Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 32 минути, Moovit каза:

Ба ли го мангала, ако ще и по 400к дневни гледания да прави, като имаме това...

Screenshot_20201113-202506_Instagram.jpg

Мале мале Криско как се хвали че имал 17милиона в тик ток. Meanwhile: Галена 40М и в тик ток.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Hurricane каза:

Факт е, че Азис следва този модел от години, но някой интересува ли се от Деса и Кама в момента? Те Глория и Ивана също пускат песни рядко, даже са имали паузи по повече от година, но...

Кой беше последният хит на Деса, Кама и прочие, че не се сещам? Може и да използват тази формула, но неуспешно!

Ще кажеш, че Преслава в първия си опит по тази формула е направила нещо с титаничен успех...

Десислава на първата си година с разредена продукция има тотален баладичен хит. На втората е с хитов кючек и средно соло хитче. На третата още две хитчета с по 5 милиона. Тъй че си й е що-годе успешна формулата мен ако питаш, друг е въпросът че от година на година успехът на песните й намалява, защото на хората просто им омръзна да им пуска само мазнотии.

А за Камелия има ли смисъл въобще да отговарям? Тя нацелва отвреме-навреме хит, но като уцелва говорим за нещо, което й се задържа повече от ТОП хитове дето са направили 10 милиона за нула време и после всички са ги забравили. Несериозно е да се кефиш колко добре й се било получило на една сезонна комерска като "Беден в сърцето", а да отричаш "Името ти" затова силно се надявам да се шегуваш.

Глория и Ивана са ясни, затова и не ги посочих.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания Преслава Галена Ариа Десислава Лоренция Тиана стрийминга тик ток Кристина дето пее Любов за продан

  • Like 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Ще кажеш, че Преслава в първия си опит по тази формула е направила нещо с титаничен успех...

Десислава на първата си година с разредена продукция има тотален баладичен хит. На втората е с хитов кючек и средно соло хитче. На третата още две хитчета с по 5 милиона. Тъй че си й е що-годе успешна формулата мен ако питаш, друг е въпросът че от година на година успехът на песните й намалява, защото на хората просто им омръзна да им пуска само мазнотии.

А за Камелия има ли смисъл въобще да отговарям? Тя нацелва отвреме-навреме хит, но като уцелва говорим за нещо, което й се задържа повече от ТОП хитове дето са направили 10 милиона за нула време и после всички са ги забравили. Несериозно е да се кефиш колко добре й се било получило на една сезонна комерска като "Беден в сърцето", а да отричаш "Името ти" затова силно се надявам да се шегуваш.

Глория и Ивана са ясни, затова и не ги посочих.

В никакъв случай не твърдя, че “Беден в сърцето” е по-голям хит от “Името ти” поне на този етап. Но не мога да се съглася с факта, че “Името ти” е по-голям хит от всичко на Преслава в последните години”.

Относно Деси Слава тя според мен пуска песни по-рядко, защото и тя самата се луташе доста през последните години. Мисля си, че вече ще е по-активна

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Hurricane каза:

Факт е, че Азис следва този модел от години, но някой интересува ли се от Деса и Кама в момента? Те Глория и Ивана също пускат песни рядко, даже са имали паузи по повече от година, но...

Кой беше последният хит на Деса, Кама и прочие, че не се сещам? Може и да използват тази формула, но неуспешно!

Кой е последния хит на Азис ми кажи, за секи случай към момента Джеса и Кама са по интересни от некадърното му журиране в предаване където даже не пее ;) 

И понеже питаше, последния хит на Галя 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Hurricane каза:

В никакъв случай не твърдя, че “Беден в сърцето” е по-голям хит от “Името ти” поне на този етап. Но не мога да се съглася с факта, че “Името ти” е по-голям хит от всичко на Преслава в последните години”.

Относно Деси Слава тя според мен пуска песни по-рядко, защото и тя самата се луташе доста през последните години. Мисля си, че вече ще е по-активна

Като дълголетие "Името ти" е една от най-големите песни за последните години изобщо. Тези 11 милиона за 2 години ги е направила постепенно, което показва, че е задържала интереса и не е сезонен хит, което вече почти не можем да го видим в чалгата. Трудно ми е да я сравняваме с песните на Преслава, която чисто като име е била по-актуална в тези години и заради това и натрупания интерес към парчетата й може да е донякъде заблуждаваш за това колко траен й е всъщност хита.

