Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, ENJOY каза:

Че тя някой път пее след 2:30 в клубовете :D

В механите не пеят чак толкова късно. Почват към 10-11. Даже се чудя дали тази вечер не е пусната друга изпълнителка да пее на сцената със запис от Десислава, защото въобще не я виждам как ще стигне на участието навреме.

преди 12 минути, GSA каза:

Според мен ще махнат Деса, защото всички я разкриха. :(

 

преди 5 минути, Slavi каза:

Ама тя сама направо си крещи, че е Деса. Уликата с обувки от последноте клипове. Уликата за Пайнер. Уликата, че от брюнетка е станала блондинка началоти на хилядолетието... 

 

Но пък пя неузмаваемо отново. На много малко места звучеше като Деса. 

Иска ми се да остане поне за оше 1 концерт. Ще видим до къде ше я избутаме. Аз пуснах 5 смс-а

Те и предния път всички я познаха.

Според мен от предаването умишлено я издават, за да печелят от SMS-и, но ще я държат до края. Всичко е за пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам търпение зайка пак да почне да ни информира ежечасно по колко пъти Дамян пуска Коце и каква тъпотия е направил личният шут на Дамян.

F3ABFA5D-B4C1-4AA6-B618-59B661B5FBCB.jpeg.83a3528764288e88386dd91969d5183c.jpeg

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

В механите не пеят чак толкова късно. Почват към 10-11. Даже се чудя дали тази вечер не е пусната друга изпълнителка да пее на сцената със запис от Десислава, защото въобще не я виждам как ще стигне на участието навреме.

 

Те и предния път всички я познаха.

Според мен от предаването умишлено я издават, за да печелят от SMS-и, но ще я държат до края. Всичко е за пари.

Тя е на сцената, нейните движения и поведени са.
Иначе жестоко я изпя песента, радвам се, че пее песни, които не ги е пяла в годините из предаванията.
Не ми е важно да спечели, но ми се иска да я държат до финалите, за да слушаме още жестоки изпълнения от нея.
А "Истина" направо да я издава, май мина песента на Гага с това изпълнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ENJOY каза:

Тя е на сцената, нейните движения и поведени са.
Иначе жестоко я изпя песента, радвам се, че пее песни, които не ги е пяла в годините из предаванията.
Не ми е важно да спечели, но ми се иска да я държат до финалите, за да слушаме още жестоки изпълнения от нея.
А "Истина" направо да я издава, май мина песента на Гага с това изпълнение.

Ами тя си беше, да хаха. :D Не знам, явно ще препуска сега.

Отново брутално изпълнение. Въпреки, че беше нейния глас, на моменти го докарваше направо като Милена. Най-голямата е!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

Тука говорите за концерти на Азис на стадион, на Десислава в Пловдив, но от тези концерти няма дори снимка, ками ли да са заснети. Да не е като Кичка Бодурова и сизър палас!? 

За този на Десислава за първи път чух, иначе клипчета от концерта на Азис на стадиона има, даже клипа на Умри в канала на СЪНИ мюзик е запис именно от него. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ENJOY каза:

Тя е на сцената, нейните движения и поведени са.
Иначе жестоко я изпя песента, радвам се, че пее песни, които не ги е пяла в годините из предаванията.
Не ми е важно да спечели, но ми се иска да я държат до финалите, за да слушаме още жестоки изпълнения от нея.
А "Истина" направо да я издава, май мина песента на Гага с това изпълнение.

Мен пък не ми хареса много. В смисъл, че можеше да вкара някоя импровизация. Семпло ми я изпя нещо... Дори и хорста не станаха на крака този път... 

преди 6 минути, HIStory каза:

Все пак твърдението е вярно, миналото време - също (като изключим Любовта настоява) 😁

Какво е Любовта настоява🤣

  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Пак е малко за песен с перфектна музика, текст, клип и визии. 

