Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, SG каза:

И все пак някак издържаха още 20 години преди да пречупят егото и да хукнат по риалити предаванията. Никой не е застрахован от такъв завой в живота.

Разбира се. Затова е важно човек да живее по-скромно от възможностите си, да пести пари и да ги влага разумно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Ария и албум??? Че кой ще го купи, освен родата? Нито френска база има, нито пък малките, дето й се кефят на чекнежите биха извадили 5 лв. Старите имена има логика да пускат чат пат - имат си някакви фенове, които биха си купили албум, пък било то и само за да си допълнят колекцията. Ама Ария...  Освен да го подарява разписан след сеанс, друг смисъл не виждам. 

Купуване на албум? Какви са тези разсъждения отпреди 15 години, албумите в днешно време не се купуват, а се слушат в интернет.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

Купуване на албум? Какви са тези разсъждения отпреди 15 години, албумите в днешно време не се купуват, а се слушат в интернет.

Кажи го на Емилия с флашките, остроумецо :) Освен това ако под "купувам" асоциираш само ходенето за хляб до местната бакалия, проблема си е твой. На Мария Цветкова песньовките ще се слушат безплатно сигурно (което не е лишено от логика)? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, HIStory каза:

Ария и албум??? Че кой ще го купи, освен родата? Нито френска база има, нито пък малките, дето й се кефят на чекнежите биха извадили 5 лв. Старите имена има логика да пускат чат пат - имат си някакви фенове, които биха си купили албум, пък било то и само за да си допълнят колекцията. Ама Ария...  Освен да го подарява разписан след сеанс, друг смисъл не виждам. 

Че то албумите в днешно време се правят повече за престиж и слушане в интернет. Похвално е, че изпълнителка с 1 година кариера се стреми към албум, за разлика от повечето дето албум или изобщо не са пускали, или е било преди 10 години.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Че то албумите в днешно време се правят повече за престиж и слушане в интернет. Похвално е, че изпълнителка с 1 година кариера се стреми към албум, за разлика от повечето дето албум или изобщо не са пускали, или е било преди 10 години.

То похвално, но неоправдано. Дано поне има повече нови песни, не знам кой реши, че всичко издадено, събрано на едно място може да мине за нов албум,но е много кофти тенденция. Все пак не издаваха ли певици музикални албуми, не бивши държанки, дето два тона не могат да изпеят? Да пуска Ким бомбата и да се свършва тая мъка, хич не върви на добре света 😒

Редактирано от HIStory
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

То похвално, но неоправдано. Дано поне има повече нови песни, не знам кой реши, че всичко издадено, събрано на едно място може да мине за нов албум,но е много кофти тенденция. 

Е, тя има само 8 песни, със сигурност ще има поне 2-3 нови. 
Сега осъзнах, че Галин за почти 10 годишна кариера няма нито един албум дори, това ги чака и неговите алфи

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

Е, тя има само 8 песни, със сигурност ще има поне 2-3 нови. 
Сега осъзнах, че Галин за почти 10 годишна кариера няма нито един албум дори, това ги чака и неговите алфи

То сега й е времето, че след две години няма да я бръснат хептен за жива, каквото можа да покаже от физиологията си - показа, с талант и проекти няма кой да изненада, пък и вече има една популярна к*рвалеса в бранша, Ломска няма да й се даде, та нишата е заета. Не знам какво чудо трябва да направи, че да се задържи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , HIStory каза:

Глория поне е ясно какъв чешит е, не го играе бяла и невинна, пък същността да не е баш такава, за каквато я представя.

