Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Willy каза:

Ооо за българските абитуриентките дума да не става. Всяка година се чудя колко по-ужасни тоалети са способни да изкарат.

 

От доста години вече са нормално изглеждащи.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Ооо за българските абитуриентките дума да не става. Всяка година се чудя колко по-ужасни тоалети са способни да изкарат.

 

Куриозни случаи има навсякъде, убеден съм, че и при тях положението не е по-различно. Просто се акцентира на по-фрапиращите селски пръчки, което се прави с цел да се създаде стереотип за българките в тези страни, които лично аз намирам за по-западнали икономически от нашата в доста отношения. Може би там се крие сърцевината на проблема.

 

В предвид популярните лица в Сърбия от женски пол и моделите в клиповете на по-популярните сръбски парчета смея да твърдя, че на малкия пръст не могат да ни стъпят. Отделно, че сръбските кавъри в България от години не са на мода, а те ни кавърдисват хитовете като топъл хляб. 

 

Може и да не съм прав, не съм толкова навътре в нещата, но подобни обиди са крайно неприемливи и говорят много. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Alter Ego каза:

И тази се влачи по Гранд тук-там. Само Рена я няма последните години. :rolleyes:

 

Кралицата на Балканите. Много стойностно парче! Не очаквах чак такава класа!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Screenshot-20200723-150259-Gallery.jpg

Това са гледанията от канала на Миле преди точно 10 дни. Сега са +83к което означава че и това клипче прави доста добри гледания. Топика също е с 21к. за седмица.

Споделил съм данни от Попнейбъл. Няма нужда да ти казвам, че и други песни имат по няколко клипчета, но не съм ги засичал. 

Въпросния клип е към сръбския тренд и дори и да прави такива гледания, те идват от канала на Миле. Все едно да изкарваме Джале хита на годината като всички знаем, че поне половината милиони идват от други държави. 

Забележи, че всички песни от онзи период на Добре ли си са в класацията. И Акула, и Гн директоре, и Жено бягай. Не слупайно ви отварях очите, че Добре ли си не е хита на годината на няколко пъти. Не успя да се задържи като Феноменален и както и 100 живота ще се задържи. 

 

Също ми прави впечатление, че Криско е на топ места с цели 2 песни. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Ще бъде в канала на Криско.

Галена не е споделила за канала на Криско. Предстои да видим дали няма да я пуснат в двата канали.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , NazzkO каза:

Хахахах Десита ми е неприятничка леко хахах. Цялата алфа, просто излъчването ми е на драпащи за слава бърза при всички. От една година са на пазара а се прегрупираха във всякакви възможни комбинации само и само да се пуска продукция... то не бяха фийтове, трима, четирима хаххаха ако тр да избирам от двете Той звучи доста по-добре, ама като разбрах, че тая Дана е на под 18 ъъъъъъ криндж хахаха

 

 

поздрави

 

Чу ли песента. Доста хубаво и стойностно парче. Не се лъжи по опаковката. 

Данна пък е унилална. Помниш ли  Деса как изглеждаше на обложлата на албума с раднево

8d3b0cd60.jpg

🤣🤣

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , asylum каза:

Уникално интервю!

 

Абсолютно! Другите ходят да протестират, че нямали участия, а тя изпревари всички и направи от настоящата обстановка хит! 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Абсолютно! Другите ходят да протестират, че нямали участия, а тя изпревари всички и направи от настоящата обстановка хит! 
 

Този какъв е прост. Сигурно не е излизал от Люлин и не знае какви купони стават по прованса. Естествено, че е желана в региона Ванчето. Никога не са й липсвали участия, представи си я сега! А и умно говори.

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Този какъв е прост. Сигурно не е излизал от Люлин и не знае какви купони стават по прованса. Естествено, че е желана в региона Ванчето. Никога не са й липсвали участия, представи си я сега! А и умно говори.

Той да се радва как изобщо го е отразила и му е отделила време от заетата си програма да му даде интервю. 

А за сравнения с други колежки - дето по спомен едвам връзват по две думи поредно с някъв смисъл, и особено тея дето ги дават по Планета - не може и дума да става. Ваня е на някво световно ниво. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...