава в момента е на толкова - ако тя изпее такъв текст пак ли трябва да се храни, че е “дърта за такива песни”? 

Дай като станат всички на 40 само “смислени” да правят и друго нищо да не пускат.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Ако прави описаното в последното ти изречение, ще умре от глад. Деса е чалга певица и си изкарва парите с чалга, така че по-важно е какво представя в Костинброд на мегданЯ. 

Казвам какво би й отивало, а не какво вирее в България. Все пак съм сигурен, че име като Десислава можеше вече да изкарва пари от концерти ако беше предприела правилните ходове през годините. Особено като приключат карантините съм сигурен, че ще има жажда за подобни събития ама да преуспеят с такива пак няма да могат всички. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

22 милиона за един от топ хитовете на последните години, както и над 90к лайкове(третата най-лайквана самостоятелна в канала на Планета)! 💙💯

Общо с топик и изтритите: 23.2М

Spotify: 900к

Screenshot-20201023-182322-You-Tube.jpg

  • Love 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Каква издънка е това като абсолютно всички участия и преминават по този начин. Това не е пеене и то за претенциите и. 

Аз декември бях на нейно участие. Изпя страхотно и Не вярвам и Завинаги. Качвал съм ги в темата на Деса май. 

 

Толкова добра беше на живо, че брат ми до последно мислеше, че бичи плейбек. Чакам мнението ти. 

 

Спорове за пеенето и ми са нелепи, впредвид, че актуално в Маскирания се вижда какво може и какво не. 

 

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Заблуждаваш се относно задрасканите, нищо впечатляващо не е изпяването й на Ищар, една Симона Загорова я пръска с изпяването си на тази песен. :) 

Сигурно и за изпяването на Алилуя и песента на Гага в Маскирания се заблуждавам. Където вдига цялата публика на крака, а панела я сравняват със Селин Дион... 

Може би мнението ти щеше да значи нещо, ако не бях чел твои постове, в които видимо се кефиш на живото пеене на Галена и Камелия. Общо взето слушай си ги тях и не се изказвай като музикален експерт, щото в чалгата по пееща от Деса на дали ше се  роди. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Казвам какво би й отивало, а не какво вирее в България. Все пак съм сигурен, че име като Десислава можеше вече да изкарва пари от концерти ако беше предприела правилните ходове през годините. Особено като приключат карантините съм сигурен, че ще има жажда за подобни събития ама да преуспеят с такива пак няма да могат всички. 

Не мисля, че някой в България изкарва пари от концерти. Може би Лили и Веско, но не някакви баснословни суми. Повече е за престиж. И колко концерта годишно може да си позволи, без да писне на публиката? Два? 

Повече биха могли да печелят от реклами, но не са интересни. Затова се преориентираха към риалити формати, откъдето наистина прибират някой читав лев. 

Пепа Прилепа с инфлуенцърство печели повече от това, което Деса би изкарала с концерти. За съжаление. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Slavi каза:

Аз декември бях на нейно участие. Изпя страхотно и Не вярвам и Завинаги. Качвал съм ги в темата на Деса май. 

 

Толкова добра беше на живо, че брат ми до последно мислеше, че бичи плейбек. Чакам мнението ти. 

 

Спорове за пеенето и ми са нелепи, впредвид, че актуално в Маскирания се вижда какво може и какво не. 

 

Сигурно и за изпяването на Алилуя и песента на Гага в Маскирания се заблуждавам. Където вдига цялата публика на крака, а панела я сравняват със Селин Дион... 

Може би мнението ти щеше да значи нещо, ако не бях чел твои постове, в които видимо се кефиш на живото пеене на Галена и Камелия. Общо взето слушай си ги тях и не се изказвай като музикален експерт, щото в чалгата по пееща от Деса на дали ше се  роди. 

Ако някой вярва, че в Маскирания певец се пее на живо е за директна номинация за балък на годината 🤣 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Slavi каза:

Аз декември бях на нейно участие. Изпя страхотно и Не вярвам и Завинаги. Качвал съм ги в темата на Деса май. 

 

Толкова добра беше на живо, че брат ми до последно мислеше, че бичи плейбек. Чакам мнението ти. 

 

Спорове за пеенето и ми са нелепи, впредвид, че актуално в Маскирания се вижда какво може и какво не. 

 

Сигурно и за изпяването на Алилуя и песента на Гага в Маскирания се заблуждавам. Където вдига цялата публика на крака, а панела я сравняват със Селин Дион... 

Може би мнението ти щеше да значи нещо, ако не бях чел твои постове, в които видимо се кефиш на живото пеене на Галена и Камелия. Общо взето слушай си ги тях и не се изказвай като музикален експерт, щото в чалгата по пееща от Деса на дали ше се  роди. 

Може линк към въпросните изпълнения, че ми стана любопитно? 

Аз мисля, че на всеки концерт трябва да дава максимума от себе си, но виждаме че дори на фирмените или пуска плейбека, или се лиготи (с малки изключения), та какво остана на тези, които не се показват по ТВ? 
Фактите са такива за съжаление. Не съм видял участие в последните години, на което да се държи адекватно. А за плейбека на фолклорните песни дори не ми се коментира. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, HIStory каза:

Ако някой вярва, че в Маскирания певец се пее на живо е за директна номинация за балък на годината 🤣 

Абсолютно съм съгласен. В капките също, не ми се вярва, всички и винаги да пеят на живо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом горещо е - компа от фотошоп прегря!

Поздрав за Галенови, двата фена на Ендрю, включително мен, и феновете на новата Андреа - Ариа (пак вкл. мен)

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...