Според мен Глория е по-добра от повечето в жанра, но стана дръпната в един момент. Животът я очука и сега е твърде предпазлива. Едно време изобщо не е била надута - вижте я в Приказките как се раздава по промоции на Екстра Нина пие си с колеги, пее, танцува, плези се. Била е доста щастлива. Според мен пред близките си и сега се отпуска, но за пред хората слага някаква маска. Простовата е в социалните мрежи, очевидно няма богата обща култура или е позатъпяла във времето - това щеше да й е простено, ако се държеше по-естествено, но сама си го направи. 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глоринда специално много би намазала ако влезе в някоя къща ала Биг Брадър и им покаже на всичките самонавили се къде точно зимуват раци, риби, и сичко останала сволоч. Не че тя не и тя точно оттам, но така или иначе сме я нарочили за надута селянка, да си изиграе ролята като за Оскар-а, който заслужава! На всеки добър риалити сценарий му е необходим и злодей, да не говорим как това по наште географски ширини е роля хем по-запомняща се, хем по-разбиераема за местната народопсихология. 

 

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Lelqtian каза:

Глоринда специално много би намазала ако влезе в някоя къща ала Биг Брадър и им покаже на всичките самонавили се къде точно зимуват раци, риби, и сичко останала сволоч. Не че тя не и тя точно оттам, но така или иначе сме я нарочили за надута селянка, да си изиграе ролята като за Оскар-а, който заслужава! На всеки добър риалити сценарий му е необходим и злодей, да не говорим как това по наште географски ширини е роля хем по-запомняща се, хем по-разбиераема за местната народопсихология. 

 

 

Луна би я поканила за вице! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига Глория и Деса, че се нервирах. Искам да говорим за мъжете в поп - фолка, знам, знам, че са дефицит и повечето са мъжеподобни спермоядки ала Галин. Но да речем Алекс, Маджуна и Радко Петров най - вече са си готини. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Стига Глория и Деса, че се нервирах. Искам да говорим за мъжете в поп - фолка, знам, знам, че са дефицит и повечето са мъжеподобни спермоядки ала Галин. Но да речем Алекс, Маджуна и Радко Петров най - вече са си готини. 

Когато от мъжете Горгона не е просто най-мъжко, а и най-интересна ... 

 

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Когато от мъжете Горгона не е просто най-мъжко, а и най-интересна ... 

 

Tя от третия пол, повей на новото в България. Носи запада, политическата коректност и куп други неприятности в 1. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Krislena каза:

Певец на годината !! Емрах вече има 2 самостоятелни хита, Теофиков = 0

 

 

И дуетът на годината е при него!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Willy каза:

 Няма ли да има и по-официално изявление относно отношенията й с Преслава вече?!?

https://www.instagram.com/p/CGuHZTBhlfe/?igshid=wwq956ewuvb4

Кефи ме как смело говори по темата. Ако беше друга, шеше да се направи да не отговори. 

 

Като цяло доста адеквстно представяне напрсви. 

  • Like 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:

Стига Глория и Деса, че се нервирах. Искам да говорим за мъжете в поп - фолка, знам, знам, че са дефицит и повечето са мъжеподобни спермоядки ала Галин. Но да речем Алекс, Маджуна и Радко Петров най - вече са си готини. 

 Маджуна и Радко ли?! Излагаш се мило!

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , pechenko каза:

Някой:

И галенови, които плюхте по всяка мазна помия, излязла последната година, отново  припадате олигавени... 

Същото време:

Nazzko за "Имаш да ми даваш": Много тъпо, а и прекалено мазно.

Slavi за "Куката": Не знам какво говорите, но тази помия се очертава като топ хит. За моя вкус е гадно и мазно, но е доста креативно и разчупено.

Nazzko за "Граници": Тъкмо си викам еее, много приятно и баш накрая... тая гнусна мазнотия ми разваля всичко. Язък

Nazzko за "Не ме оставяй": Парчето дори не можах до край да изслушам, прекалено циганско и мазно... годината е 2019 все пак. 

Slavi за "ЛамборгиниСтрахотен ден. Мазния кючек се очертава флоп, а Галенините пак са унижени и ги очаква заточение от срам

Slavi за "Ламборгини": Най лесно ебда направиш кючек кавър, за да имаш хит. Затова Галена прибягва до тези методи. Ще видим дали нейната с Фики ще се радва за 22 дни на 5 милиона. И там са голе и имена. 