Песента е хубава наистина, визията също, ама както са я лепнали на стената с тия ръкави си е баш като молец, плеснат с чехъл. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Мен пък не ми хареса много. В смисъл, че можеше да вкара някоя импровизация. Семпло ми я изпя нещо... Дори и хорста не станаха на крака този път... 

Какво е Любовта настоява🤣

Не е  Ганев комерс, не е и мазен кючек с Фики, та няма от къде да знаеш :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, HIStory каза:

(като изключим Любовта настоява) 😁

На която ще е добре скоро да направи римейк със заглавие "Смъртта наближава".

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

На която ще е добре скоро да направи римейк със заглавие "Смъртта наближава".

Тихо там, че Деска е само с шест години по-млада, освен в дует да я изпеят... Ти случайно да си открил извора на вечната младост? Едва ли майка ти примерно е по-млада от Глория, та в една посока ги пращаш ;)

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Тихо там, че Деска е само с шест години по-млада, освен в дует да я изпеят... Ти случайно да си открил извора на вечната младост? Едва ли майка ти примерно е по-млада от Глория, та в една посока ги пращаш ;)

Не защитавам нито едната, нито другата, въпреки че Дес ми е в пъти по-приятна от Злория, и изобщо не искам да се намесвам в поредния контрапродуктивен спор. А това си беше просто шега - няма чалгаджийка, с която да не съм се шегувал. Дори и любимата ми Галс не щадя, така че take it easy.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Не защитавам нито едната, нито другата, въпреки че Дес ми е в пъти по-приятна от Злория, и изобщо не искам да се намесвам в поредния контрапродуктивен спор. А това си беше просто шега - няма чалгаджийка, с която да не съм се шегувал. Дори и любимата ми Галс не щадя, така че take it easy.

Няма лошо, но е хубаво шегите да са на тема творчество, външен вид или някой нов или стар резил.  Старостта ни чака всички, никой не си избира на колко да е, нито иска да остарява. Ако ги питаш Гло, Деса и Галена, сигурно ще си се върнат на 25, ама няма как. Виж за кила, тъпи песни или кофти визия е ок, там е въпрос на личен избор :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, HIStory каза:

Няма лошо, но е хубаво шегите да са на тема творчество, външен вид или някой нов или стар резил.  Старостта ни чака всички, никой не си избира на колко да е, нито иска да остарява. Ако ги питаш Гло, Деса и Галена, сигурно ще си се върнат на 25, ама няма как. Виж за кила, тъпи песни или кофти визия е ок, там е въпрос на личен избор :)

И как реши, че за кила е въпрос нс личен избор. Продължаваш с безумиците си... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С нетърпение чакам да дойде декември и алгоритъма на ютуб да сметне тази песен за типично коледна и отново да прави по мад 30к на ден. Българската "All I Want For Christmas Is You"!

 

  • Haha 5
  • Love 1
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, HIStory каза:

Няма лошо, но е хубаво шегите да са на тема творчество, външен вид или някой нов или стар резил.  Старостта ни чака всички, никой не си избира на колко да е, нито иска да остарява. Ако ги питаш Гло, Деса и Галена, сигурно ще си се върнат на 25, ама няма как. Виж за кила, тъпи песни или кофти визия е ок, там е въпрос на личен избор :)

Да, но всеки избира как да живее. Някои ядат здравословно, спортуват, не пият и пушат. Други пък обратното. Между двете мисля, че е ясно коя остарява по-добре.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

 Няма ли да има и по-официално изявление относно отношенията й с Преслава вече?!?

https://www.instagram.com/p/CGuHZTBhlfe/?igshid=wwq956ewuvb4

Ако това е трябвало да бъде изявление определено не се получи. Представям си да не беше поставила Преслава над другите. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Willy каза:

 Няма ли да има и по-официално изявление относно отношенията й с Преслава вече?!?

https://www.instagram.com/p/CGuHZTBhlfe/?igshid=wwq956ewuvb4

Ще има пресконференция в ООН 😒

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...