Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, xroflx9 каза:

Гледахте ли сторито на Галин,в което е написал,че за последно е /конкретно в неговия случай са го/ онождали преди 3 месеца? Коментирайте,че води по-скучен сексуален живот и от жестоката Зайка!

Зайка изобщо не води скучен живот...

преди 1 час, newyearsday каза:

Също така си бръснел само корема и гърдите 🤣 Скандален е днес.

Кой се интересува от това?

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

@mitak_94 не мога да не ти споделя,че съм безкрайно разочарован от последната песен на Джен! Мислех си че няма как да излезе по отвратителна песен от "Смелите си имат всичко,но Джени ме оправда.

Ами дано следващата те очарова.😃 Въпреки че кой знае кога ще е...

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Галка трябваше един път да отговори за "Последната цигара" и да се приключи: "Да, музиката е моя, но по-голямата заслуга за успеха на парчето е на Десита, която го реализира по най-добрия начин." А не да пуска 100 сторита, че той бил създал песента, чак разправя как я е измислил в тоалетната.:roll1:Има неща, които по-добре да се премълчат, а не да говори как създал първия самостоятелен хит на Десита докато бил по голяма нужда.:1000(10):

Обзалагам се, ако някога се отделят от Алфа, ще започне да ги плюе, че той ги е създал и тн. Пълен егоманиак. Митко Пайнера 2.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, mitak_94 каза:

Ами дано следващата те очарова.😃 Въпреки че кой знае кога ще е...

Моля те удряй по едно ухо на следващите й проекти щото няма да издържа още един неин флоп :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Моля те удряй по едно ухо на следващите й проекти щото няма да издържа още един неин флоп :(

Е то и да удрям, файда. 😂 Аз харесвам песни тип "Достойната" и "Вижте го, жени", които пак не станаха. Между другото 3 дена преди да излезе "Шот за болката", с Джен се скарахме. Аз бях разбит. Зави ми се свят.🤣

  • Wow 3
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Е то и да удрям, файда. 😂 Аз харесвам песни тип "Достойната" и "Вижте го, жени", които пак не станаха. Между другото 3 дена преди да излезе "Шот за болката", с Джен се скарахме. Аз бях разбит. Зави ми се свят.🤣

Ама не ни оставяй така в напрежение, сдобрихте ли се все пак? :( Ти си връзката на цяла Рамания с Богинята!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Ами ти защо й противоречиш? Като ти е казала, че иска пера на обложката на песента, казала ти е! Ти не, та не, кичозно било... благодари се, че въобще си получил заплата!

Каква заплата? И мерси да не очаква! Нека се радва, че има благословията да общува с нея. 

  • Haha 2
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, mitak_94 каза:

Да, на следващия ден. 

Правя аз предишната вечер тъмбнейла за ютюб, обложки, надписи, пращам и ги, при което тя ми пише: "Мите, това ли прави толкова време (1 час)? Все едно ще участвам в "Шоуто на Слави". Жалко, че не мога сама да си ги правя тия неща, имам толкова идеи."

Аз бях втрещен, ходих да мия някви чинии, щот ми прималя и си легнах. 😂 На другата сутрин гледам 10 собщения, написах и един ферман, помислих, че ме е блокирала, но не беше. После се разбрахме. 😂

Абсолютно шокиран съм. Не знаех, че Джен е толкова безпощадна. 😁

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mitak_94 каза:

Да, на следващия ден. 

Правя аз предишната вечер тъмбнейла за ютюб, обложки, надписи, пращам и ги, при което тя ми пише: "Мите, това ли прави толкова време (1 час)? Все едно ще участвам в "Шоуто на Слави". Жалко, че не мога сама да си ги правя тия неща, имам толкова идеи."

Аз бях втрещен, ходих да мия някви чинии, щот ми прималя и си легнах. 😂 На другата сутрин гледам 10 собщения, написах и един ферман, помислих, че ме е блокирала, но не беше. После се разбрахме. 😂

Качи ли Малката в Спотифай. Искам версията с двете кули.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Olay каза:

Качи ли Малката в Спотифай. Искам версията с двете кули.

Бях, но ми звъннаха да я сваля. Добре че още не беше разпратена по Спотифай и др.😂

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих казал, че на Ариа и Джен песните са еднакво силни, а Ария води Джена, въпреки че на първата песента излезе три дни по-късно. 😮

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, mitak_94 каза:

Да, на следващия ден. 

Правя аз предишната вечер тъмбнейла за ютюб, обложки, надписи, пращам и ги, при което тя ми пише: "Мите, това ли прави толкова време (1 час)? Все едно ще участвам в "Шоуто на Слави". Жалко, че не мога сама да си ги правя тия неща, имам толкова идеи."

Аз бях втрещен, ходих да мия някви чинии, щот ми прималя и си легнах. 😂 На другата сутрин гледам 10 собщения, написах и един ферман, помислих, че ме е блокирала, но не беше. После се разбрахме. 😂

Джена е безпощадна. Стреля на месо и не мисли за ефекта който нейните безпардонни думи могат да имат върху теб или някой друг.

  • Like 3
  • Haha 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Бих казал, че на Ариа и Джен песните са еднакво силни, а Ария води Джена, въпреки че на първата песента излезе три дни по-късно. 😮

Ще си замълча за воденето на Ариа.🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Ще си замълча за воденето на Ариа.🤣

Да, тука се коментираше, че е пазарувала. Ти ли и ги купи? 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

БМмм, жестока е Арийка. Идва в офиса в деня, в който излиза "Живее ми се". Влиза в тоалетната, излиза и вика: "Оххх, корем ме боли, втори ден съм в цикъл хахахаха".🤣

Предай й лични поздрави и кажи да не снима докато е в цикъл, че от толкова чекнене ще й изтече кръвта. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, mitak_94 каза:

Бях, но ми звъннаха да я сваля. Добре че още не беше разпратена по Спотифай и др.😂

Имаш ли опция на коя дата и час да излиза песента? Това допълнително ли се заплаща или има друга причина да не се качват паралелно премиерите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...