Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, Olay каза:

Правим ли тупалки на гърба на трагедията на една нация 😎

Много е зле... поне песента да ставаше.

Иначе Десита е имала 300к за 24ч. Най-силният самостоятелен дебют на Алфа!

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам заради какво е, ама плановете за този сингъл май нещог никакви ги няма. Първо безумния текст, освен това вчерашната визия с коня изобщо не я видях в клипа. Сега пък свалят целия клип... Дали изобщо да го качват отново е въпроса или да пускат следващата? Нали имала нещо с Преслава? Да не се окаже, че е било това и този план не се е осъществие?

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, newyearsday каза:

Аз само се хиля отстрани 😁

Да, заедно с този: 

 

Повече активност ни трябва,при положение че има толкова теми за обсъджане като новото амплоа на Джен-писането на текстове,Мемеандреа,Емилия,която сбъдна мечтата на вски счетоводителки с балканския хит и още..

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Повече активност ни трябва,при положение че има толкова теми за обсъджане като новото амплоа на Джен-писането на текстове,Мемеандреа,Емилия,която сбъдна мечтата на вски счетоводителки с балканския хит и още..

О, да, определено. За мен най-голямото откритие тази година е Данна, не съм спрял "Той" от излизането й. 

Чакаме "Егоист" също. 🥰

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, newyearsday каза:

О, да, определено. За мен най-голямото откритие тази година е Данна, не съм спрял "Той" от излизането й. 

Чакаме "Егоист" също. 🥰

Дано го дочакаме.

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, dan!el каза:

Не знам заради какво е, ама плановете за този сингъл май нещог никакви ги няма. Първо безумния текст, освен това вчерашната визия с коня изобщо не я видях в клипа. Сега пък свалят целия клип... Дали изобщо да го качват отново е въпроса или да пускат следващата? Нали имала нещо с Преслава? Да не се окаже, че е било това и този план не се е осъществие?

Визията с коня уж я били махнали, защото заради нея щели да свалят клипа. А за двете кули не се ли сетиха малко по-рано???

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли сторито на Галин,в което е написал,че за последно е /конкретно в неговия случай са го/ онождали преди 3 месеца? Коментирайте,че води по-скучен сексуален живот и от жестоката Зайка!

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Гледахте ли сторито на Галин,в което е написал,че за последно е /конкретно в неговия случай са го/ онождали? Коментирайте,че води по-скучен сексуален живот и от жестоката Зайка!

Също така си бръснел само корема и гърдите 🤣 Скандален е днес.

  • Haha 7
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 38 минути, Dominatora каза:

 

Това откога е? Джей Джей, Луна и Денис на едно място, от ония измислени награди ли?

Иначе хич не е лъжа, че е най-голямата звезда в момента и това @foxy_vd го каза преди 2 години, а всички му се смяхме... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега всичко си идва на мястото - той не е помпан 3 месеца, затова е толкова обидчив и раздразнителен. Тука Танчето 5 дни не може да изкара, представете си 3 месеца.

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1595439328149_6691757555813739913.jpeg

  • Haha 9
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...