Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това гнусно джудже Галин не спря да се изтъква за хита на Десита. Егати унижението за горкото момиче - вместо да се зарадва за нея, уж й е продуцент. Пръска се от яд, че неговата боза беше залята от хейт, а за Десита валят положителни коментари. Откровенията за епилацията са без коментар... Галин - Храсталак, 2021

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Джулиано по-скоро.

Дует Джуджи😁.

Обаче на Меди песента зарибява страшно много, гласът му е брутален и ти се забива в главата. Все пак е по идея на Галена🙃.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, newyearsday каза:

Също така си бръснел само корема и гърдите 🤣 Скандален е днес.

А защо крие, че си бръсне пичока? Сигурно му изглежда мъжко да симулира с косми.

А за Малката - и малък мозък има. Но по-виновни са Пайнер, които явно слушат песента за първи път, след като бъде качена. От всички всевъзможни метафори за падане да изберат тази? Това не е адекватно, поне я изтриха бързо. Това ако беше в Америка, сега щеше да има #TheLittleOneIsOverParty, както е и редно!

  • Like 2
  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, devotioner каза:

Дует Джуджи😁.

Обаче на Меди песента зарибява страшно много, гласът му е брутален и ти се забива в главата. Все пак е по идея на Галена🙃.

Гласът му е супер, вкарва доста поп пеене и това винаги ме е кефело. Ама той допреди 3-4 години е пеел по пиано баровете, има опит в тази среда. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Здравейте, сладури! Минавам, за да подкрепяме заедно Ариа и да се радваме на успехите й, а също така сплотени и единни да мразим Галин.

 

Марш да коментираш всички нови тракове

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@mitak_94 не мога да не ти споделя,че съм безкрайно разочарован от последната песен на Джен! Мислех си че няма как да излезе по отвратителна песен от "Смелите си имат всичко,но Джени ме оправда.

  • Like 1
  • Wow 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Марш да коментираш всички нови тракове

Не знам откъде да започна, те излизат по 3 на ден! Но накратко - Анелия и Денис разбиха, най-добрата песен! Изненадан съм, че тук не я харесват много, но няма проблем, простено им е защото не харесват и Галин, а това автоматично означава, че имат вкус! 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

@mitak_94 не мога да не ти споделя,че съм безкрайно разочарован от последната песен на Джен! Мислех си че няма как да излезе по отвратителна песен от "Смелите си имат всичко,но Джени ме оправда.

Страхотна е Джен, пуска такива флопове напоследък, че всеки треторазряден влогър може да се хвали, че има повече гледания на клиповете си от топ име на “Пайнер”. 

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Не знам откъде да започна, те излизат по 3 на ден! Но накратко - Анелия и Денис разбиха, най-добрата песен! Изненадан съм, че тук не я харесват много, но няма проблем, простено им е защото не харесват и Галин, а това автоматично означава, че имат вкус! 

Браво! Човек с вкус! Пожелавам ти скорошна почивка в Маракеш :* 

 

Току що, El Gato каза:

Галин и Теда вече не са в Набиращи популярност :D

А Даймънд се завърнаха :D Правилно, правилно. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, El Gato каза:

Галин и Теда вече не са в Набиращи популярност :D

Дано не излязат на протест, че си искат обратно там, за да може чистачката на тоалетни в някой клуб да има работа! 

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете си някоя песен на новата топ доминаторка и моя много любима изпълнителка - Ариа и имайте палава вечер като Зайкиня! Щипвам ви 👁👄👁

  • Haha 1
  • Love 8
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

Пуснете си някоя песен на новата топ доминаторка и моя много любима изпълнителка - Ариа и имайте палава вечер като Зайкиня! Щипвам ви 👁👄👁

Ние само ще си мечтаем Коце да ни пощипва по дупарите.🥺

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Blueberry каза:

Предвид факта, че винаги e центъра на внимание и привлича всички мъже - @zai4eto82 каня те официално утре в Приморско да ми бъдеш wingman 😘

image.png.c46dd2a920c66b98709cd204ee6c4a48.png

Screenshot-20200718-220610-Chrome.jpg

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...