А Деси пускаше малко песни, защото чакаше да й изтече договора, все по-ясно е. Но ако до края на годината не пусне поне още нещо значи определено не се е нахъсала да е отново както преди и ще си продължава по познатата схема.

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Lelqtian каза:

Кой е последния хит на Азис ми кажи, за секи случай към момента Джеса и Кама са по интересни от некадърното му журиране в предаване където даже не пее ;) 

И понеже питаше, последния хит на Галя 

 

Последният хит на Азис е от тази година-Сагапо, и въпреки че бяха свалили песента от тубата за някакъв период, тя има 11 милиона гледания, което за тази година не е никак малко.

Да, песента не може да се сравни с “Хабиби”, “Мотел” или “Сен тропе”, но е хит!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

Последният хит на Азис е от тази година-Сагапо, и въпреки че бяха свалили песента от тубата за някакъв период, тя има 11 милиона гледания, което за тази година не е никак малко.

Да, песента не може да се сравни с “Хабиби”, “Мотел” или “Сен тропе”, но е хит!

Азис го слушат всички балкански страни + Турция. 10-11М не са wow за толкова широка аудитория. Някой са провери колко са гледанията от бг.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Поздрав за тези, които харесват тази песен. ❤️ Колко са хубави тук и двете. ❤️ 

 

Ето, това е пример за стойностна песен. И да, тук са наистина красиви, преди да се пипнат и да заприличат на нищо.

Колкото до кражбите на американските песни - да ме прощавате, но предвид отношението на американците към нас, източноевропейците, предвид как те ни окрадоха и съсипаха, си го просят. Да не говорим, че оригиналната песен е грозна, докато мелодията пасва много по - добре на "Обичай ме". Просто не искате да признаете, че Анелия направи страхотна песен.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че Алфа момичетата рекламират доста свежарски дрехи от бранда на Мегз. Добре се е сетил Гальо за това сътрудничество. Ще се печелят добри пари от тийн фенките.

Чудно кога ли те и Даймънд ще загреят, че е време да пуснат и по-широк мърч на новите звезди. Всеки път като мина покрай магазина на Пайнер ме избива на смях какви картички и тетрадки от преди 10-15 години са сложени на витрината.

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Kitty каза:

Ето, това е пример за стойностна песен. И да, тук са наистина красиви, преди да се пипнат и да заприличат на нищо.

Колкото до кражбите на американските песни - да ме прощавате, но предвид отношението на американците към нас, източноевропейците, предвид как те ни окрадоха и съсипаха, си го просят. Да не говорим, че оригиналната песен е грозна, докато мелодията пасва много по - добре на "Обичай ме". Просто не искате да признаете, че Анелия направи страхотна песен.

Точно така! Даже тази песен "Обичай ме" е и причината да прослушам поп-фолк отново. Страхотна е!

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Точно така! Даже тази песен "Обичай ме" е и причината да прослушам поп-фолк отново. Страхотна е!

А на мен ми е любимата песен на Анелия, много ми се искаше и един ремикс да беше направила. Сега вече не искам, първо, защото вече не чувам, и второ, защото сега с нейния музикален начин на мислене би я съсипала. Преди години обаче би направила страхотен музикален ремикс.:wub_anim::ba:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

През почти цялата 2019 нямаше вечер в дискотеките в която да не звучи “Името ти”. Това е най-големият есенен/зимен хит за 2018-та след Феноменален и Въртележката. И трите песни ги спукват от въртене и още ги пускат. “Името ти” ако трябва да се сравнява с песни на Преса трябва да е с “Пиян” а не с .... “Беден в сърцето”. На Кама даже тая втората със Сашо я налагаха много по дискотеките, въпреки че не ме кефи.
 

