Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, penakavalli каза:

Да, тука се коментираше, че е пазарувала. Ти ли и ги купи? 😁

А, да бе, аз ще и купувам. 🤣 Просто сутринта в 8 часа, не знам втория или третия ден, е имало необичайна активност за този час към песента на Ариа.🤣

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, mitak_94 каза:

Да, на следващия ден. 

Правя аз предишната вечер тъмбнейла за ютюб, обложки, надписи, пращам и ги, при което тя ми пише: "Мите, това ли прави толкова време (1 час)? Все едно ще участвам в "Шоуто на Слави". Жалко, че не мога сама да си ги правя тия неща, имам толкова идеи."

Аз бях втрещен, ходих да мия някви чинии, щот ми прималя и си легнах. 😂 На другата сутрин гледам 10 собщения, написах и един ферман, помислих, че ме е блокирала, но не беше. После се разбрахме. 😂

Знаех си аз че има нещо щом не беше влизал 1-2 месеца! Радвам се че всичко е наред вече. Джен не си ли търси някой помощник или нещо такова? Много искам да ме унижава.💞

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

А, да бе, аз ще и купувам. 🤣 Просто сутринта в 8 часа, не знам втория или третия ден, е имало необичайна активност за този час към песента на Ариа.🤣

От мен беше, тогава разбрах, че е излязла и я чух 50К пъти.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Имаш ли опция на коя дата и час да излиза песента? Това допълнително ли се заплаща или има друга причина да не се качват паралелно премиерите.

За дата има опция, но за час няма, което прецаква нещата, защото ако песента излиза в петък и сложа дата 24.07, ако я одобрят от Германия навреме, ще изтече в 00:00. Затова слагам дата 25. Но рядко имаме мастър на някоя песен толкова рано. 😂

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

А, да бе, аз ще и купувам. 🤣 Просто сутринта в 8 часа, не знам втория или третия ден, е имало необичайна активност за този час към песента на Ариа.🤣

Е, помислих си, че може да те е помолила да и закупиш малко срещу заплащане. 

Иначе да кажеш на Джен, че много си харесвам новата и песен. Да остави и за мен един календар следващия път като е в Катуница. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, mitak_94 каза:

За дата има опция, но за час няма, което прецаква нещата, защото ако песента излиза в петък и сложа дата 24.07, ако я одобрят от Германия навреме, ще изтече в 00:00. Затова слагам дата 25. Но рядко имаме мастър на някоя песен толкова рано. 😂

А на алфите вие ли им качвате песните в платформите? Ако да, защо на Просто секс е качена версията с Алфа мюзик в началото? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джен освен като кралица в ютюб,пускайки песни с 23 милиона и такива с по 1-2 в едно десетилетие се показва като такава и в Рамания. Единствената,която се коментира толкова,а още не се е паднала в ТОП 5 на любините ни песни..

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

А на алфите вие ли им качвате песните в платформите? Ако да, защо на Просто секс е качена версията с Алфа мюзик в началото? 

Те и Глория качват през KVZ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mitak_94 каза:

За дата има опция, но за час няма, което прецаква нещата, защото ако песента излиза в петък и сложа дата 24.07, ако я одобрят от Германия навреме, ще изтече в 00:00. Затова слагам дата 25. Но рядко имаме мастър на някоя песен толкова рано. 😂

Ясно, мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До мен достигна скандалната информация, че Ариа преди е подвизавала под псевдонима "Мария Цветкова", вярно ли е това? 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

До мен достигна скандалната информация, че Ариа преди е подвизавала под псевдонима "Мария Цветкова", вярно ли е това? 

Моли се ДА не почна..

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип май е заснет в същият космически кораб от "Феноменален" със специалното участие на българският Масимо - Дани от София ден и нощ 

 

  • Like 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелиоо, какво ме направи, заради тази песен, дето първоначално не ме изкефи, не говоря с хората, разкарвам се със слушалки само, както и Десита, супер добрите предложения. Нещо днешните не ми допаднаха толкова. Даже Ванеса си се изложи.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Starboy каза:

До мен достигна скандалната информация, че Ариа преди е подвизавала под псевдонима "Мария Цветкова", вярно ли е това? 

Даже, май имаше и готова песен с клип, в периода, когато имаше фийт с Емануела, която така и не излезе.

  • Like 2
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

До мен достигна скандалната информация, че Ариа преди е подвизавала под псевдонима "Мария Цветкова", вярно ли е това? 

Някой в крайна сметка не познава толкова добре богинята... 😁

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Коя друга е била РУСАЛКА на сцената ? Вижте дори на стопкадъра манистата как блести. Сигурно е Cartier.

Русалка на сцената, Злодеида в живота! Кралица от приказките!

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...