Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз, когато видях, че Джен е номинирана за певица на 2008 без нито един истински и реален хит.

image.png.fe0badd3e8c6dc590f78d9bed23f36a5.png

Аз след като прочетох в жълтата преса, че е любовница на когото трябва.

image.png.43ae0da672dc5c0a3ee39a54837a6832.png

  • Haha 7
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Ами не знам дали да издам. 😂 

Джен да не е решила да вземе хляба на Кобилкина ? Представете си само как взима един банан и учи дамите как да задоволят половинките си.

  • Haha 7
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, penakavalli каза:

А на алфите вие ли им качвате песните в платформите? Ако да, защо на Просто секс е качена версията с Алфа мюзик в началото? 

“Просто секс” ние я качвахме, защото си е към Пайнер. Такова аудио са дали. Иначе баш Алфа песните те си ги качват.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин: Красивая ше я тресная
Горан: 

tenor.gif 

  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, mitak_94 каза:

Ами не знам дали да издам. 😂 

Разбира се,че да! Аз предполагам че заради "Горкото момиче" е записала българска филология,но не знам..

 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

Джен да не е решила да вземе хляба на Кобилкина ? Представете си само как взима един банан и учи дамите как да задоволят половинките си.

Джен, a.k.a българската Мадона, сигурно чудеса може да прави с това разстояние между предните зъби. 😁

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Джен, a.k.a българската Мадона, сигурно чудеса може да прави с това разстояние между предните зъби. 😁

Да,и аз винаги съм си мислел,че Джен се праска яко. Представете си като я ядоса някой какво се случва с Насенце в спалнята..

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Десита само за един ден и почти е минала песента на Анелия и Теофика. 

@Blueberry, коментирай❤️, впредвид, че доста я подцени, а надцени Теофиков. 

 

Е, обожавам трака на Десита (и ми е сто пъти по-симпатична от Денис), но тя има 360к а дуета 720к. 

преди 1 минута, penakavalli каза:

Джен, a.k.a българската Мадона, сигурно чудеса може да прави с това разстояние между предните зъби. 😁

Ти сравни Джена с Мадона? Ти нямаш срам! Джен мигом ще те блокира. Тя мрази да бъде сравнявана с други. Тя е единствена, не може да бъде сравнена с никой!

пс Не знаем дали не е оправила този дефект. Нали скандалната Софка беше качила снимка с Джен и вече това различаващо разстояние го нямаше. 

  • Like 2
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, -A. каза:

Е, обожавам трака на Десита (и ми е сто пъти по-симпатична от Денис), но тя има 360к а дуета 720к. 

Ти сравни Джена с Мадона? Ти нямаш срам! Джен мигом ще те блокира. Тя мрази да бъде сравнявана с други. Тя е единствена, не може да бъде сравнена с никой!

пс Не знаем дали не е оправила този дефект. Нали скандалната Софка беше качила снимка с Джен и вече това различаващо разстояние го нямаше. 

Лайковете имах впредвид. Десита за ден има 25ка,а дуета 26ка за 2 дни

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Slavi каза:

Десита само за един ден и почти е минала по лайкове песента на Анелия и Теофика. 

@Blueberry, коментирай❤️, впредвид, че доста я подцени, а надцени Теофиков. 

 

Аз с "почти" не работя. Лайкове се купуват евтино и незабележимо. Гледанията са драстично по-малко. Пачата да си трае и да не се мисли за велика.

Освен това той не си е повярвал толкова, колкото нея, а е мноооого по-разпознаваем и популярен от нея. Да си трае там и да си балалайка с изтерзаното гласче.

  • Wow 1
  • Love 1
  • Confused 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Аз с "почти" не работя. Лайкове се купуват евтино и незабележимо. Гледанията са драстично по-малко. Пачата да си трае и да не се мисли за велика.

Освен това той не си е повярвал толкова, колкото нея, а е мноооого по-разпознаваем и популярен от нея. Да си трае там и да си балалайка с изтерзаното гласче.

Ее, много крайно... 

От къде са ти тези впечатления, че се е взела на сериозно. Айде, за Лидия ок, но Дессита. И естествено, че Теофика се е взел далеч по насериозно и това се вижда и по селфита и по всичко... Учудвам се, че го харесваш впредвид грозния му турски гьон. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Учудвам се, че го харесваш впредвид грозния му цигански гьон. 

Алфите яко пазаруват, така че тия числа нищо не значат отдавна. Спрете да броите. Само Мара Отварачката има реални гледания, щото не й пОка на пОДката. 

  • Like 2
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Ее, много крайно... 

От къде са ти тези впечатления, че се е взела на сериозно. Айде, за Лидия ок, но Дессита. И естествено, че Теофика се е взел далеч по насериозно и това се вижда и по селфита и по всичко... Учудвам се, че го харесваш впредвид грозния му турски гьон. 

:D

Истината е, че много ми харесва гласа му. Както казах, много ми харесва поп-постановката у младите изпълнители. Затова ми допада и той, и Меди, и Лидия, които са доста тренирани в тая област. Аз Лидка много я харесвах като песни и може би ако не я бях следвала в социалните мрежи, още щях да я подкрепям.

 А Деска е доста надъхана, може би подстрекавана от продуцента си, но си личи по постовете й. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Алфите яко пазаруват, така че тия числа нищо не значат отдавна. Спрете да броите. Само Мара Отварачката има реални гледания, щото не й пОка на пОДката. 

Затова самостоятелните им са със супер скромни цифри. 

При Ариа има доказателства, но при Алфите няма. Па и точно лайкове ще купува... Песента и е хубава. Защо да не я харесват. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...