Да не говорим как след тая песен как други почнаха да викат Сашо Роман като ft. в песните си.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Kitty каза:

А на мен ми е любимата песен на Анелия, много ми се искаше и един ремикс да беше направила. Сега вече не искам, първо, защото вече не чувам, и второ, защото сега с нейния музикален начин на мислене би я съсипала. Преди години обаче би направила страхотен музикален ремикс.:wub_anim::ba:

Нали знаеш, че тази прсен е крадена от злия Запад?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Kitty каза:

А на мен ми е любимата песен на Анелия, много ми се искаше и един ремикс да беше направила. Сега вече не искам, първо, защото вече не чувам, и второ, защото сега с нейния музикален начин на мислене би я съсипала. Преди години обаче би направила страхотен музикален ремикс.:wub_anim::ba:

А на мен най-любимата ми нейна песен остава "Всичко води към теб". Като "Не ме принуждавай", "Обичай ме", "Не знаеш", "Генерал", "Феноменална" и "Само мене нямаш" също са ми голяма слабост. Изобщо има страшно много песни, които не могат да ми омръзнат. И от предишните най-вече, но и от последните също. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

И Галин е стара ковра вече. Другаде е истината.:1000(30):

20201115_165344.jpg.d366d7b8d1b6b16c20b1c8e72cf33654.jpg

Тия трите правят Номер 34 да изглежда разпознаваема. 

И защо я няма Горгона, поне за цвят щеше да по е на място, нищо че не и върви да рекламира женски парцалки. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Последният хит на Азис е от тази година-Сагапо, и въпреки че бяха свалили песента от тубата за някакъв период, тя има 11 милиона гледания, което за тази година не е никак малко.

Да, песента не може да се сравни с “Хабиби”, “Мотел” или “Сен тропе”, но е хит!

Хит не знам да ли е, но самия факт, че не се сетих за нея говори достатъчно сам по себе си. Аз си мислех че е Жено бягай. 

И да, за Азис дето твърди как го гледат целите Балкани и Турция и Русия и Щатите и на Марс вероятно, 11 милиона си е направо срамно, при условие че 100 живота и Проблем имат повече само на родна почва.  

Изобщо, Азис към днешна дата просто ... 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

В никакъв случай не твърдя, че “Беден в сърцето” е по-голям хит от “Името ти” поне на този етап. Но не мога да се съглася с факта, че “Името ти” е по-голям хит от всичко на Преслава в последните години”.

Относно Деси Слава тя според мен пуска песни по-рядко, защото и тя самата се луташе доста през последните години. Мисля си, че вече ще е по-активна

Посочи ми хит на Преса, останал трайно след годината на излизане. Името ти още се върти по дискотеки и кръчми. 

преди 1 час , Hurricane каза:

Последният хит на Азис е от тази година-Сагапо, и въпреки че бяха свалили песента от тубата за някакъв период, тя има 11 милиона гледания, което за тази година не е никак малко.

Да, песента не може да се сравни с “Хабиби”, “Мотел” или “Сен тропе”, но е хит!

Сагапо е хит сред малцинствата. За претенциите на Азис 11 милиона са нищо. Би следвало да ги прави за месец - нали е галактическа звезда?

преди 1 час, DarkChild каза:

Гъби с лика на Галин?

Спондж Гном. 

преди 57 минути, Danger. каза:

През почти цялата 2019 нямаше вечер в дискотеките в която да не звучи “Името ти”. Това е най-големият есенен/зимен хит за 2018-та след Феноменален и Въртележката. И трите песни ги спукват от въртене и още ги пускат. “Името ти” ако трябва да се сравнява с песни на Преса трябва да е с “Пиян” а не с .... “Беден в сърцето”. На Кама даже тая втората със Сашо я налагаха много по дискотеките, въпреки че не ме кефи.
 

Да не говорим как след тая песен как други почнаха да викат Сашо Роман като ft. в песните си.

Името ти е повече от Феноменален и Въртележката, защото охваща по-широк таргет - стабилно си вървеше по кръчмите, сега не знам как е. Това са най-хитовите три песни през последните 3 години. И се слушат и до днес. Но Камината е една идея по-силна. Харесвам Фемо. Въртелът ми е фаворит. :D 

преди 38 минути, DarkChild каза:

Напълно безлични. Деса за мво се изруси, не знам.

За да не изпъква над Гнидия.

преди 7 минути, GSA каза:

След като сме на тема стойностни хитове...

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...