Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Willy каза:

 

Мегз, Галин и трите им клонирани маркетингови инструмента.

https://www.instagram.com/p/CHm2qVSA6w3/?igshid=19i1mormxxxqx

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За втори път си купувам от Мегз и за втори път е от колаборация с Лидия - даже е точно продукт, който тя рекламира. Дори не е от някакво фенство, просто ме кефят нещата, ако знаете от колко време си търся суичър-рокля, който да ми хареса :lol:

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

За втори път си купувам от Мегз и за втори път е от колаборация с Лидия - даже е точно продукт, който тя рекламира. Дори не е от някакво фенство, просто ме кефят нещата, ако знаете от колко време си търся суичър-рокля, който да ми хареса :lol:

Ако си ги поръчаш директно от али експрес, ще ти излезе по ефтино. Пък и няма да спонсорираш субекти със съмнителни търговски и други практики. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Гледах и в Али-то, единственото, което ми хареса като кройка и цветове беше със следния надпис.

 

  Hide contents

image.png.ba466a6b761ef57ee50d352cdd8e5193.png

 

Можело е Галин да рекламира този дизайн.

Прати му линка, още не е късно да го включат в "колекцията". 

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Blueberry каза:

За втори път си купувам от Мегз и за втори път е от колаборация с Лидия - даже е точно продукт, който тя рекламира. Дори не е от някакво фенство, просто ме кефят нещата, ако знаете от колко време си търся суичър-рокля, който да ми хареса :lol:

Нали не си си взела онази дънкова пола-памперс от клипа на "Фляк" или както там се казваше оная песничка?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, penakavalli каза:

Нали не си си взела онази дънкова пола-памперс от клипа на "Фляк" или както там се казваше оная песничка?

Не, сребристата рокля от същия клип :laughing:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.11.2017 г. от 11:50, Willy каза:

 

Дуета на 2015 година гони 20млн! :Vishenka_05:

Сега си намерих този комент от темата за Галена. 3 години по-късно 31М...баси задържането!

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Blueberry каза:

Не, сребристата рокля от същия клип :laughing:

Добре, добре. Че онова дънковото ми дава много вид на дружбенска каубойка с разстройство...

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

За втори път си купувам от Мегз и за втори път е от колаборация с Лидия - даже е точно продукт, който тя рекламира. Дори не е от някакво фенство, просто ме кефят нещата, ако знаете от колко време си търся суичър-рокля, който да ми хареса :lol:

Вярно ли е, че продуктите са от полиестер? Чух, че е така

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kriminal каза:

Вярно ли е, че продуктите са от полиестер? Чух, че е така

Не разбирам от материи, но сребристата рокля е с много ниско качество - ресните са като евтини връзки за обувки, а дантелата е груба и с много зле изглеждащ брокат. 120 лева беше, но за добре изглеждаща рокля с абсолютно сходен дизайн, но от хубави материали, преди години платих над 800 лева, така че... това е положението.

Радвам се, че Данна се е вдъхновила от Божинов и "Когато човек си знае какво му е, само аз си знам какво ми е" със сиучъра DANNA - I-AM only I know what I-AM

i-am-cozy-winter-the-hoodie-dress-broderia-image_5fb1196c0b2f9_1920x1920.jpeg?1605447152

  • Haha 5
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Не разбирам от материи, но сребристата рокля е с много ниско качество - ресните са като евтини връзки за обувки, а дантелата е груба и с много зле изглеждащ брокат. 120 лева беше, но за добре изглеждаща рокля с абсолютно сходен дизайн, но от хубави материали, преди години платих над 800 лева, така че... това е положението.

Радвам се, че Данна се е вдъхновила от Божинов и "Когато човек си знае какво му е, само аз си знам какво ми е" със сиучъра DANNA - I-AM only I know what I-AM

i-am-cozy-winter-the-hoodie-dress-broderia-image_5fb1196c0b2f9_1920x1920.jpeg?1605447152

Тук ще влезна в ролята на @Fast и ще постна напълно произволен клип от преди 25 години който очевидно са окрали като идея 

Но ретрото и без друго си е на мода, така че лошо няма. Но не виждам кой ще си купи тоя парцал точно от тая Тройница, като чували за боклук, черни или в други разцветки, има под път и над път ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Време е да се измисли дума "тройница"...

 

Одобрявам и веднага почвам употребата на новия им групов псевдоним. Те щом не държат да ги различаваме, не виждам смисъл да се хабим да им помним отделните заглавия. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, asylum каза:

Време е да се измисли дума "тройница"...

 

Да поздравим и шефа им с “Мъж бъди”! 

Обаче се сетих, че има и една неиздадена “Моята роля е жена”, тя май е по-подходяща 😂

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Runevski каза:

Да поздравим и шефа им с “Мъж бъди”! 

Обаче се сетих, че има и една неиздадена “Моята роля е жена”, тя май е по-подходяща 😂

Горгона може да ги изпее и двете, ако Гъбин се свени. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Горгона може да ги изпее и двете, ако Гъбин се свени. 

Горгона май го е изревнувала от мъжката тройница, изпяла му е и ги е оставила насаме със страпона ... 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Ето какво трябва да правят Глория и останалите. Песен, визия - всичко е светлинни години пред кубчетата лед и балните рокли на плажа.

 

Глория си е имала яки и силни песни през годините. Ето тази никой не я забеляза. Факт е, че можеше да я заснеме като хората.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Глория си е имала яки и силни песни през годините. Ето тази никой не я забеляза. Факт е, че можеше да я заснеме като хората.

 

С тая коса на обложката ми е като 

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

Горгона май го е изревнувала от мъжката тройница, изпяла му е и ги е оставила насаме със страпона ... 

 

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

С тая коса на обложката ми е като 

 

Бе седя си аз тука, гледам тия двете обложки, чудя се коя да избера. Тая на неГлория предизвика повече любопитство да кликна. 

Изобщо Глория има голям проблем. Прочиташ и заглавието и вече знаеш къф нафталин ще звучи, ако се прекараш да кликнеш. Лично аз и предлагам да се отказва, докато е време, и да вложи енергия в някое ново начинание. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Бе седя си аз тука, гледам тия двете обложки, чудя се коя да избера. Тая на неГлория предизвика повече любопитство да кликна. 

Изобщо Глория има голям проблем. Прочиташ и заглавието и вече знаеш къф нафталин ще звучи, ако се прекараш да кликнеш. Лично аз и предлагам да се отказва, докато е време, и да вложи енергия в някое ново начинание. 

Ето, именно това са предразсъдъците... не кликаме, щото е Глория, а тя е нафталин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ли съм единственият тук, който нищо не разбира от продуцентство или Рамания има редкия шанс да е събрал целия каймак от гениални продуценти без късмет в живота?

  • Like 2
  • Haha 7
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...