За песните на Десислава:

Nazzko за "Сърцето ти е мое": Началото е тооолкова мазно, че ако не беше Десислава нямаше да я чуя нататък, но е Десислава и...

Slavi за "След 1000 жени": Жестока. Не очаквах толкова да ме впечатли. Клип, песен, изпълнение, много се е постарала. Надавам се да се забележи и пожъне успеха, който заслужава. 

Nazzko за "След 1000 жени": Събуди се с този проект, дано продължава все така, че и по-добре. Има още много хляб в нея, знаех си аз. Мен ме позариби, най-вече заради изпяванетоо

Slavi за "Сърцето ти е мое": Отдавна не съм бил така доволен от Деса. Много мелодичен попфолк, има я комерс линията, умерена е, а не прекалено чалгаджийска.

Slavi за "Имаш ме": Ми яка е песента. Хем модерна, хем различна, хем комерсиална, което е доста трудно постижимо.

Nazzko за "Вторник беше": Като за чалга-комерс си е доста добре, има баланс и много докосващо пеене в първия куплет .

Slavi за "Вторни кбеше": Музиката на ДесиСлава е страшна. Горд съм, че може да създаде такова нещо. Истински попфолк с меланхолия в куплетите, какъвто най и ходи. 

Иначе Галенови плюят по всяка мазнa помия :1000(29):

 

Ти да не би да сравняваш Ламбото и Шефката с Вторник беше илу Сърцето ти е мое? 

Първите 2 са кючеци, а вторите, особено Вторника чист попфолк... 

Иначе единствения кючек, който наистина ме радва и съм слушал последната година е Гпс-а. Дори и за Куката съм казал, пе е мазнотия, но не е по мой вкус. Имаш ме на Деса съм я пускал не повече от 5 пъти... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Krislena каза:

Маджун е зле.. но Радко Петков е готин пас беар.

Моля запази лошият си вкус за себе си скъпа. Не всички сме оперирани от чувство за естетика.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Tя от третия пол, повей на новото в България. Носи запада, политическата коректност и куп други неприятности в 1. 

Ми не съм и ровил в полата, ма има по-мъжествено излъчване от остатъка. 

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Моля запази лошият си вкус за себе си скъпа. Не всички сме оперирани от чувство за естетика.

То па едно чувство за естетика с тва лепило за прозорци ... 

Ама съм голяма лицемерка и аз ... 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , SG каза:

Аз за Ивана напоследък чувам, че вече не била добре парично, навярно и Глория не е много по-богата от нея. Колкото и голям да си бил ако изпаднеш до техния залез става трудно дори и с по някое и друго участие чат-пат. Затова отвсякъде ги виждам да опрат до такива формати на даден етап. В България е така със звездите, за жалост. Далеч по-големи и уважавани легенди като Йорданка Христова и Маргарита Хранова тръгнаха на по 70 години да обикалят риалити предаванията. За тях всъщност беше много по-шокиращо, отколкото би било за звезди, които са били на върха за има-няма 10 години, а после- забвение.

Ивана ходи с музиканти по участия, не знам колко души са в момента, но хонорара си дели с тях и с Митака вероятно не остава кой знае колко за нея, което е вероятната причина ако наистина е закъсала. И двете със сигурност са канени на много частни партита, което също им носи доходи. Не ги отписвай още, знам че положението и при двете е безнадеждно, но някаква част от мен още вярва, че ще се събудят и пак ще бъдат големите звезди от едно време. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, fearless` каза:

Не ги отписвай още, знам че положението и при двете е безнадеждно, но някаква част от мен още вярва, че ще се събудят и пак ще бъдат големите звезди от едно време. 

А Андреа ще отслабне и ще е сензацията от 2008/11!😃🥰

#Keep the chain goin

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...